Tohle doma nezkoušejte. Tak zní varování před každým dílem a celkem výstižně popisuje, o co v téhle show jde. Skupina spíše než kaskadérů nadšenců do zhovadilostí s vysokým prahem bolesti vám předvede hodiny inteligentní zábavy po svém. Jeden stupidní a nebezpečný kousek za druhým, jako třeba otočení obsazené kadibudky vzhůru nohama, wrestling s medvědem v plyšovém medvědím oblečku, šňupání žížaly a její následné vyzvracení, a tak dál. Příjemnou zábavu! (ČSFD.cz)

LakiyL

Kvalita dielov je veľmi kolísavá. Bohužiaľ sa stávala taká vec, že za celú časť som sa zasmial len zopárkrát a práve preto patrí seriál Jackass medzi slabší priemer. ()

Kefas21

Parta chlapíkov, ktorá nepozná hranice. Magori, čo nepoznajú strach alebo bolesť. Týpci, čo stratili rozum niekedy v rannej puberte. Ale...ono to je fakt vtipné! Niekedy mi až rozum zastane, čo dokážu nielenže vymyslieť, ale aj vykonať. Každý z nich je svojský, má vlastný štýl (a aj iný stupeň retardácie). Vedia človeka rozosmiať, aby ho v zápätí prinútili plakať, či dáviť. Dôkaz toho, že za oceánom sa dá zarobiť aj z nudy alebo pod vplyvom. Hlavne tie kúsky netreba opakovať, stačí ich prenechať týmto „profesionálom“. ()

departed

Parta magorů - v pozitivním slova smyslu - sere, blije, kope se navzájem do koulí, sjíždí kopce na různých pojízdných blbostech, díky čemuž neustále padají na hubu, a dělají si srandu z lidí na ulici. Je škoda, že právě jen poslední zmiňovaný mi přišlo vtipný, protože reakce kolemjdoucích stojí fakt za to. Třeba takový "Brad Pitt got kidnapped" byla vynikající ukázka. Jako smál jsem se když došlo i na kopance do koulí a podobný hovadiny (vyjmenovávat to fakt nebudu, protože toho je moc), ale hodněkrát se to opakovalo a málokrát v tom byla nějaká výraznější změna, která by mě donutila se zasmát znovu. Každopádně kdybych měl tu možnost, tak se k nim nejspíš klidně přidám. Hodnoceno: 3 série. ()

Scraffy

Proste Jackass. Nemám rád takýto druh humoru, ale musí uznať, že toto bolo naozaj dobré, vtipné a super premyslené. ()

LukeSharp

Co k tomu říct.Je to stupidní,ale svinsky chytlavé.Neštěstí druhých zaručeně rozesměje.A navíc ty kraviny co si občas vymyslí to je bomba. ()

konysua

Viděl jsem všechny. Stále zábavné jako filmy, stále tak bolestné a trapné, ale občas nějaký ten nicneříkající joke. Každopádně těmto mladíkům děkuji za to, že na svět přivedli něco co tu ještě nebylo a bez čeho by mi chybělo několik hodin smíchu k dobru. 8/10 ()

Patch

Proč to dělaj? zto je jednoduchá otázka, protože z toho koukaj velký prachy........ * protože jsem tomuto humoru nikdy moc nefandil, sice mám rád třeba Happy tree friends ale tam se můžete těšit že to rozotmilý zvířátko bude příští díl v pohodě, ale tady jsou to praví lidi......a vůbec nic moc. ()

Heroin17 odpad!

Pokud chci brutální sebedestrukci, pustím si Dirty Sanchez. Pokud chci dementní humor, podívám se na fotku Toma Hankse. Jackass se točí jen kolem odporného ksichtu Bama Margery, očí Steva-O, honiček Wee mana a toho druhýho tlustýho- když mi bylo dvanáct, líbilo se mi to.Ted se za to stydím...FUJ! ()

Amenity_K

Nekdy velmi zabavne, nekdy strelene, nekdy velmi , ale opravdu velmi nechutne. Skoro v kazdem dile me neco rozesmeje, obcas zase musim prepnout, ze se na to neda divat:) viz. omeleta nebo soutez v pojidani vajec. Jedna z nejzabavnejsich akci je urcite "unos" Brada Pitta. ()

MorraEddie

Je neskutečný,že se někdo dokáže uživit (a to až až) tím,že ze sebe udělá naprostého debila na veřejnosti,nebo že si bude působit dobrovolně bolest. Tímto si nechci stěžovat,ale právě naopak. Copak není k smíchu cizí neštěstí? To je právě to co lidé chtějí a Johnny Knoxville to moc dobře ví a využil toho víc než na 100%. Tihle šílenci mě dokážou vždycky překvapit a pobavit něčím originálním a obvykle i nechutným a já se bavím rád,takže palec hore. ()

Xylobalsam

Paradni akce, u kterych se skvele pobavite, i kdyz nekdy to chce i docela silnejsi zaludek. Takova ztrestena zabava, co neni prilis omezovana tady dlouho chybela. ()

Luke55

Tým stojící za Jackass Forever čelí žalobě

Tým stojící za Jackass Forever čelí žalobě

10.08.2021

Na konci tohoto roku přichází do amerických kin čtvrtý díl kontroverzní série Jackass, v níž se parta bláznů tradičně pouští do nebezpečných kaskadérských kousků a bolestivých vtípků. Tým stojící za… (více)