Vojáci SGC zadrží mladého chlapce. Tvrdí o sobě, že je Jack O'Neill. Když se ho zeptají, jak se mu to stalo, tvrdí, že neví. Prý se tak probudil. Když jim řekne, co o nich ví, uvěří mu. Společně s Danielem, Sam a Teal'cem prohledají jeho dům. Tam Jack prožije vizi, kde uvidí nějakého asgarda. Daniel a Teal'c zjistí, že několik lidí po USA prožili stejný zážitek. Rozhodnou se to prošetřit. (Varan)

ben666

Má oblíbená epizoda, jedna z nejlepších z celé sedmé sezóny. Michael Welch v roli mladého Jacka O’Neilla je naprosto skvělý - dokonale odpozoroval gesta a sarkastické poznámky svého staršího protějšku a setkání obou Jacků patří k nejlepším momentům celé epizody. ()

Xeelee

E02S02E15 ⤶ Asi nutně potřebuji spin-off s mladým Jackem na střední :D. Michael Welch v roli Jacka O'Neila je dokonalý a měl jsem chvíli obavu, že když se setkají, tak vesmír imploduje pod náporem hlášek. Loki pracuje za hranou asghardské etiky a podíváme se jak asi vypadalo to studování lidské rasy, o kterém se kdysi zmínil Jackovi jeden asghardský muž na jejich domovské planetě. ⤷ E04 ()

majo25

Napriek tomu, že mladý fagan výborne naimitoval O'Neilla, patrí podľa mna táto epizóda medzi tie slabšie. Je príliš komediálne ladená a v podstate v nej o nič nejde. Námet zapracovania mimozemských únosov s Asgardmi bol nevieryhodný. ()

Grogan

Jedna z mých oblíbených epizod ze 7. série, hlavně díky slušnému hereckému výkonu mladého O'Neilla. Taky celý nápad s mimozemskými únosy ze strany Asgardů je zajímavě vložen do seriálového univerza, v 5. řadě byli naťuknuty problémy Asgardů s reprodukcí a tady vidíme, jak se to snaží řešit trochu více bezskrupulózní zástupci jejich rasy. Humor mi tady nevadil, i když někdy byl až moc na úkor stanovených charakterů (briefing Carterové s piloty). ()

GejmronCZ

Asgardi zase úřadujou.... a stojí to za to LULW. Vtipnej a dost divnej díl. Bejt jím, tak budu radši jako nejmladší člen SG-C nebo přímo SG-1, nebo bych žil na Asgardu a pomáhal jim špatnejma nápadama třeba :D Každopádně Thor má vždycky super timing, to žeru! Mladej Jack byl supr, ale tady bych řekl, že se vyjevila jeho povaha víc na povrch. Je na všechny věčně hnusnej a má prostě ten svůj humor, kterej je v podání tohohle věku dost urážlivej + ty ksichty XD ()

Skrivan

Na základnu se vloupe patnáctiletý kluk, co tvrdí, že je O'Neill. Zpočátku to vypadá jako blbost, ale nakonec tato epizoda přinese i pár zajímavých momentů a jednu novou postavu. Každopádně mladý O'Neill mi naprosto učaroval a od začátku jsem mu to prostě věřil. Perfektní herecký výkon! ()

Mistr119

Tak se setkáváme s Thorovým bratrem trošičku jinak než je nastíněné v Avengers. :) Řešíme morální dilema klonování, přirovnání k mytologické nepravosti a v neposlední řadě taky výborný herecký výkon Michaela Welshe v roli mladého O'Neilla. :) Krásně pochytil všechna Andersonova gesta, mimiku a fakt jsem mu od počátku postavu věřil. :) ()