Mikeovo nové auto

• USA Mike's New Car
všechny plakáty
Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný
USA, 2002, 4 min

Mike zjistí, že být jedním z nejlepších „sběračů smíchu" pro společnost Příšerky s.r.o. přináší řadu výhod - zlaťáčky se jen sypou a on si konečně může dovolit koupit nové auto nacpané jen tou nejmodernější technikou. A komu jinému by se měl pochlubit, než nejlepšímu příteli Sulleymu? Pozve Sulleyho, že ho sveze do práce, jenže Mike své auto ještě úplně ovládat neumí. (HBO Europe)

VanTom

Komická scénka s Mikeovým novým autem doplňuje Příšerky s.r.o. na DVD. Kromě nastavování sedačky jsem se ale moc nezasmál, vše je příliš standardní a předvídatelné. ()

Rousse

No co k tomu dodat? Jednoduše geniální. Mám pocit, že tenhle 4 minutový skeč strčil celé Příšerky do kapsy. Závěrečná scénka se zpětným zrcátkem mě dostala do kolen. ()

fox171cz

Originální snímek, který není až tak zábavný jako jiné výtvory od Pixaru. Na to jakou to má délku bych čekal více zábavy, protože je zde hodně prázdných nic neříkajících míst. ()

Sdoom

Tak tenhle kraťas mě příliš nebavil. Přiloš mi to příliš vynucené a tlačící na pilu. Monsters Inc. mám fakt rád, ale tady jsem se zasmál sotva jednou, a tak musim dát odpovídající nízké hodnocení. (Blu-ray, orig.) ()

Hanys_

I za takovou kraťoučkou chvilku mě tahle dvojka dokázala zase parádně rozesmát. "Chci zpátky svoje starý auto." ()

Itar

Pokud jde o Pixar, jedná se o jeden z největších útočníků na bránici. Na nic se tu nehraje, je to prostě maso. ()

Marrty3

Tuhle dvojici zná snad každý. A nejen ten kdo sleduje animáky. Mike a Sully dokážou vždy pobavit, tenhle kraťas je toho důkazem. Necelé 4 minuty šlapou jak hodinky. A to k tomu stačí pouhopouhá jedna scénka s autem. Celkem mě to pobavilo, ale něco málo chybělo. Takže ty 4**** jsou tak nějak odpovídající. Už se moc těším na univerzitu. ()

Rozjimatel

Pomerne zábavný krátky bonus k animovanému filmu Prišerky s.r.o. (2001), s krásnou animáciou. Toto dielko renomovaného režiséra Petea Doctera, nominované na Oscara, si svoju úroveň drží až do konca a v priebehu necelých 4 minút nestihne začať nudiť. ()

IvcaSammet

Jeden z těch slabších kraťasů, ale i tak se tomu dá zasmát. Něco mezi třema a čtyřma hvězdičkama, mám tu ale jen tři, protože na čtyři by to muselo být ještě o trošičku vtipnější ... ()