Beckett

• Itálie Beckett (více)

Po tragické dopravní nehodě v Řecku se americký turista Beckett ocitne uprostřed nebezpečného politického spiknutí. A aby si zachránil život, musí se dát na útěk. (Netflix)

Maximilianus

Akože,  nebolo to nejako výnimočné,  ale podľa mňa ani zlé. Stále sa tam niečo dialo, až do konca som nevedel, ako sa to skončí a v konečnom dôsledku tam bolo aj par "zvratov". 6,8/10 ()

rublik05

Takový novodobý laciný Uprchlík po netflixovsku, který pochopitelně není tak zručně natočený, ale o žádnou hrůzu se kupodivu nejedná. Snímek zaujme především svou lokací, řecké prostředí není až tak filmařsky profláklé, takže v tomto ohledu mě čekalo milé překvapení. Příběh je vcelku zajímavý, bohužel má pomalejší rozjezd, po celou dobu působí tak trochu nezáživně, ke konci se už dočkáme nějakých akčnějších scén, které to trochu oživí. Tempo mohlo být mnohem svižnější, určitě se dala více vychytat i ta logická stránka, která občas těžce pokulhává. Atmosféra se místy velmi povedla, z herců je pochopitelně nejvíce vidět především John Washington, kterému jeho role vcelku sedla. Snímek Beckett ve všech ohledech působí jako nízkorozpočtové drama, které není až tak špatně natočené, nabízí však těžce průměrnou podívanou srovnatelnou s jakoukoliv jinou televizní produkcí. 5/10. ()

Zet

Zatim snad vsechno, co sem videl produkovane Netflixem, nebo na to Netflix koupil exkluzivni prava, bylo prinejlepsim prumerne, nebo jeste horsi a tahle amatersky natocena nezazivna nuda z toho rozhodne nevybocuje. Zlate HBO. ()

Likan7

Beckett je krásný příklad prohry ve všech směrech. Washingtona mám od Ballers hodně rád, ale ten kluk kdekoliv, kde se potom objevil, hraje jako pako. Scénář je zoufalej, plný děr jak ementál, Alicia Vikander je ve filmu asi 5 minut (proboha proč do toho šla?) a podobnost s Uprchlíkem byla tak možná cítit z traileru, ale film je mu, hlavně kvalitou, na hony vzdálený. Politickým thrillerem bych to taky nenazval, protože to je prostě pitomý až na půdu. A vrcholem celýho filmu je skok na auto ala Temný rytíř...jenže bez Temnýho rytíře. Nedělat u toho pracovní věci, minimálně jednou bych usnul. ()

gemi

OK, je to přitažené za vlasy. V podstatě jde o to, že část členského státu EU (Řecko) je zčásti ovládaný mafií. Asi to mohlo a mělo být zasazeno do nějaké exotičtější destinace, aby to bylo uvěřitelnější. Ale je to zábavné. Je to docela slušný, originální akční roadtrip. Čtyři jsou to teda s odřenýma ušima, ale jsou tam. ()

pushover

Poctivej old school thriller jak ze sedumdesátek. Washington zoufale trpí nedostatkem charisma, což u role štvané oběti okolností zase tak moc nevadí. Vikanderka hraje opět výborně, bohužel krátce. ()

Marty7CZ

Velká bída, mega předvídatelnej film a především jasnej důkaz, že mladej Washington prostě jako jeho táta NIKDY nebude ☝️☝️☝️, neumí totiž vůbec hrát (v ty kravine Tenet byl už zoufalej...) 35% ()

papadoce odpad!

