Epizody(26)

Animovaný seriál o známé hračce. Neporazitelný a silný hrdina se snaží zachránit svět a zneškodňuje nepřátele. Jeho přátelé ho doprovázejí na cestách a pomáhají mu, aby lidstvo přežilo. (JayCZ)

SirTraged

Další ze seriálů na který padla v dětství né jedna VHS kazeta! A nevidět jediný díl = konec světa.... prostě ze sentimentu musím dát aspon ty 4* Vzpomněl jsem si na něj právě díky novému Sherlocku Holmesovi, který mi ho strašně připomněl ;) ()

kristmeister

Toto je super seriál, který zabaví na hodně dlouho. Doktor X který vymýšlí hodně zvráceností aby ovládl svět a vytvořil si svou armádu mutantů. Ale Alex Man zvaný Action Man mu to vždy překazí. Nejlepší scény jsou vždy když zapne svojí sílu, všechno zmodrá a poté tam létají čísla a dělaj vše oranžové co použije při akci. Má super přátele, kteří mu pomáhaj v každé situaci. Prostě skvěle vymyšleno. ()

bakda

Jako malej sem to doslova žral měl jsem asi 100 000 figurek omalovánek a dokonce i aktovku do školy :D tak proto musim dát 4 :D a navíc to neni tak hrozný. ()

Kecuz

Tento serial jsem jako malý miloval. Dokonce ho mam nahraný na VHS kazetě kterou jsem po mnoha letech našel. Díky té kazetě jsem si na tento serial vzpomněl. Ta vlna nostalgie mě donutila serial najít a zhlédnout. Nemohu tomu dát méně než 5 hvězdiček. Na tu dobu je to zanimované fantasticky. V komentářích vidím že tomu hodně lidi dává odpad nebo pár hvězdiček. Nerozumím proč. Klasická věta která v komentářích zní je "Jako malý jsem to zbožňoval ale teď mi to přijde jako děsná hovadina". On ten serial není zaměřeny pro dospělé z určitého důvodu. Proto se na to nedívejte jako pesimistický dospělý, ale jako optimistické dítě. Uvidíte že vás to chytne a jako Já se podíváte na obě dvě série během pár dní. ()

Rangifer

Seriál mého dětství. ❤ Alex Man a jeho tým vyzbrojeni serepetičkami hodné Jamese Bonda, bojují proti Doktoru X a jeho Výboru Budoucích Pánů lidstva, kteří chtějí zničit svět, a z těch nejsilnějších co přežijí, vytvoří armádu mutantů a ovládnou svět. MUHAHAHAHA. Alex Man jim pomocí svých hračiček a zvláštní schopností kombinovat různé věci pomocí matematických vzorců nakope prdele. Nedávno jsem zhlédl spoustu dílů, které jsem našel na YouTube. Ach to byli časy, když to tehdy vysílali ráno v televizi, byl jsem PAF z té počítačové animace, do té doby nevídané. ()