Speciální čarodějnický díl IV - Dům plný hrůzy (S05E05) (epizoda)

 • USA

  Treehouse of Horror IV

Animovaný / Komedie

USA, 1993, 22 min

 • Zek
  *****

  Drahý Homere dlužím ti jednu nouzovou koblihu podepsán Homer. Parchant vždycky mě předběhne.(24.3.2017)

 • MM_Ramone
  *****

  "The Simpsons" sú na prvom mieste v rebríčku mojich obľúbených televíznych seriálov. Americká animovaná rodinka zo Springfieldu ma dokáže vždy veľmi dobre pobaviť. Obzvášť rád mám špeciálne horrorové epizódy - "Treehouse of Horror". Prvý krát sa tento špecifický diel objavil v druhej sérii. Odvtedy sa to stalo pravidelnou tradíciou. Je vždy zložený z troch krátkych príbehov. Horrorová epizóda z piatej série obsahuje tituly: "The Devil And Homer Simsons", "Terror at 5,5 Feet", "Bart Simpson´s Dracula". *****(7.1.2017)

 • Frantisek.Fu
  *****

  nejlepší čarodějnický díl /100%(15.7.2017)

 • Circumscriptor
  *****

  Tituly a réžia: "The Devil and Homer Simpson", "Terror at 5½ Feet", "Bart Simpson's Dracula".(18.6.2017)

 • Ironfood
  *****

  The Devil and Homer Simpson - 5* Nejvíc pobavil právník Lionel Hutz "Nemějte obavy, včera jsem se v baru díval na Matlocka, sice nešel zvuk, ale myslím, že vím jak na to..." Výborná je i závěrečná scéna s policisty ----- Terror at 5 1/2 Ft - 4,5* (Jestli mě paměť neklame, tak je to parodie na jeden z příběhů z filmu Twilight Zone) ----- Bart Simpson's Dracula 4*(10.2.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace