Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Líza onemocní a nemůže do školy. Nejprve nastalou situací značně trpí, ale brzy si najde náhradu: videohry. Jenže pro hraní videoher zapomene na přípravu do školy, takže když se po nemoci znovu objeví ve třídě a má psát test, dostane se do maléru. A tak před ní vyvstává otázka: buď bude poprvé ve svém životě podvádět, anebo dostane pětku... (Česká televize)

(více)

Recenze (10)

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Siedma epizóda z desiatej série amerického, animovaného, televízneho seriálu "The Simpsons" sa volá "Líza má jednotku" (Lisa Gets an ´A´"). Líza Simpsonová ochorie a tým pádom sa nemôže zúčastniť vyučovania. Jej prvotné úprimné sklamanie čoskoro vystrieda očividné ulievanie a simulovanie. Keď potom znova zasadne do školskej lavice je nútená podvádzať, aby úspešne absolovovala test z matematiky. Má z toho výčitky svedomia. Jej otec Homer Simpson si doma vykŕmi chutného morského raka. ***** ()

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tentokrát sú obidve dejové línie dokonalé, Homerove peripetie s humrom a Lízin problém... s čím iným než svedomím. Tentokrát sa ale ukáže ako rozumný pragmatik samotný Skinner, jeho podvod si nezadá nič s finále legendárneho podrazu. A potom to ešte zaklincuje Homer s poslednou večerou, aby to bolo už úplne dokonalé. ()

Galerie (8)

Zajímavosti (5)

  • Když ředitel Skinner ukáže Líze novou tabuli, tak má před sebou ovládací panel, který v předešlém záběru na stole nebyl. Z jeho stolu také zmizí telefon. (Duoscop)
  • Když je v kabince školník Willie, tak má u sebe zlomený zvon na čištění odpadu. Později už ho ale u sebe nemá. (Duoscop)
  • Když vejde Homer do obchodu, tak sebere z tácu všechny kuličky na špejli. V dalším záběru si ale vezme ještě jednu. Z tácu také zmizí cedulka s nápisem. (Duoscop)

Reklama

Reklama