Reklama

Reklama

Simpsonovi - Série 14 (2002) (série)


Šáša míří do Washingtonu (S14E14)

(epizoda)
  • USA Mr. Spritz Goes to Washington

Obsahy(1)

Když springfieldská letecká společnost změní letové trasy, život rodiny Simpsonových se mění v peklo. Dům se nedaří prodat, společnost jejich stížnosti ignoruje – a tak se rozhodnou obrátit přímo na Kongres. Jako nejvhodnější kandidát za Springfield se jeví – šáša Krusty. Správně vedená volební kampaň splní svůj účel, ale prosadit zákon o změně letových tras není tak jednoduchá a přímočará záležitost... (Česká televize)

(více)

Recenze (6)

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Opäť epizóda s dvoma rozdielnymi polovicami. Ale kauzálne na seba nadväzujú a sú približne rovnako vtipné, rozumej niektoré fóry nemajú chybu. Napríklad o trúbkach vedúcich do svetlejších zajtrajškov. Simpsonovci to nemajú jednoduché, nad ich hlavami sa premávajú nonstop lietadlá a veci sa v ich baráku hýbu ako keby tam bol Poltergeist. Riešenie práve predstavuje Krustyho kandidatúra na kongresmana. Republikáni aj demokrati to poriadne schytávajú, rovnako to schytá aj dom Simpsonových, ktorý ale nabudúce bude opäť ako zázrakom celý. ()

Zajímavosti (4)

  • V epizodě Šáša míří do Washingtonu běží na spodku obrazovky tento text: „… Zbytečné novinky stouply o 37 %… Mohou demokraté způsobovat rakovinu? Zjisti na foxnews.com… Rupert Murdoch: skvělý tanečník… Dow klesl na 5 000 bodů… Studie: 92 % demokratů jsou gayové… JFK se posmrtně připojuje k Republikánské straně… Zjištěno, že ropné skvrny udržují tuleně mladé, ohebné… Dan Quayle: úžasný…“ (vyfuk)
  • Pořad, na který se Simpsonovi dívají v televizi, je parodie na partu komiků The Three Stooges a jejich krátký film A Plumbing We Will Go (1940). (peeteno78)
  • Když Apu s Manjulou po prohlídce vyjdou z domu, tak zůstanou otevřené dveře. V dalším záběru jsou ale zavřené. (Duoscop)

Reklama

Reklama