Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti - Série 2 (2000) (série)
Tvůrci:
Dick WolfRežie:
Jean de SegonzacScénář:
Clifton CampbellKamera:
Geoffrey ErbHudba:
Mike PostHrají:
Christopher Meloni, Mariska Hargitay, Richard Belzer, Stephanie March, Ice-T, Dann Florek, Kate Mara, Armand Schultz, Tamara Tunie, Barbara Garrick, Blythe Auffarth, Peyton List, Courtney Jines (více)Obsahy(1)
V případu smrti gymnastky jsou mezi podezřelými trenér, její patron a rivalka. (Televize Seznam)
Hrají
Christopher Meloni
USA
Nejlepší seriály:
Rick a Morty (2013) (seriál)
Pose (2018) (seriál)
Oz (1997) (seriál)
Mariska Hargitay
USA
Nejlepší seriály:
Chicago Fire (2012) (seriál)
The Jim Gaffigan Show (2015) (seriál)
Policie Chicago (2014) (seriál)
Richard Belzer
USA
Nejlepší seriály:
The Wire - Špína Baltimoru (2002) (seriál)
Městečko South Park (1997) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Stephanie March
USA
Nejlepší seriály:
Chirurgové (2005) (seriál)
Solární protipóly (2020) (seriál)
Studio 30 Rock (2006) (seriál)
Ice-T
USA
Nejlepší seriály:
Rick a Morty (2013) (seriál)
Chappelle's Show (2003) (seriál)
Policie Chicago (2014) (seriál)
Dann Florek
USA
Nejlepší seriály:
Ze Země na Měsíc (1998) (seriál)
Advokáti (1997) (seriál)
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti (1999) (seriál)
Kate Mara
USA
Nejlepší seriály:
Domek z karet (2013) (seriál)
Černé zrcadlo (2011) (seriál)
Pose (2018) (seriál)
Armand Schultz
USA
Nejlepší seriály:
Domek z karet (2013) (seriál)
Miliardy (2016) (seriál)
Mr. Robot (2015) (seriál) - herec, a.z.
Tamara Tunie
USA
Nejlepší seriály:
Volejte Saulovi (2015) (seriál)
Miliardy (2016) (seriál)
Chicago Fire (2012) (seriál)
Barbara Garrick
USA
Nejlepší seriály:
Krajní meze (1995) (seriál) - herec, a.z.
Výstřední společnost (2019) (seriál)
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti (1999) (seriál)
Blythe Auffarth
USA
Nejlepší seriály:
Třetí hlídka (1999) (seriál)
Námořní vyšetřovací služba (2003) (seriál)
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti (1999) (seriál)
Peyton List
USA
Nejlepší seriály:
Šílenci z Manhattanu (2007) (seriál)
Za svitu měsíce (2007) (seriál)
Za rozbřesku (2006) (seriál)
Courtney Jines
USA
Nejlepší seriály:
Rodinná válka (2005) (seriál)
Třetí hlídka (1999) (seriál)
Pohotovost (1994) (seriál)
Philip Casnoff
USA
Nejlepší seriály:
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Oz (1997) (seriál)
Frasier (1993) (seriál)
Julia McNeal
USA
Nejlepší seriály:
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti (1999) (seriál)
Rebel Highway (1994) (seriál)
Zákon a pořádek (1990) (seriál)
Alba Oms
Nejlepší seriály:
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti (1999) (seriál)
Zákon a pořádek (1990) (seriál)
Kojak (1973) (seriál)
Noah Bean
USA
Nejlepší seriály:
It's Always Sunny in Philadelphia (2005) (seriál)
Vinyl (2016) (seriál)
Hranice nemožného (2008) (seriál)
Frank Anello
Nejlepší seriály:
Hranice nemožného (2008) (seriál)
Forever (2014) (seriál)
Studio 30 Rock (2006) (seriál)
Erin Broderick
USA
Nejlepší seriály:
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti (1999) (seriál)
Antone Pagán
Nejlepší seriály:
Rodina Sopránů (1999) (seriál)
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti (1999) (seriál)
One Life to Live (1968) (seriál)