Simpsonovi - Série 3 (1991) (série)

Jak jsem si bral Marge (S03E12)

(epizoda)
  • USA I Married Marge

Marge má obavy, zda není opět v jiném stavu. Vydá se proto k lékaři, zatímco Homer před dětmi vzpomíná, jak to bylo, když si maminku bral. (Česká televize)

snebka

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

• Hodnocení IMDB 8,2 • U nás poprvé 31. prosince 1994. V USA 26. prosince 1991 • Marge s Homerem vybírají jméno pro dítě (Barta) M: Emil H:Debil M. Co Klement? H: To bude zase Klement dement! M: Bob? H: Škrob! M: Vít? H: Prevít! M: Marek? H: Párek • Homer: Od zítřka jsem atomovým technikem. Dr. Dlaha: Ach můj bože! • Homer vypráví o životě před příchodem Barta na svět. Nechybělo několik skvělých hlášek. Skvělý díl • 87/100 ()

Anderton

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Homer mal kedysi úžasný život. Točil v zábavnom parku v mlyne kolesom pre minigolfistov a dúfal, že raz bude podávať palice. A pochopiteľne robil aj v rýchlom občerstvení, kde pridával do hamburgerov chlpy z vlastných rúk. S predajom nožíkov to už bolo ťažšie, asi to niekoľko kupcov zaplatilo zranením. Ale koniec dobrý, všetko dobré. Ak si myslíte, že mám na mysli fakt, že si založil úžasnú rodinu, tak nie, koniec epizódy je šťastný z úplne iných príčin. ()

• Na konci epizody hrajou Bart s Lízou na zemi deskovou hru. V dalším záběru, když příjde Marge, už tam ale není. (Duoscop)
  • Ve 3. minutě, kdy Homer začíná vyprávět příběh, jak Marge čekala Barta, slyšíme nejúspěšnější skladbu britské kapely Supertramp „The Logical Song“ z roku 1979, kterou úspěšně předělali němečtí Scooter v roce 2002. (Trajektt)