Na základe zvláštneho správania susedov začne mať Vision podozrenia, no Wanda ho upokojí. (Disney+)

SidneyP

Vlak se už pořádně rozjel ze stanice a čím více se mi potvrzuje, že to není jen Wanda, co si tady hraje s myslí. Tohle bude ještě nářez! ()

tomik99

Líbí se mi to. Wanda je naprosto úžasná a více prostoru ji svědčí. I Visiona jsem si více oblíbil. Takhle se postavám dostáváme pěkně pod kůži. Konec byl parádní, dalo se to čekat, že to přijde. Je to skvělý tah tvůrců přinést do série oblíbeného herce, kterému už jednou (a parádně) role vyšla. ()

Hellierer

Oni to dokázali! Marvelu se povedlo do seriálů opět přinést ony krásné momenty, kdy po konci epizody člověk bude dychtivě očekávat další a aktivně špekulovat nad tím, co onen cliffhanger vlastně ve výsledku znamená. Poslední tři epizody mě prostě přenesly do oněch dob, kdy běžela ještě Hra o trůny a my jsme aktivně vyhledávali různá vodítka a chtěli jsme každý ždibec informace o možné budoucnosti příběhu (ale samozřejmě ideálně bez spoilerů). Prostě Wandavision je prozatím seriálová událost, kterou by neměl minout ani odpůrce Marvelu (také jsem z těch jejich filmů byl už hodně přejedený). ()

Dolby.130

Odpálilo mi dekel. To čo bolo toto??? Wanda sa úplne zbláznila. A ten koniec no neverím. Nesledujem na internete žiadne diskusie ani teórie tak si to viac vychutnávam. Čakal som na konci všetko ale toto by ma ani vo sne nenapadlo kto sa nám to objaví. Celkovo ma tento seriál veľmi baví a teším sa ďalej ako to dopadne a prečo to Wanda robí a ako to dopadne s Visionom. Jednotlivé odkazy na udalosti naprieč MCU sú super a verím, že majú aj nejaký skrytý odkaz ktorý sa aj vysvetlí lebo mi to vŕta hlavou. Teším sa na novú časť už teraz. Znovu to bude nekonečný príbeh. ()

Mr.Baboon

Už to vážně chtělo spojení 'sitcomu' a 'skutečné reality'. Wow! Každá epizoda mě něčím dostala, ale tahle všechny překonala. Postupně zjišťujeme, co se to vlastně doopravdy děje ve WestView, Wanda ukáže svoji pravou tvář a záměr, Vision se začíná 'probouzet'... a ta poslední scéna? Okamžitě mi dejte další díl! ()

HERGImanCZ

Konečně zase motivace koukat dál! Ani jsem nečekal, že seriál z ničeho nic takhle vystřelí. Pilíře všeho, co Wanda vybudovala, se pomalu hroutí a vy už jen čekáte, kdy to všechno s hlasitým rachotem spadne. Epizoda je opravdu nabitá a každá scéna zde má nějaký význam. Vidíte tu jistou dávku pokrytectví a morálního pochybení, ale zároveň v sobě dokážete najít alespoň špetku pochopení. Ptáte se sami sebe, jak to všechno může nějak dobře dopadnout. A za to, že po této epizodě bude chtít vidět další, dám ruku do ohně. ()

instageek_cz

Vím, že by to mělo být za pět hvězd, ale fakt mě docela štve ten klišovitě pojatý SWORD a jeho filmově typický, stupidně se chovající šéf. Vlastně celý dění ve vojenským táboře mě moc nebaví. Za to Westview, to je teda sakra jiná písnička!! V tomhle dílu už se přitvrzuje opravdu hodně, konečně dochází na znepokojivý, mrazivý momenty, v který jsem doufal už od první epizody. No a ten závěr... WOW. Zřejmě se bude jednat o podobně přelomový milník, jako když se objevil Tony Stark v Neuvěřitelném Hulkovi. No, tak teď jsem zvědovej, co vyroste z druhého dvojčete!! Že by druhý "Vy-víte-kdo"?:)) /// Pro zajímavosti a recenze nejen ze světa Marvelu sledujte na Instagramu profil instageek_cz , díky!:) ()

ACDCKL

SPOILER ALERT: A tomuhle se říká mistrovská epizoda plná zvratů a překvapení. A následně hláška Kat Dennings: "She recasts her brother." Jako WTF. Že by velké propojení či něco jiného? No uvidíme, ale jede se ve velkém a to jsem ještě slyšel min. o jedné herecké hvězdě, která se má možná účastnit. Uvidí se, zda se to vyplní a zda to bude utajení ve stylu Mandalorian. Jasných 5*. ()

Rayen1

Ok, ten konec mi slušně zamotal hlavu... jak to napsat, aniž bych něco vyspoilovatl?! :D Že by šlo o můstek, jak propojit dva vesmíry? :D Ok, teď se určitě těším na další díly... ()

johnsnow

Slušný diel kde sa zase dozvieme pár info v závere aj jednej návštevy ktorú síce nechápem ale nevadí. No a neviem či sa to iba mne zdá ale keď dávajú tú pasáž že previously tak mám taký pocit akoby v niektorých scénach hovorili inak než vtedy naozaj, takže nadobúdam pocit či Wanda nevytvorila alternatívnu realitu v inej alternatívnej realite. EDIT: takže po pár zapátraniach som zistil, že týpek je Xmenovská verzia Pietra. No nápad na prepojenie fajn a nespoznal som ho preto lebo v budúcej minulosti bola tá postava o ničom. ()

Frca

Mě už ten sitcom nevadí. Asi jsem si musel jen zvyknout. A asi taky proto, že ten sitcom s našimi dvěma známými Avengery už není hlavním tématem. Obě dvě reality ukazují své dobré karty A že by to s Visionem bylo takhle, to bych tedy nečekal. Vypadá to, že se Wanda opravdu zcvokla. I když na druhou stranu, já až tak moc nevěřím řediteli organizace S.W.O.R.D. Je na něm něco divného, Wandě se to všechno začíná vymykat z rukou. Vision si čím dál tím více uvědomuje pravdu... Tohle asi neskončí moc dobře. A ten konec... OMG. ()

Daniel2003

Než začnu pět ódy na významné cameo, shrnu moje dojmy z celé epizody. Bomba. Tohle Marvel už tak dlouho potřeboval. Seriál je každou epizodou lepší a lepší, protože prostě nevíme, jak tohle skončí. Wanda je děsivá, Vision se probudil a velitel FBI? Je zvláštní. To opravdu odhalili fakt, že Wanda ukradla Visionovo tělo, po 9 dnech? PO 9??? Tady něco nehraje. Navíc velitel, zdá se, je zaujatý a sleduje vlastní úmysly. A potvrzuje se, že Wanda onu bublinu nevytvořila. A teď ke cameu. Medaili pro Feigeho. Takhle dokonale propojit XMen universe s MCU? Pietro z osmdesátek se objeví v jiné realitě v osmdesátkách? Geniální! ()