Tak takto nejako vyzerá filmové dno. Netflák opäť ukázal, že nepozná hranice tuposti. Mladý Washington je živým dôkazom toho, že jablko môže nielen padnúť ďaleko od stromu, ale že sa môže dokonca na jabloni urodiť pagaštan a môže sa zagúľať ďáááleko do kravského lajna a tam zhniť. Ďalším skvostom tohto ultra sk*****ného pokusu o krimi srillerík bola hudba, alebo teda jej zmutovaná odnož. Niečo tak špatného som vo filme nepočul už asi roky. No a aby toho nebolo úplne málo, tak pár minút pred koncom sa režisér Ferdo Cito Filmarín spolu so scenáristom Kevinom Ryžou triedy A., pokúsia polomŕtveho diváka ubiť trojposchodovým načasovaným skokom na idúcu Daciu. Ježiši Kriste. Byť gréckym občanom, tak by som vysúdil od Netfláku za hanobenie krajiny a jej obyvateľstva aj gate toho skurvysyna čo toto celé produkoval a zožral mi mojich vzácnych 108 minút (slovami stoosem) života, plus 6 min. na komentár samozrejme. Že sa ja Jebonis NIKDY nepoučím. A že v tomto braku hrala Alicka Vikanderová, to jej neodpustím. Ak teda nemáte alzheimera alebo inú silne vyvinutú superschopnosť rýchlo zabúdať, nepozerajte to. Bolí to. ()

Shitonit

Becket je najivní kokso, kterej mi pil krev hnedle od začátku. Děj se plácá sám v sobě, natočený to je asi starou nokií a scénář se napsal sám uprostřed besezesný noci. Ztráta času. ()

Brmbolec

Nápad fajn, originalita pomenej, ale zase prostredie sa mi páčilo. Mohlo to byť omnoho lepšie, ale celé je to také gumové. Washington nie je zlý herec, ale tu mi pripadal ako stratený. Okrem toho nemá charizmu svojho fotríka, ktorý by určite dal filmu hviezdičku navyše... 55/100 ()

DJ Kritik

Tak nejak sa všetci spiknú proti jednému. V tejto dobe normálne, ale v opačnom garde. Tu je ten Američan chudáčik. Dejová linka je pekná prepracovaná, presne ako má napínavý príbeh byť. Len to zasadenie do prostredia mi nesedelo. ()

unrocker

Tak toto fakt ne... je to naprosto o ničem... režie děs příběh jako by si hrál na nějaký thriller no a hrdina co prodává software v USA vám najednou bojuje s protivníky a ještě je schopný skočit že 3 patra na jedoucí auto aniž by se mu něco stalo... uff... ztráta času ()

tkey

Místy umělé natahováné, koukatelné ač do děje to člověka moc nevtáhne, celý film koukáš, jak muž v barvě, která ti pomůže se ucházet o nějakou filmovou cenu sebou hází ze strany na stranu, něco přeskakuje nebo padá a každou chvíli jí od někoho koupí, když Teda zrovna neslintá. 2* za prostředí a jakousi surovost zpracování. ()

marek29

Docela dobrý thriller z Řecka. Nevybočuje z řady klasického scénáře "jdou po tobě všichni a nikdo ti nevěří". Ale 1h50 na Netflixu za to stojí. ()

Mamlas odpad!

Mizerný TV film s nepříjemným castingem, hloupým námětem, realizace otřesná. Vydržel jsem asi 20 minut, z toho prvních 15 minut o cukrování jsem popřeskakoval úplně. Nedívatelná blbost. (1%) ()

jprmusic

Jmenovat se Washington prostě nestačí. Tak zoufalej hereckej výkon jsem neviděl ani od Mamoy, a to už je nějakej dřevák. Debilní scénář není v tomhle případě omluva. ()

Cermicek odpad!

Takhle zprznit poměrně solidně rozjetej film už jsem hooooodně dlouho neviděl! Kdyby si to od začátku nehrálo na seriózní drama a rovnou to bylo naservírováno jako komedie, tak budiž..ale to co předvedli scénáristi v druhé části filmu, bohužel ani božská Alicia nezachránila (byť obvykle mi stačí i jejích 15min aspoň na hvězdičku!) ()