Pro balík prachů

• USA Honest Thief (více)

Tom (Liam Neeson) je nechvalně proslulý zloděj, ale city, které chová ke své nové lásce Annie (Kate Walsh) ho přimějí napravit staré hříchy. Chce přestat žít jako zločinec a především nechce svůj vztah s Annie postavit na lžích. Rozhodne se přiznat přímo FBI a odevzdat státu peníze, které ukradl, výměnou za dohodu a čistý trestní rejstřík. Když zavolá do místní kanceláře FBI, aby se přiznal a domluvil si schůzku, agenti Baker (Robert Patrick) a Meyers (Jeffrey Donovan) to považují jen za žert. Posílají místo sebe své podřízené, agenty Nivense (Jai Courtney) a Halla (Anthony Ramos). Tito dva mladší agenti jsou v šoku, když zjistí, že Tom je skutečný bankovní lupič. V jeho ukradených penězích spatří vstupenku do lepšího života. Tak začíná hra na kočku a myš, ve které se do sebe zamotá dobré a zlé. (Mirius FD)

XXXXXXXX odpad!

Dědek Tomáš pobíhá po městě v závěsu s Blbým, Blbějším a Nejblbějším (který se nechal panem Blbým docela tupě poslat na lokální tuhoszkemping). ()

Pete

Většina mutací Taken s dědou Neesonem je blbá a zábavná. Poctivý zloděj je jen blbý. Polovinu filmu zabírá romantická linka vztahu třetího věku, která se ke zbytku zoufale nehodí, a je zpracována tím nejhorším možným způsobem. Dále tu napočítáme sice chválihodně méně mrtvol, a ten Mirek Dušín ani nikoho nezabije (!), přesto je paradoxně výsledek zcela mimo realitu, působí nechtěně směšně (ale ne dostatečně), lacině, a hrozně se to táhne. Scénář je opravdu až urážlivě stupidní, od zápletky, přes postavy, až po dialogy. ()

MartinTerran

Není to sice nic převratného, ale jedná se o dobře zpracovaný snímek, kde je dostatek napětí i akce. Jasně Liam je zde až moc velký správňák, al co už. Hodnocení: 76/100. ()

booom

Po pomalém rozjezdu film nabere slušný tempo a je to fakt dobrý. Neeson je pořád skvělej. Jen ke konci jsem čekal víc akčního blbnutí. Ale parádní kino. ()

Mamutol

Je to takové utahané, akce jsou průměrné a je jich málo. Annie (Kate Walsh) je nesympatická, nechápu, proč zrovna kvůli ní se chce Tom (Liam Neeson) dobrovolně odevzdat FBI. Mám rád Neesonovky, ale tahle nestojí za nic ... Tři hvězdičky z úcty k Liamovi a jeho věku (68) ... ()

xxmurphyxx

Priemerná Neesonovka, tento raz romantickejšia a ukecanejšia ako akčnejšia, čo mi na moje počudovanie vôbec nevadilo, lebo Liamov hlas by som vedel počúvať nonstop a niekoľko krát som sa počas sledovania pristihol, ako si sám pre seba hovorím, že takýto sympatický kasting som už dlhšie nevidel. Neviem, jednoducho ten film mal taký pozitívny vibe na mňa aj keď tam došlo na na nejaké tie šklbanice či práskanie pištolkami. ()

solisoli

Ako nazvať a posúdiť v tomto roku, už koľkú v poradí Hollywoodsku akčnú sračku, kde sa hodne viac očakávalo pri účasti Liam Neesona. Z jedného uhla pohľadu, to začalo, ako kriminálna dráma, ktorá nakoniec prerástla, do akčnej, romantickej hovadiny, priam sprostej a nezmyselnej logiky. Čo už. ()

Blazis34

Po dlouhé době jsem viděl Liam Neesona jako záporáka, avšak je to ten druh lupiče, kterému vlastně fandíte. Příběh a okolnosti tomu nahrávají. Můj oblíbený herec byl opět skvělý, a co že příběh byl někdy více scifi než realita. Film mě bavil, ačkoliv jeho kvalita není kdovíjaká. Hodnotím za tři průměrné hvězdy - 60%, ()

reno.d

Nikdy by mě nenapadlo, že dám filmu s L.Neesonem jednu hvězdu? Bohužel tady jsem koketoval i s odpadem? Debilní film s ještě debilnější zápletkou a k tomu naprosto nesympatickej záporák! Ach jo, Liame vzpamatuj se!!! ()

Sefik odpad!

Osm let jsem kradl a neutratil z těchto peněz ani cent. Potkal jsem ženu a chci se ke všemu přiznat, abych nemusel žít ve lži... Větší kravinu jsem dlouho neviděl a Neeson po Mrazivé pomstě dostává ode mne další odpad. ()

Pecan206

Bohužel té stupidní základní idee celého filmu, kdy se nedopadený zloděj bankovních loupeží chce přihlásit policii, protože má novou přítelkyni, před kterou nechce mít tajnosti. No buďme k sobě upřímní : tohle se může stát jen v pohádce... Jinak slušný thriller plný akce! Kdyby nad tím základem filmu někdo alespoň trošku přemýšlel, tak zde mohlo být o jednu hvězdu navíc. ()

johnsnow odpad!

Neesonovka ktorá sa tiahne a nemá skoro žiadnu akciu. A Courtney je fakt slabý herec (ak nerátam jeho roľu v Spartakusovi) ()

blondboss

Neesonovky vo všeobecnosti ja môžem, ale toto bol podľa mňa prepadák. Totálne trápna romantická linka, dialógy na úrovni inscenácie tretej cenovej skupiny, akčné scény nudné až strach a celkovo ten dej mi absolútne nesadol. Dve hviezdy za Neesonovu charizmu, ale nič viac od tohto snímku nedostanete. 35 % ()

DonBraso

Viděl jsem nejdřív od Marka Williamse Blacklight a teďka náhodou v telce narazil na tento počin. Inu musím se přiznat, že tohle bylo o kapánek lepší. Já tyhle už poslední dobou "Neesonovky" nějak pouštím přesně proto, že si tu člověk vcelku slušně oddychne. Hlavně to nesmí mít obrovskou klenotní hodnotu v podobě příšerných situací. No jasně, že tady jsou. On už i ten náměť je tak trochu střelenej. Buď jak buď, já to dojel a ani si pomalu nevšimnul, že  je konec. Tak asi to bavit i muselo to málo co bylo. Prostě to není nějaký novátorský. Tom jako bývalý mariňák prostě nějaký akční bojový komba nepředvede, spíš se tu jen čeká, kdy a jak porazí jednoho fízla, kterýmu začnou vonět ukradený prachy od Toma. Je to klišé a velký, ale ono to dobře utíká a postavy se i hýbou a aspoň moc nemudrujou. Jeffrey Donovan se psem vlastně i bavil. ()