Pan Monk nemůže v noci spát (S06E09) (epizoda)

Mr. Monk Is Up All Night

Pán Monk je hore celú noc

Komedie / Krimi / Drama / Mysteriózní

Scénografie:

Chuck Parker

Kostýmy:

Ileane Meltzer

Mno, ta krimi zápletka, ke které se propracujeme až skoro v půlce epizody, je myslím docela průhledná, i když vypadá zamotaná, ale tenhle díl je primárně o tom, proč Monk hledá paní, kterou náhodně potkal na ulici, aniž by sám věděl, proč ji hledá a proč kvůli tomu nespí. Noční město mu přichystá podivná překvapení, jen těch náhod mi přišlo trochu moc. Ale kvůli závěrečné scéně s taxikářkou to stojí za to. A pak kvůli scéně u psychologa, který si Monkovi dovolí říct, že si nemůže pamatovat všechny lidi, které kdy potkal.(27.12.2018)

V tomto dílu tvůrci ukázali, že jsou opravdu PÁNI FILMAŘI. Natočit v rámci tohoto seriálu, který se nebere moc vážně a leckdy paroduje sám sebe, takový mistrovský mysteriozní díl, to si zaslouží uznání. A to je ten důvod, proč opravdu nemá smysl, aby se české stanice poukoušely o nějaké Profesory T či jiné pokusy o přiživování na kultovních seriálech.(27.12.2018)