Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Dva rozvedení lidé se zamilují, jenže musejí pomoci svým dětem vyrovnat se se změnami ve svých rodinách. V téhle milé rodinné komedii možná najdete recept na to, jak skloubit rozvod, děti a rozkvétající nový vztah.  Larry Livingston, psychiatr z New Yorku, má krásnou ženu Jo, chápavou tchýni Neenie a dvě milující děti. Dokonalé manželství však zkalí Joina smrtící věta: Musíme si promluvit. O necelý rok později je diskuze u konce a s ní i jejich manželství. Jo odešla i s dětmi a pokračuje ve své kariéře úspěšné televizní modelky. Larry ji může vidět každý den celých třicet vteřin na obrazovce, jak se smyslně snaží prezenovat nový parfém. Vzniklou propast ve svém životě vyplňuje Larry prací a setkáváním s přáteli jako je třeba Sidney – temperamentní žena, jež chápe, že Larry potřebuje jen potkat tu správnou osobu, aby znovu uvěřil v lásku. Během jedné party si Sidney zahraje na Amorka a představí Larrymu Beth Goodwin, talentovanou fotografku a vdovu, která vychovává sama své dvě děti. Přestože jsou oba v rozpacích, nemohou popřít vzájemnou přitažlivost. Oba také váhají vstoupit do nového vztahu, ovšem postupem času se k vlastnímu překvapení jsou schopni otevřít lásce. Námluvy se neobejdou bez smyček, vzestupů a pádů, ale nakonec zvítězí láska a Beth a Larry se vezmou. Nyní mají před sebou novou výzvu: vytvořit harmonické prostředí pro jejich děti. Larry si musí vybudovat vztah se svými dvěma novými nevlastními dětmi, Peteym a Cathy, zvyknout si na život v domě jiného muže a vypořádat se s nepřátelsky vrčícím psem. Ovšem tím to nekončí. Larry si musí najít čas také pro své vlastní děti, které mu velmi chybí. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (14)

Maskati 

všechny recenze uživatele

Vůbec to není špatný film,zdejší další hodnocení možná neodpovídají realitě.Jde sice o klasické téma /rozvod,nova rodina,noví partneři,ex partneři a hlavně v celém tom kolotoči jeho a její děti/, ale ztvárněné velmi uvěřitelně.Mne zaujala postava,kterou vytvořila Alice Krige.Velmi realisticky /občas tak přesvědčivá,až mi lezla na nervy/, zahrála maloměstskou bigotní paničku,těžko se vyrovnávající se ztratou manžela i s ambivalentní vztahem k novému partnerovi.Akcent filmu na problematiku vztahu k vyženěným dětem byl záměrný a nutící k přemýšlení.Zažil jsem to osobně jako mnozí z nás. Bridges v roli psychologa a zároveň otce a partnera,který musí neustále dotahovat skóre u všech zúčastněných byl přesvědčivý a milý.Dost dobrý film. ()

vancho 

všechny recenze uživatele

Ako spracúvajú dvaja ľudia (jeden rozvedený a druhá ovdovelá) nové manželstvo? A aký to má vplyv na ich deti? Z námetu sa rozhodne dalo viac vyťažiť. Chvíľami je to akési ufňukané, motivácie hlavných postáv nie celkom jasné. Zrejme viac ocenia film ľudia, ktorí prešli podobnou životnou situáciou. Pre mňa bolo zaujímavé vidieť Jeffa Bridgesa a Drew Barrymore spred 20 rokov. Od režiséra Sofiinej voľby by som čakal viac. 3,5* ()

Reklama

sona123 

všechny recenze uživatele

Mladej Jeff Bridges a ještě mladší M. Culcin. Sžívání se nových partnerů s "cizími" dětmi, vypořádání se rozchody a rozvody. Snaha udělat vše co nejlépe, s minimalizací škod a chyb, kterým se stejně nikdo nevyhne. A pořádný happy end na závěr. Docela dobrý film na případnou odpolední skepsi a depresi. ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

Mohla z toho byt skvela romanticka drama o tom ako sa dvaja ludia s detmi s predosleho manzelstva davaju dokopy. Lenze forma akou je to natocene je dost otravna. Pôsobi to akokeby niekto zostrihal celu sezonu nejakeho skveleho serialu do jedneho filmu. Takze film pôsobi strasne uponahlane. Vidime scenu v ktorej sa odohrava nejaka dôlezita udalost. Sama o sebe funguje dobre, ale hned na to nasleduje skok o nejaky cas dopredu (pripadne este sledujeme nejaky dôlezity flashback) a znova sa riesi nieco dôlezite a tak to je neustale dookola. Ako celok to poriadne nefunguje, pretoze sledovat jednu vyhrotenu scenu za druhou zacne byt po cvhili otravne. Do velkej miery film zachranuju aspon herci. Hlavne kvôli nim mi je luto, ze to nebolo natocene bud normalne alebo ako serial. 5/10. ()

Galerie (13)

Zajímavosti (1)

  • Jeff Bridges (Larry) si zde zahrál se svou matkou Dorothy Dean Bridges, jenž hrála i jeho filmovou matku. (Arpad)

Reklama

Reklama