Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Nová majitelka salónu Playgirls Štěpánka Vranská, která v první části převezla své soupeřky, chce zvýšit úroveň služeb svého podniku, s nimiž není příliš spokojena, gigolo Tom Rodr nestačí na nymfomanku Deckertovou, prostitutky Ája a Irena nemají dost fantazie. Současně si sebevědomá majitelka skrytými kamerami tajně pořizuje kompromitující videonahrávky svých klientů a klientek. Podaří se jí získat několik nových dívek a také schopného a výkonného gigola Martina, kterého chce získat pro sebe. Ten však zcela chladně odmítá návrhy své šéfky a místo toho se začíná scházet s jednou bývalou modelkou Lenkou, kterou Štěpánka přetáhla do svého podniku. Ani pokus vydírat bohatého podnikatele videonahrávkou jeho ženy, Štěpánce nevyjde. Muž je předem informován Lenkou. Jeho komando vtrhne do podniku, kde hledá kopie nahrávky. Když je nenajde, rozhodne se je mučením získat přímo od Štěpánky. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (316)

uzzi odpad!

všechny recenze uživatele

U některých filmů je nepochopitelné jak je někdo mohl natočit a podepsat se pod to. Raději než-li sledovat tohle, blikejte si lampičkou 85 min do obličeje, sledujte zapnutou pračku, nebo pozorujte bublinky v limonádě, odnesete si větší "zážitek". Oba díly této arcisračky jsou stejná hutná blbost s hereckými výkony na bodu mrazu. Ale už dost kopání do mrtvoly. ()

Kariya odpad!

všechny recenze uživatele

Než zrátcet cenných 73 minut života, co raději trochu vzdělávání? Polarografie patří mezi elektrochemické analytické metody. Za její objev dostal Čech Jaroslav Heyrovský roku 1959 Nobelovu cenu za chemii. Slouží k určování přítomnosti (kvality) a koncentrace (kvantity) redukovatelných nebo oxidovatelných neznámých látek v roztoku. Princip spočívá ve vyhodnocování závislosti elektrického proudu na napětí na dvojici elektrod, které jsou ponořené do roztoku, v němž probíhá elektrolýza. Závislosti mají tvar vln, jejichž poloha charakterizuje jednotlivé druhy látek. Z velikosti nárůstu proudu lze určit koncentraci příslušné látky. Jako pracovní elektroda slouží rtuťová kapajicí elektroda. Na povrchu kapky rtuti se vytvoří elektrická dvojvrstva. Při zvyšování potenciálu mezi anodou a katodou dojde k vyloučení příslušných iontů na katodě a tím k nárůstu proudu. Proud je omezen množstvím iontů v roztoku. Jakmile se množství vylučujících se iontů rovná počtu přicházejících iontů z roztoku, proud přestane růst. Hodnota středu nárůstu polarizační křivky je charakteristická pro danou látku. Do roztoku se přidává základní (indiferentní) elektrolyt, např. kyselina, aby se vodivost roztoku zvýšila. Dále se přidává povrchově aktivní látka - typicky želatina, jejímž úkolem je zabránit vzniku maxima na začátku polarografické vlny. Důležité je i probublávání vzorku v polarografické nádobce inertním plynem kvůli odstranění kyslíku, který vytváří na polarogramu protáhlé vlny a znehodnocuje záznam. To už je zajímavější než Playgirls 2, ne? P.S. Přístroj založený na polarografické metodě se nazývá polarograf. Jeho tři základní části tvoří zdroj, zapisovač a ovladač rtuťové kapající elektrody. ()

Reklama

ostravak30 

všechny recenze uživatele

Je to docela poznat, že se dvojka natáčela souběžně s jedničkou. Oba filmy jsou totiž kvalitativně na stejné úrovni. Rozumějme - stejně špatné. Už samotný fakt, že Páral se od filmů distancuje něco znamená. Také proto v obou dílech hrála celá řada neherců, herci se do filmu z pochopitelných důvodů příliš nehrnuli. Dost poznamená hereckou kariéru, když hrajete v polovičním pornu. Navíc Vít Olmer natočil pár povedených kousků, ale Playgirl je jednou z celé řady kaněk na jeho tvorbě. Konec dvojky je navíc jakoby ustřihnutý. Vlastně to ani žádný konec nemá. Najednou prostě titulky. ()

MáŠa 

všechny recenze uživatele

Obdoba prvního dílu. Opět se mi těžko hledá něco jako nějaké poselství. Spíš je to takový dějový popis s pokusy provokovat a hlásit. Určitě bych to nevyhlašoval nejhorším filmem všech dob, od toho tu jsou jiné sračky, ale na druhou stranu když by to nevzniklo, tak by se taky nikdo nezlobil. Dobrý film to není, vtipný taky ne, ale nejhorší film všech dob už vůbec ne. ()

noriaki odpad!

všechny recenze uživatele

Kdybych posuzoval Playgirls II jako komedii, tak dám bez milosti odpad, a Vít Olmer se může se svými ovečkami chytit za ruce a snožmo skočit ze skály. Už zase se vzájemně trumfovali v mizérii a neschopnosti. A ne, nemyslím si že za to může jen pan režisér / scenarista, ve své mysli Francis Ford Coppola, v myslích jiných předchůdce Uwe Bolla, protože Josef Nedorost čněl nad všemi jako titán herectví. Takže to jde, a ne že ne. Na druhou stranu, kdybych bral Playgirls II jako pokus o porno, tak bych pochválil výtečné herecké výkony (na žánr), hezké slečny (Míša Kuklová, Kateřina Hubálková), že to má světe div se i děj a humorné momenty (Achmed). Něco bych odečetl za Slávka Bouru. Ale nejsou tam žádné pikantní scény co by stály za řeč, takže taky odpad. ()

Galerie (3)

Zajímavosti (5)

  • Playgirls 2 měl premiéru tři měsíce po prvním dílu a v kinech propadl. (Halloween9)
  • Režisér Vít Olmer se v dokumentu ČT Rozmarná léta českého filmu zmínil, že druhý díl Playgirls vůbec neměl vzniknout, ale přišel příkaz od Novy, která film spolufinancovala, že chce mít dva díly, tak jako jsou dvě knižní předlohy. Autor předlohy Vladimír Páral se od těchto dvou filmů distancuje, což Olmera dodnes mrzí. (Halloween9)

Reklama

Reklama