Reklama

Reklama

Tím SG-1 na jednej z planét zachytí rádiový signál. Krátko na to havaruje smrtiaci klzák, ktoré riadil Apophis, keď unikal pred svojím úhlavným goa´uldským nepriateľom, Sokarom, ktorý bol v starom Egypte Bohom smrti. Tím SG-1 zajme Apophisa a vezme ho so sebou na Zem. Tam zistí, že ho mučili a pomaly umiera. (TV JOJ)

Recenze (9)

majo25 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Další Goauld na holenie menom Sokar a veľmi horúce chvílky pri bráne. Správanie Apophisa nelogické, keď z ľudí robí seberovných a prosí ich o pomoc. Herec hrajúci Aphopisa mi vždy prišiel veľmi slabý. Ale epizóda pekne gradujúca. ()

Mistr119 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Morální a vojenské dilema: poskytnout svému nepříteli pomoc důstojnou každé bytosti nebo jej nechat zemřít...a když Tok'ra vyjevil, že i po své smrti bude Apophis znovu oživen, aby mohl být znovu a znovu mučen a hostitel už přitom dostal od Daniela požehnání... přitom jej čeká další peklo... jestli si dobře pamatuju, tak zde Apophise nevidíme naposledy. ()

Reklama

Grogan 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pěkná epizoda, jen bych si přál, aby Sokar v seriálu dostal více prostoru, když se o něm mluvilo s takovým strachem (jak tady, tak i v další řadě). Čekal bych více negativních emocí lidí k Apophisovi, přece jen je to úhlavní nepřítel Země. Scény s propalovanou iris byly vynikající, stejně tak účast Tok´rů. Peter Williams v pár scénách dokázal, že umí hrát nejenom stereotypního zlého Goa´ulda. ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama