Vidím tě

Životem rodiny Harperových otřese nevěra. Greg (Jon Tenney), hlavní vyšetřovatel únosu dítěte, který vynesl na světlo podobný případ z předchozích let, se snaží najít způsob, jak odpustit své zazobané ženě Jackie (Helen Huntová). Když pocit viny začne narušovat Jackieino duševní zdraví, v jejich domě se objeví nevysvětlitelné zlé síly a jejich synek Connor (Judah Lewis) se ocitne ve smrtelném nebezpečí. Neočekávaná změna úhlu pohledu odhalí ducha z minulosti a děsivá, krutá pravda o přítomnosti zla v domě Harperových konečně vyjde najevo. (HBO Europe)

Silwer

Slusnej twist...nic neni tak jak se zda..bohuzel vykon Helen Hunt nemuzu hodnotit,protoze ji diky botoxu uz chybi vsechny mimicke svaly😂 ()

borec999

Je málo filmov, ktoré dokážu prísť s mnohými dejovými zvratmi a prekvapeniami a aj na konci stále logicky držať pokope a pôsobiť ako-tak uveriteľne. I see you sa to podarilo výborne a je pre mňa jedným z najpríjemnejších prekvapení za veľmi dlhú dobu. Príbeh, v ktorom sa jednej mierne dysfunkčnej rodinke začnú v dome diať divné a nevysvetliteľné veci sprvu pôsobí tuctovo a osobne som mal 1-2 tipy kto alebo čo stojí za týmito divnými úkazmi a prečo. Potom prišiel prvý zvrat, druhý ,tretí, a tak ďalej a zistil som, že so svojimi predpoveďami v úvode som bol pekne mimo. Okrem precízne vystavaného scenára s množstvom zvratov chválim aj hercov, ktorí si odohrali svoje a prispeli tiež významne k celkovému zážitku. Po technickej stránke je síce film priemerný, no vôbec mi to nevadilo, keďže ako som spomínal scenár a prepracovaný príbeh mi všetko vynahradili. Už dlho ma naozaj nič neprekvapilo tak ako vývoj ,rozuzlenie a záver tohto filmu. Slabších 5* 90% ()

Hanys_

Zase jednou trošku víc překombinované než muselo být. A nejvíc "scary" na tomhle filmu byla jednoznačně Helen Hunt. 6/10 ()

Disease

Hodně povedený thriller s horrorovou atmosférou. První půlka, kdy se neví, co se děje, brilantní, pak to trochu spadne, když se změní úhel pohledu, ale finále se hodně povedlo. ()

Alaitos

Trochu mě zaráží, že u tohoto filmu není uveden mezi žánry horor. Vidět Helen Hunt, která vizáží začíná připomínat Masona Vengera, byl jeden z nejděsivějších zážitků za poslední měsíce. Jinak se ale jedná o velice zdařilou jednohubku s několika nečekanými zvraty. ()

warrenur

Celkom vydareny thriller, ktory prekvapi paralelnym podanim povodnej dejovej linie. Ano, sem-tam je vykon, zvlast Helenky Huntovie, ozaj otrasny, ale mystery linia bola zaujimava a i hra s neznalostou divaka neskoncila prirychlo a mala napad. Btw. , ten facelifting a chirurgia tvare, ktore ma Helen za sebou vyzeraju fakt otrasne. Clovek by povedal, ze milionari si vedia zohnat spickovych lekarov. Slabsie stvorhviezdie. 60% Odporucam. ()

Rathalos

I see you je paradny thriller,ktoremu nechyba originalita,napatie,prekvapive rozuzlenie,ktore som necakal a hudba,ktora vam navodi pocit znepokojenia,neocakal som vela od tohto filmu,no dostal som az az...:-) ()

Cinematrix

Ze začátku mě to celkem bavilo, protože to bylo správně tajemný. Desetiletej kluk jede lesem na kole a docela solidně z něj zničehonic zmizel někam do piči a už ho nikdo nikdy neviděl. Kdyby tak něco podobného chtěla udělet i Helen Hunt, která tady vypadá hůř než Mickey Rourke. Ve druhý půlce se to snaží o racionální vysvětlení a je to přeplácaný jak čínský metro, aby se to do scénáře všechno vešlo. Na druhou stranu už tam plastikama zhuntovaná Helen nemá tolik prostoru, tak se to dalo dokoukat. ()

misbos

Budem Vás nudit vyčpěle, a finále si vytáhnem z prdele - aneb - Jak jsem zratil 96 minut času. ... za co dávám ty dvě vlastně????? ()

Barka88

Pecka! Je tam sice pár nelogických momentů, ale ten pocit, když zjistíš, že je všechno jinak, než jak si vlastně myslíš, že to je...k nezaplacení. Helen Hunt je tam teda svým vzhledem dost strašidelná sama o sobě, bez urážky. ()

John80

Slabé , čakal som viac ,než len vyhrožujuceho sa teenagera v dome policajta, kde sa so svojou priatelkou potajme vkradnu obaja a navyše prva polovica filmu poukazuje,čo sa deje a ta druha to iste len s rozdielom , že ukazujú už konkretne osoby, ktoré robia zlo vo filme, Su aj lepšie thrilleri ako tento ,preto 2* ()

chaturga

Tak po sto letech jsem viděl film, ze kterého jsem se skoro podělal..... Měl jsem 50 nápadů, jak to vlastně je, a výsledek naprosto jinej... čuměl jsem jak péro z gauče. A konec mě naprosto rozebral..... Yoshi forever ()

Denila

Konečně dost dobrý film. Zbožňuju promyšlený děj a tady byl! Žabí maska byla dost nepříjemná, představa že takhle na někoho narazím doma, ne děkuji. To, že jsem nad tím v noci přemýšlela je další známkou kvality, dojem film zanechal. Docela mi trvalo než jsem poznala Helen Hunt, pořád jsem si říkala odkud tu ženskou znám a zakončila to údivem. Vypadá trošku jako kostra potažená kůží, že ty hvězdy nestárnou raději přirozeně.. ()

Clark_Kent

Tak tady můžu s chutí napsat, že zde po řemeslné stránce. Naprosto skvostný thriller s plně nakrájenou atmosférou. "Já se ještě nedobavil !!" Upřímně jestli tohle měla bejt, ta Helen Hunt co jsem znával? Tak jsem ji nepoznal. ()