Speciální čarodějnický díl XXVI (S27E05) (epizoda)

Treehouse of Horror XXVI

Animovaný / Komedie

USA, 2015, 21 min

Alf Clausen

Tituly a réžia: "Wanted: Dead, Then Alive", "Homerzilla", "Telepaths of Glory" - Steven Dean Moore. Chcel by som sa vyjadriť k úpadku kvality Simpsonovcov prostredníctvom tohto špeciálneho "Treehouse of Horror" dielu, na ktorom je to rovnako poznať. V minulosti som dúfal, že Simpsonovci už nikdy neskončia, ale teraz už viem, že je neskoro. Je očividné, že tvorcom nedochádzajú nápady takzvane "pomaly, ale isto", naopak, priam násobne! Simpsonovci boli geniálny satiristicko-recesistický seriál, určený predovšetkým pre dospelé publikum, ale z týchto nových častí ten pocit rozhodne nemám. S čistým srdcom môžem povedať, že väčšina moderných, mládeži prístupných animovaných filmov má viac drsných gagov a vtipnejších odkazov, ako noví Simpsonovci. To mi trhá srdce. Tvorcovia by už mali nadobro prestať tvoriť a radšej si hľadať živobytie prostredníctvo čohokoľvek iného.(18.6.2017)

Speciální čarodějnický díl = Kvalitní zábava.(9.4.2017)

"The Simpsons" sú na prvom mieste v rebríčku mojich obľúbených televíznych seriálov. Americká animovaná rodinka zo Springfieldu ma dokáže vždy veľmi dobre pobaviť. Obzvášť rád mám špeciálne horrorové epizódy - "Treehouse of Horror". Prvý krát sa tento špecifický diel objavil v druhej sérii. Odvtedy sa to stalo pravidelnou tradíciou. Je vždy zložený z troch krátkych príbehov. Horrorová epizóda z dvadsiatej siedmej série obsahuje tituly: "Wanted: Dead, Then Alive", "Homerzilla", "Telepaths of Glory". *****(7.1.2017)

Výborné ako vždy...100%(29.1.2017)

• itsp4trik

Už úvod byl naprosto hrozný. První příběh=3*. Tvůrci si zřejmě neuvědomili, že v jejich sériich přece čas neplyne, protože Levák Bob řekl, že 24 let se snažil Barta zabít. To by ale znamenalo, že má teď Bart 34 let. Měli by si konečně rozmyslet, jak to s tím věkem u postav je...Druhý příběh=odpad! Proboha proč tam pořád cpou ty filtry? Mě vždycky odradí od sledování, když to má rozmazaný a nebarevný obraz. To někoho baví? Třetí příběh=5* Jako jediný mě bavil, ale po zprumerování jsou to stejně jen 2*. Je to hodně slabé poslední dobou...(1.10.2017)