Nesrdečné pozdravy z Ruska (S30E06) (epizoda)

From Russia Without Love

Animovaný / Komedie

USA, 2018, 22 min

"Přišla jste někdy o něco ??" - "Jó !! O manžela, o práci, o střechu nad hlavou.. O vítězství v Arménie hledá Superstar.. Dvakrát !!" ;)(23.3.2019)

• honajz2

Asi dvě povedené hlášky to mělo, ale jinak to humorem i příběhem zapadlo do klasické epizody nových sérií - nuda a trapnost. Já jsem docela čekal jestli z toho náhodou něco zajímavého nevypadne, no, nestalo se. Navíc téma Vočkových přítelkyň mi už pomalu leze na nervy - tam pokud se nestane převrat jako u Komiksáka, tak už mě to nějak nenadchne, tady si to vlastně Vočko ani sám nepokazil. Jinak je zajímavé, že tvůrci se snaží dost odkazovat na staré série, ale nějak jim tu vypadlo, že Vočko chodil s Ednou a ještě chodil s jednou ženou, jejíž jméno si teďka vůbec nevybavím... Každopádně v té rekapitulaci Vočkových vztahů mi chyběli, když v minulých epizodách tak pečlivě odkazují na staré epizody. 1*(11.3.2019)