Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Kamarádi Steve Jackson (Sidney Poitier) a Wardell Franklin (Bill Cosby) tajně chodí navštěvovat prvotřídní, ale nelegální noční klub madame Zenobie (Lee Chamberlin). Jedné noci jsou okradeni o své peněženky. O peníze jim však moc nejde. Steve měl totiž v té své výherní los. Oba tedy začínají pátrat po zlodějích, aby tento los získali zpět. (Terva)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (3)

Terva 

všechny recenze uživatele

Pokud vám ukradnou peněženku ve které máte jen peníze, dá se to oželet, ale co když v ní máte jeden výherní los na velkou částku. Dostat jej zpět nebude tak jednoduché. ()

Martin741 

všechny recenze uživatele

Jeden z prvych reziserskych pocinov Sidney Poitier-a, skoda ze potom koncil koninami ako Muj tata je duch, co bol a je ciry podpriemer. No tuna sa Poitier ukazal ako slusny reziser, ide o penazenky, a vyherne losy. Na tom sa da vybudovat slusny film, sice len s priemernymi kulisami a Sidney Poitier nevie moc hrat, no vycibrenmi dialogmi a namakanym tempom. Fakt tempo divaka nepusti cely film, ani som nepomyslel na nudu tuna. Bill Cosby bol este v case ked mal co filmu ponuknut : 74 % ()

Reklama

Galerie (7)

Reklama

Reklama