Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Sam s Buckym vyrážajú zastaviť Karli Morgenthau. Tá aj so svojimi nasledovníkmi plánuje únos účastníkov konferencie GRC. No Falcon a Winter Soldier netušia, že nie sú jediní, ktorí sa chystajú zastaviť ju. A netušia ani to, ako ďaleko bude ochotná zájsť... (ČSFD)

Recenze (34)

Timak 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pro mě je TFATWS vlastně dost obyčejný. Takový buddy movie, který těží ze svých postav. Nebýt toho, že je to Marvel a že to je Falcon a Winter soldier tak je to hned zapomenutý. V podstatě je to pro mě na stejné úrovni jako Bad Boys 3 - víš, že to nebude tak brilantní jako dvojka, ale mohlo by to být alespoň trochu jako skvělá jednička. Ale ve finále je to jen obyčejná trojka, která bohužel nepředvedla nic. ()

LachtanShows 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Já půjdu s davem a dám světu najevo, že touhle formou u Marvelu cesta nevede. Na seriálové rozšíření pro všechny vedlejší postavy jsem se těšil, ono se ale v prozatím obou ukázkách opravdu prd dělo a pro diváka, který je zhýčkaný kulervoucími filmovými marvelovkami, tohle silně nestačí. To fakticky budu raději za tu oznámenou čtyřku do Capovy filmové série než za druhou řadu tohoto seroše. ()

Reklama

Kaka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Namísto temné čtyřky a rodinné pětky je tu ultra "by the book" politická agitka za práva černých tak do očí bijící, až je to místy trochu otravné. Především ve chvíli, kdy má černý (!) Captain Amerika proslov. Akce OK, potěšíl návrat jednoho ze záporáků, na kterého se možná trochu pozapomnělo a Sebastian Stan, který je prostě charizmatický tahoun a zatímco jeho postava v Avengers nedostala až tolik prostoru, tady měl prostoru akorát. ()

dO_od 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

// Finále... solidní? Asi zůstanu u tvrzení, že by to klidně celé sneslo jen čtyři epizody, stejně tak si myslím, že byla chyba snažit se zoufale polidštit hlavní záporačku, když z ní je na konci totální psycho kráva hodná pár facek. Kladivem. Nestává se často, abych nějaké postavě přál to nejhorší, jak mi ale Karli byla celou dobu ukradená, tak tady v závěru už mě dočista srala. Dál mám pocit, že Buckyho linka přece jen měla větší emocionální náboj, a přesto se seriál věnoval víc Falconovi, u kterého rozumím, proč se tvůrci rozhodli tak, jak se rozhodli, subjektivně bych ale byl radši za víc prostoru pro Wintera Soldiera a Sebastiana Stana. Jako uzavření poměrně velkého počtu dějových linek to pak fungovalo celkem dobře, monology na konci překvapivě silný, nicméně celý seriál? Po Návratu prvního Avengera a Občanské válce, kterým se to mohlo (a nejspíš i mělo) podobat nejvíc, to zkrátka byla slabota. Takovej zředěnej Marvel-light. WandaVision o dost lepší. A čtvrtýho Capa nejspíš spasí jen návrat Russoovců, Spellman podle mě nevzládne napsat akční blockbuster, natož něco jako politický thriller. ()

Remivsremi 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Flag Smashers vyzněli v seriálu jako banda dětiček, která se omyl dostala k superseru a nic s tím pořádně neudělala, páč neměli ani výcvik ani pořádný zápal. Akce ve finále mě dost štvala. Kamera doslova nalepena na hercích se střihem snažící se vyvolat epileptický záchvat. Proslov Sama k senátorům vyzněl při nejlepším dětinsky. Nejzajímavěji pak ze všeho vyjde Sharon. Udělají z ní antihrdinku, která za větším dobrem půjde přes mrtvoly nebo plnou záporačku, které jde především o vlastní prospěch? Seriál ve výsledku nepřinesl nic zásadního. Season 1 - 50% ()

Galerie (19)

Zajímavosti (11)

  • V závěrečných titulcích se objeví Bryan Brendle, John Briddell, Rebecca Lines a Vince Pisani, ačkoliv v této epizodě nehráli. (Kubaaa97)

Reklama

Reklama