Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Zatímco se z Homera stává místní hrdina poté, co vyřeší dopravní krizi, Vočko potkává dávnou lásku. (TV Prima)

Recenze (6)

Petr.Kocfeld 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Průměr.No tento díl je docela dobrý.Barman Vočko má rande a setká se zde se starou přítelkyní a v ulici u Simpsonových je dopravní zácpa a profesor Frink "blbne" na internetu...Maggie se nudí a ani tentokráte slovo nepromluví.Děda Simpson jí hlídá,ale je opět roztržitý. ()

Reklama

Marcos22 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Čtvrtý díl 33. sezóny je dokonale rozmanitý. Vše začíná božím "plastelínovým" prologem, ve kterém divák dostává Meggie jako princeznu Daenerys ze Hry o trůny. Následuje prehistorická scéna, v níž se Homer představí jako správná alternativa k Fredu Flinstoneovi. Po přesunu do současnosti bojují Springfielďané s dopravním kolapsem, způsobeném aplikací Waze, a díl završí romantické vyústění vztahu mezi Vočkem a Mayou. Hodně povedená epizoda, která zaslouží čtyři hvězdy. 👍 (15.02.2022) ()

LachtanShows 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Abychom nemuseli na nové Simpsony jen nadávat, ale trochu si je stále užívat, budeme se muset přizpůsobit trendu, který radši poukazuje na moderní společnost a její signifikantní znaky, než aby tenhle seroš hezky po staru zesměšňoval filmy, seriály a stanici Fox samotnou. ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama