Epizoda 4 (E04) (epizoda)

Velká Británie, 2019, 58 min

Nenaplňují se má očekávání stran futurologického vyznění seriálu, je to srandardní vztahovka. Už 4 díly taky marně čekám na propojení postavy ztvárněné Emmou Thompson s ostatními hrdiny..? Šlápnul jsem vedle. První řadu už dokoukám, ale případné další už beze mě.(25.8.2019)

SHIT.(9.6.2019)

Kdykoli budu v životě v pořádným stresu, bude mi u toho hrát v hlavě Into the Future.(15.6.2019)

Spoilery! Tak zatím se jednalo rozhodně o nejlepší díl, protože konečně došlo také na trošku toho dramatu a tvůrci ukázali, že se nebojí popravit jednu z klíčových postav, což vždy vítám s maximálním nadšením. Co vidím podstatně nerad je to, že se seriál vykrystalizoval na klasickou vztahovku, jak tu některý z kolegů komentátorů trefně poznamenal. Místo OPRAVDOVÝCH globálních problémů blízké budoucnosti se tak řeší světské píčoviny jako nevěra (plešouna už nebavilo mrdat černou mužatku) nebo ochota jít kvůli troše mrdu na kraj světa, což není úplně to, co jsem od seriálu očekával a hlavně proč jsem mu dal ve zhlédnutí přednost před spoustou dalších. Technologické pozadí a nebezpečí z něj pramenící se stává v seriálu stále více okrajovou záležitostí a pouze zaujímá roli jakéhosi pozadí kolem ničím mimořádné vztahovky. Jediným opravdu nádherným a naprosto dokonalým prvkem celého seriálu tak zůstávají geniální časové skoky s naprosto božským soundtrackem. Jako by tento prvek do seriálu vůbec nepatřil, vzhledem k tomu, jak výrazně překonává veškerý jeho zbytek.(16.11.2019)

Takových seriálů by mělo být víc.(23.1.2021)