Jiný život (TV seriál)

Another Life

Drama / Sci-Fi / Thriller

USA, 2019–2020, 14 h 11 min (Minutáž: 37–61 min)

• DeDanu

Jedna hvězda za to, že jsem se mohla řehtat jako blázen. Čemu? Bylo toho požehnaně: od strojovny kosmické lodi, která působila, že pochází z poloviny 19. století (jen ta štauferka tam chyběla), přes úplně nesmyslné dialogy a chování, kdy jsem měla pocit, že posádka je zhulená permanentně, po příšerné přehrávání bývalé Starbuck, o ostatních umělcích nemluvě . Po absolvování několika dílů jsem nabyla dojmu, že tohle bylo splácáno jen proto, aby se teenagerům vštípil ten jediný správný genderový postoj. Alfa samce zabijeme hned na začátku, protože my holky Amazonky si všechno zvládnem samy a on by nám do toho kecal, páč má moc testosteronu a ten my máme taky a v některých případech i víc.:-))) Jediné, co stálo za to, byly vesmírné objekty.(16.10.2019)

• Kailo

"Nemůžeme proletět skrz temnou hmotu, protože bychom mohli trefit nějakou planetu." [insert WTF Jackie Chan meme]. Fun fact - v pásu asteroidů, jaký má např. Saturn, jsou od sebe jednotlivé částice vzdálené průměrně jeden milion kilometrů. I kdyby jste chtěli trefit nějakou částici aka asteroid, tak je to teoreticky nemožné... Takže, Netflix, jdi do prdele s takovými seriály.(26.8.2019)

• ing.Frosty

V životě jsem neviděl větší přehlídku nesympatických, otravných a psychicky labilních hovad jako je zdejší posádka. Katee Sackhoff v hlavní roli je naprosto děsná. Nedokážu pochopit proč z ní Big bangu dělají masturbační symbol. Zároveň se jedná o přehlídku největších bizárů vůbec. Pár příkladů - 1) Umělá inteligence, řídící loď se zamiluje do velitelky, tak na sebe vezme podobu jejího manžela (je to hologram), rozdá si to s ní, následně od ní dostane kopačky, zhroutí se a pošle loď někam do černé díry nebo co to bylo. Nevím jak je možný milovat se s hologramem ale co už. 2) Někdo umřel? Nevadí vzbuďte náhradníka, máme tu hafo lidí v hybernaci. 3) Do té temné hmoty nemůžeme vletět, bůhví do čeho narazíme. Nevadí o 4 díly později do ní stejně vletíme, nikdo se neptejte proč. 4) Planeta s dýchatelnou atmosférou ... super, přistanem na ní, samozřejmě bez skafandrů. Jé hele šíří se nám tu nějaký mimozemský virus. A podobných píčovin je tam mrak. A to nemluvím o těch úchylárnách hraničících s gay pornem. Jednu hvězdu dávám proto, že postavy umírají celkem efektivním způsobem a čím víc jsou otravné, tím větší měl pak člověk radost z jejich krvavého skonu.(2.1.2020)

• Martinius

reality show in space hodna pre publikum s IQ pod 40. otrasne postavy s otrasnymi vztahmi, otrasni herci, priemerny namet priserne prevedeny s priam apokalypticky zlym scenarom. nieco tak mizerne ako toto som uz dlho nevidel (kecam, videl. bola to serialova troja od BBC. z nej som zvladol len jednu cast. z tohto tu predsa len asi pat...) a pevne dufam, ze dlho neuvidim. cashflower serial vystihol do bodky, preto sa len pripojim k jeho charakteristike. akurat je jeho hodnotenie az prehnane pozitivne. :)(4.8.2019)

• Lencha

Miluju sci-fi a jeste vic sci-fi z vesmiru. Takze jsem si rikala, ze zkusim tuhle “pecku”. Babochlap hlavni postava mi byla nesympaticka od zacatku, ale rikala jsem si - vydrz, prece to nemuze byt tak hrozne. Jak moc jsem se mylila. Posadka slozena z modelu, gayu (nic proti nim nemam, ale tady to vypadalo na temer kazdeho kluka z posadky - co je moc, toho je prilis), ta zmalovana transka, to bylo jako co? Ten se mi nehodi, tak se ho zbavim... nadobro? WTF? Tvl, zkusila jsem s pretacenim asi 3 dily, ale tohle se fakt nedalo. Tolik nesympatickych az otravnych postav v jednom serialu uz jsem dlouho nevidela. Vlastne to bylo mozna poprve. Kdyz pominu ty divne lidi (fakt to byli herci???), dej je nezajimavy a uplne o nicem hned od zacatku. A tahle slatanina dostala druhou serii? Trosku prehanka, ne?(28.4.2020)