ToddB

Nejslabší z trilogie ( i když těsně, protože Hogo fogo Homolka je taky dost bída ) . Ale přesto pár skvělých gagů ( Šebánek nikdy nezklame ). "Kde máš ten ksindl ?! " , "Prosím Vás netykejte mi. Já to fakt nemám rád" , "Kdo ti tyká?! Tak kde máte ten ksindl?!" ()

xisp

To je přece jasný,když někdo tluče a někdo na něj zatluče tak na něj tluče proto aby netlouk. :-D.... ()

andydufrsn

Pořád pěkná podívaná na ty nejobyčejnější zážitky obyčejné rodiny. Navíc zde okořeněné skvělým Jiřím Hrzánem! I když malinko už z tohoto dílu cítím "nastavovanou kaši ()

Bernice

Asi nejzábavnější část trilogie.Staří rodiče mi šíleně moc připomínají ty moje, ani nevím proč. Jinak Tento díl se liší tím, že ostatní se odehrávají během jednoho dne a tento v průběhu několika dnů. Nechápu, proč je tam ten neustále hádající se pár, který tam je absolutně na nic. Ikdyž jsem film viděla asi milionkrát, stále mě baví :D Nejlepší je hláška ,, Dvě rodiny a jeden pokoj? No dejte pokoj." ()

megacik

Príjemná komédia, pri ktorej si skutočne oddýchnete. Nemusíte ísť ani lyžovať do hôr, skutočný nenásilný relax zažijete aj pri tomto filme. Séria Homolkovcov patrí do mojich TOP10 československých komédií, vždy si to pozriem rád znova. Škoda, že už väčšina hlavných hercov nežije, rád by som videl viac filmov s touto hviezdnou štvorkou. Růžičková sa touto trilógiou dostala do svojej vrcholnej formy, ktorú už nestratila nikdy. ()

pajkir

nesmrtelný hlášky nesmrtelnejch Homolků plus výbornej Hrzán=100% Prosím Vás netykejte mi já to fakt nemám rád. Kdo TI tyká??? ()

vicvixx

Komousi to zkurvili a jde to videt. Bohuzel. Na prvni dva dily to nema ani nahodou. 4 hvezdy davam z milosti a sympatii vuci nametu. ()

electricoo

Oproti předchozím dvěma dílům ubylo humoru a přibylo soudruhování, kulturních referentů a uvědomělých vedoucích rekreaček ROH, kterým jde v první řadě vždy o spokojenost klientů (aneb nástup normalizace v plné síle). Bohužel, tři hvězdy, a to ještě s odřenýma zubama. ()