John Walker sa nechal uniesť a svojím činom značne skomplikoval život sebe i Samovi s Buckym. Všetka ich snaha o urovnanie záležitostí po dobrom sa zdá stratená. Obaja navyše majú mnoho vecí, ktoré musia vyriešiť. A zatiaľ sa Karli, len upevnená v názore, že svet je nutné zmeniť, chystá na záverečné zúčtovanie... (ČSFD)

jigsaw44

Prvá tretina bola dobrá (fight na Nákladovom nádraží Žižkov a suspendovanie Walkera), ale potom to už bolo celkom oddychové a nič sa tam dokopy nedialo. Sam bol navštívit toho starého černocha, ktorý hovoril o rasisme (BLM) a potom Sam s Buckym opravovali lod. ()

Barthezz odpad!

po tomhle dile na to prestavam koukat, zas samej BLM shit, na to nemam nervy na to jeste koukat ve svym volnym case ()

Frank2

Mně tato epizoda náhodou sedla. Baví mě, když se superhrdinové na chvilku zastaví a prožívají i normální věci ze života. Ve filmech na to moc prostoru není tak v seriálu proč to neukázat? Připomnělo mi to moji velice oblíbenou scénu z Avengers 2, kdy se všichni pokoušejí zvedat Mjollnir..a o akci se nebojím té bude v poslední epizodě jistě dost a dost. ()

Mukade

Kontesa neuveriteľne infantilná, naprosto nerealistická, vôbec nie konzistentná so zvyškom seriálu. (zlatá malina herečke, režisérovi, scenáristovi, všetkým čo sú za to zodpovední.) A hneď nato sa dočkám filozofujúcej "inscenácie" až do konca dielu. ()

Tom10000

5. a předposlední díl 1.série. Karli už má dost skrývání a utíkání před svými nepřáteli, stejně jako utlačování ze strany celého světa, který neuznává práva jejích vlastních spojenců, a proto se rozhodne přerušit jednání světové společnosti zaštitující ubytování pro uprchlíky. Jejich snahou je totiž nyní pouze jejich odsun. To však zrzavá revolucionářka neuznává, a zvolí si strategii násilného útoku. Teorie Zema řečená před Buckym se tedy zdá býti pravdivá, mladá dívka se už příliš nechala pohltit temnou myšlenkou krutosti a nemilosrdnosti, a jediným způsobem, jak ji zastavit, je její vlastní smrt. Sam a kamarád bývalého kapitána Ameriky Steva Rogerse se rozhodnou zatřást s Walkerem, nynějším představitelem hrdiny se štítem, a vynutit si od něj onen železný symbol hrdinství. Po jeho odmítnutí dojde na násilí, v němž oba nynější spojenci vyhrají. Následně si dají volno a opraví starou loď patřící Samově rodině, během čehož se v hlavě mladého černošského muže objeví mnoho nečekaného rozhřešení, díky čemuž si opět vezme štít a vrátí se ke své roli (...). 65 procent. Slabší díl, ač s docela povedným závěrem. ()

Johny203

Škoda že tu nedostáva väčší priestor sociálne politická rovina, tento rozmer sa však nebudoval od začiatku takže to bolo očakávatelné. Druhá polka epizódy - osobná rovina Sama Wilsona, dokonale rozbíja jazdu hlavnou dejovou líniou ktorú sme zažívali od začiatku druhej časti až po skvelý záver tej štvrtej. ()

MatyRock

Určitou dávku patetických řečí ústojím, přejdu a jedeme dál, ale tolik? To jako fakt ne. U posledních deseti minut jsem čekal na konec jako na smilování. Naštěstí je i v této epizodě několik fajn scén, momentů a rozhovorů. ()