Pan Monk nemůže v noci spát (S06E09) (epizoda)

 • USA

  Mr. Monk Is Up All Night

 • Slovensko

  Pán Monk je hore celú noc

Komedie / Krimi / Drama / Mysteriózní

USA, 2007, 43 min

Tvůrci:

Andy Breckman

Režie:

Randy Zisk

Scénář:

David Breckman

Kamera:

Joe Pennella

Hudba:

Jeff Beal

Producenti:

Anthony Santa Croce

Střih:

John Duffy

Scénografie:

Chuck Parker

Kostýmy:

Ileane Meltzer
(další profese)
 • honajz
  ****

  Mno, ta krimi zápletka, ke které se propracujeme až skoro v půlce epizody, je myslím docela průhledná, i když vypadá zamotaná, ale tenhle díl je primárně o tom, proč Monk hledá paní, kterou náhodně potkal na ulici, aniž by sám věděl, proč ji hledá a proč kvůli tomu nespí. Noční město mu přichystá podivná překvapení, jen těch náhod mi přišlo trochu moc. Ale kvůli závěrečné scéně s taxikářkou to stojí za to. A pak kvůli scéně u psychologa, který si Monkovi dovolí říct, že si nemůže pamatovat všechny lidi, které kdy potkal.(27.12.2018)

 • topi80
  *****

  V tomto dílu tvůrci ukázali, že jsou opravdu PÁNI FILMAŘI. Natočit v rámci tohoto seriálu, který se nebere moc vážně a leckdy paroduje sám sebe, takový mistrovský mysteriozní díl, to si zaslouží uznání. A to je ten důvod, proč opravdu nemá smysl, aby se české stanice poukoušely o nějaké Profesory T či jiné pokusy o přiživování na kultovních seriálech.(27.12.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace