Členom tímu SG-1 počas výskumu planéty P4X-884 implantovali do mozgu mimozemské zariadenie Urgo, ktoré má bez ich vedomia zbierať informácie o Zemi. Pri implantácii však dôjde k chybe a Urgo začne s členmi SG-1 nielen komunikovať, ale umožní im nadviazať s ním aj vizuálny kontakt . (TV JOJ)

Xeelee

E15 ⤶ Za předpokladu, že Bůh je nekonečný a vesmír je taky nekonečný… dala by sis palačinku? Cítíte se osaměle? Pořiďte si Urga. Jestli existuje seznam nejotravnějších filmových postav, tak Urgo by byl na prvním místě. A už jste viděli Teal'ca vychutnávat si koláč a pít vroucí kávu? ⤷ E17 ()

kwoky

Odlehčená epizoda s vtipným chlápkem v hlavě, který je tak otravný, až je roztomilý. Přesah do tématu "co je život" mohl mít větší grády. "- Tealcu..." "- Nepálí tě to?" "- Příšerně." Výborný je i hlas Ladislava Potměšila. ()

Grogan

Tahle humorná epizoda mi moc neseděla, hlavně proto, že Doma DeLuise jako komika nijak zvlášť nemusím. Samostatné scény, kdy něco prováděly hlavní postavy (hromadný oběd, zpívání) byly asi tisíckrát vtipnější nežli celý jeho pobyt na plátně. ()

Sa.sa

LOL ať žije Urgo aneb Urgo na hrad :)))) Konečně jedna veselá epizoda... Akorát je chybný popisek Akční / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi ------> má tady být komedie :P ()