Reklama

Reklama

Můj přítel Monk - Série 6 (2007) (série)


Pan Monk nemůže v noci spát (S06E09)

(epizoda)
  • USA Mr. Monk Is Up All Night (více)

Obsahy(1)

Pan Monk už tři noci nemůže spát. Navíc potká záhadnou ženu, na kterou musí stále myslet. Na radu svých spolupracovníků jde v noci ven a prochází se městem. Oknem restaurace uvidí vraždu, ale když zavolá Stottlemeyera s Disherem, v restauraci žádné stopy nejsou... (TV Nova)

Recenze (4)

honajz 

všechny recenze uživatele

Mno, ta krimi zápletka, ke které se propracujeme až skoro v půlce epizody, je myslím docela průhledná, i když vypadá zamotaná, ale tenhle díl je primárně o tom, proč Monk hledá paní, kterou náhodně potkal na ulici, aniž by sám věděl, proč ji hledá a proč kvůli tomu nespí. Noční město mu přichystá podivná překvapení, jen těch náhod mi přišlo trochu moc. Ale kvůli závěrečné scéně s taxikářkou to stojí za to. A pak kvůli scéně u psychologa, který si Monkovi dovolí říct, že si nemůže pamatovat všechny lidi, které kdy potkal. ()

topi80 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

V tomto dílu tvůrci ukázali, že jsou opravdu PÁNI FILMAŘI. Natočit v rámci tohoto seriálu, který se nebere moc vážně a leckdy paroduje sám sebe, takový mistrovský mysteriozní díl, to si zaslouží uznání. A to je ten důvod, proč opravdu nemá smysl, aby se české stanice poukoušely o nějaké Profesory T či jiné pokusy o přiživování na kultovních seriálech. ()

Galerie (3)

Reklama

Reklama