Parta přátel si pro legraci nainstaluje aplikaci, o které se tvrdí, že umí předpovědět čas zbývající do smrti. Je to trapný pokus o žert nebo již každému začal děsivý odpočet? (Vertical Entertainment)

Shredder

50% filmu je cierna obrazovka, zvysok nekvalitny mix klise. Predstavte si, ze sefkuchar ide varit komplexnu francuzsku polievku. Prichysta si suroviny. Hodi do vody kus neosupanej hnilej mrkvy, kuracie masko z konzervy pre psa, ramen rezance 10 rokov po zaruke, nasledne tam hodi pol misky podravky a serviruje. Takto nejak posobi Countdown po filmovej stranke. ()

movemat

Moderná obmena kultového Nezvratného osudu o oklamaní smrti a tušení jej blížiacej sa pomsty. A ako to v moderných hororoch býva, tak budovanie atmosféry je pojem neznámy a všetko strašidelné je založené na ľakačkách a chvíľkovom napätí z blížiacej sa ľakačky. Šedý priemer, ktorý právom zapadne prachom. Tých aktuálnych 52% je presne akurát. ()

Bezda22

Atmosféra, obsazení, zasazení příběhu do dnešní doby - to všechno dobrý. Originalita, předvídatelnost - tam už to pokulhává. Horor někde mezi Kruhem a Nezvratným osudem. Lepší průměr, ale jako jednohubka fajn podívaná... 55% ()

stephano

Překlad do češtiny opšt nezklamal :D pokud neni v názvu hororu zemřeš, jako by nebyl. Samozřejmě je to žánrovka, ale bohužel cely je to dost štpatně zrežírovaný a hrozně to pokulhává ve všem od herců, scénáře až po střih. Nápad, proč ne....ale příště lépe. ()

Sssiksseilor odpad!

Hahahahaha... Já se teda pobavil, takže proč odpad? Protože je to dementní! Už na začátku chcípne jediná snesitelná postava jako první a těm všem ostatním to s radostí upřímně přejete bez výjimky. Tak stupidně napsanou kledbu snad ani nejde napsat. Vše to navíc bazíruje na nesnesitelném, omezeném a směšném čase, který technicky neexistuje, ale na něčem ta sračka stát musí, čili když nejste schopni sepsat alespoň lehce nadprůměrný odpad, tak končíte tady. Samotná neměnnost ~ nezměnitelnost je v hororech absurdní a stále více otravná, tudíž je po pár minutách jasno, jak to o 70 minut později skončí. Pokud i tahle umocněná SRAČKA tolika lidem stačí k tří a více hvězdičkové zábavě, tak Já si už můžu jen kreslit ochranné Merkaby, aby vám co nejdříve ty hvězdy došly. (Updated to 3.0) ()

Mr.Ward

To byla blbost. Ze záčátku to vypadalo na slušnej průměr, ale jak se tam objevil ke konci ten strašák, tak to šlo všechno do kytek. ()

MartinTerran

Nebylo to nic převratného, přesně jak jsem čekal, ale ani zlé to úplně nebylo. Jako vždy zlo pochází již z dávné mytologie a nyní se nějak přeneslo do moderní doby v podobě apky. Princip démona/osudu je trochu vykradený zNezvratného osudu. Herecké obsazení i jejich výkony byly dobré. Hodnocení: 48/100. ()

Hemlock

Celkem slušný námět - mobilní apka, co kromě baterky vybíjí i jejich majitele, tady ještě nebyla. Za to palec nahoru, ale jinak se jedná o průměrný horor s dobrým startem a zmrveným koncem - 50%. ()

Cortesz

Celkem originální nápad, ale je to natočeno nudně, táhne se to, nudí, nic moc smrti, slabší dvě hvězdy, naštěstí to není dlouhé. ()

Dejvecd

Je to blbosť, strašná blbosť, ale na sobotný večer je tento mládeži prístupný horor dobrý. // Hlúpy film s dosť neoriginálnym námetom, ktorý nedokáže zachrániť ani len dobré herecké obsadenie. Ja osobne patrím k ľuďom, ktorý v hororoch nepotrebujú hlúpe vysvetlenie toho, prečo sa tam deje to, čo sa tam deje a preto ma v tomto hľadisku Countdown sklamalo. Prečo tam tí tvorcovia strkali démonov a nejakých anjelov smrti? Asi aby ten film v kinách vyznel ešte blbšie ako mal. Avšak aj napriek týmto chybám ma ten film celkom bavil. Odporúčam každému, kto si chce cez víkend oddýchnuť pri zábavnej blbostičke. 5/10 ()

ESW

Ale jo. Jen morální poselství, že harassment na pracovišti si zaslouží smrt, je trochu too much. ()

Oxyuranus

Smrťák si udělá appku na zabíjení. Celkem fajn nápad utopený v laciných a předvídatelných lekačkách, bez napětí ani osudovosti. Prostě stokrát viděná, generická nuda a ani cool farář to nezachrání. Nuda. ()

Dali91

Celkem nechápu místní komentáře nebýt pokaženého předvídatelného konce šel bych s hodnocením i výš. Od začátku filmu se pořád něco děje film buduje slušnou atmosféru a divák se nenudí jako u jiných hororů kde po hodině nudy přijde patnáct minut toho na co člověk celou dobu čeká. Za mě jeden z lepších hororů letošního roku 65% ()

waltosin

Moderní doba si žádá i moderní horory, ale ne vzdy se to povede jako s apkou, propadák to sice nebyl, ale taky mi nic neříkali lekačky, děj obyčejný a postavy nesympatické. Finále nebylo nějak šokující nebo překvapivé, ale bitka s demonem nebyla nejhorší ale to nemůže zachranit celou tu nudu! 35% ()

Agonie odpad!

Očekával jsem "moderní" vykrádačku Nezvratného osudu, jenže očividně i tohle by bylo moc práce pro "tvůrce." ()

J.Mayen

Proc se opet vsechny postavy chovaly nelogicky a dementne? Krom par zajimavych scen (postava prochazejici kabinkama na zachodech) tu film nenabizi nic moc noveho a pro divaka znaleho hororu jde spis o nudu a tak se ji treba jako v mem pripade mimo sledovani filmu snazi zabijet treba hranim her na tabletu, nebo odepisovanim na postu. Velmi slabe. ()