Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Bart a jeho kumpáni vymyslí opravdu hustý žert, když objednají Vočkovi nevěstu přes internet... (TV Prima)

Recenze (12)

honajz2 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Asi dvě povedené hlášky to mělo, ale jinak to humorem i příběhem zapadlo do klasické epizody nových sérií - nuda a trapnost. Já jsem docela čekal jestli z toho náhodou něco zajímavého nevypadne, no, nestalo se. Navíc téma Vočkových přítelkyň mi už pomalu leze na nervy - tam pokud se nestane převrat jako u Komiksáka, tak už mě to nějak nenadchne, tady si to vlastně Vočko ani sám nepokazil. Jinak je zajímavé, že tvůrci se snaží dost odkazovat na staré série, ale nějak jim tu vypadlo, že Vočko chodil s Ednou a ještě chodil s jednou ženou, jejíž jméno si teďka vůbec nevybavím... Každopádně v té rekapitulaci Vočkových vztahů mi chyběli, když v minulých epizodách tak pečlivě odkazují na staré epizody. 1* ()

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Očkovi samozrejme prajeme konečne to životné šťastie, i keď nie vždy sa tento utrápený chlapík zachoval voči kamarátom férovo. Ale kamaráti sú od toho, aby si odpúšťali a navyše ak dotyčný čapuje pivo... No ale nezahovárajme, Očko má možnosť prežiť svoj život s fešnou Ruskou, ktorú mu objedná Bart a jeho partička cez internet. Všetko sa zdá až príliš krásne, aby to bola pravda a je to tak. No a ako bonus sa dozviete, že Očko mal kedysi osemposchodový motel (Moe-tel). ()

Galerie (3)

Zajímavosti (3)

  • Když příjdou v 9. minutě k Vočkovi první hosté, jdou vidět na stěně u okna dvě fotky. V dalším záběru už tam ale nejsou. (Duoscop)

Reklama

Reklama