Epizody(8)

Slavnou autorku hororů přiláká k návratu její rodné město, kde zjistí, že zlý duch, který ji trápí ve snech, teď dělá pořádnou spoušť ve skutečném světě. (Netflix)

draxxi

Mam rad filmy, ktere nejsou jednoznacne predvidatelne. Takovy ty horory kde vim, ze cernej, blbej a nesympatickej umrou prvni... Tohle rozhodne neni ten pripad, husi kuze a mrazeni taky byli, takze za me spokojenost. Jen ty radobyhumorne vsuvky mi nesedely... 21/7/2020 84% ()

Peddro

Celkem působivá atmosféra, ale vadí mi, že je představitelka taková extravagantní, tak uvidíme, jak se mi bude zamlouvat po pár dílech. ()

Ulquiorra Cifer

Tak trochu seriálové Purpurové řeky, jenže tady není Jean Reno a Vincent Cassel a nelidské zlo je zde skutečné. Nečekal jsem od tohoto seriálu nic vyjímečného, ale párkrát husí kůže byla + krásná Délia Espinat-Dief jako bonus na konci. Jsem skromný a k podívání a **** mě to stačí. ()

Miroslav.Zac

Já to říkám pořád, že Francouzi tenhle žánr umí. Mou pozornost si seriál udržel od začátku do konce, ten mi ale bohužel přišel až moc jednoduchý, neoriginální a nefér k divákovi, který čekal určitě něco víc zajímavějšího. Každopádně Marianne v letošní shlédnuté haldě seriálů považuju za nadprůměrný počin. ()

Milo384

Další promarněný hororový námět. První díl super, navnadí. Pak už jen párkrát strašení a lehce komediální prvky, které mně moc nesedly. Jeden vzpomínkový díl, který je hodně dobrý. Jinak prostě průměr. ()

Deleo

Popis dvěma slovy "francouzský zákusek". Při popisu seriálu se můžu jednoduše odkázat na : Sedím a najednou na mě netflix! Lek a vyskočí odkaz na tento seriál, to prostě nečekáte. Ve stejném duchu byl samotný trailer. Následně do počinu zakousnuti a až po shlédnutí posledního dílu mě povolila Čelist. Za mě palec nahoru čistých 80%. ()

matko2351

2 dni mi trvalo, kym som pozrel vsetkych osem casti. Ale stalo to zato. Uz dlho ma nevydesil film/serial ako tento pocin. Kvalitka od Francuzov:) ()

luciferrus

Jsem u čtvrtého dílu, některé postavy stále nedávají smysl, ale celkový náboj a atmosféra seriálu jsou strhující. Co se týká seriálové tvorby, tak něco podobného jsem ještě neviděl. Pecka! ()

Kosik8

Ano, výborně! Sem sakra rád, že toto vzniklo. Už od prvního dílu Vás to zarazí doslova do sedačky a nebudete chtít se zvednout ani pro pití. Příběh je opravdu fenomenální a tento nápad prostě dotažen k dokonalosti. Celkovému zpracování dodává "šmrnc" i takové to pochmurné zpracování určitých efektů, které řeknou doslova tohle se ti zdálo děvče.. Jediné co trochu zamrzí je fakt, že je to taková jednorázová jednohubka, protože další sérii by podle mě celej efekt a kvalitu absolutně poslali do háje. ()

Dejv007

Po parádním Domě na kopci docela zklamání. Zajímavý námět, solidní výprava a atmosféra, ale hlavním zdrojem napětí má být roztřesená a chaotická kamera, laciný lekačky a nesmyslně hlasitý a nepříjemný zvuky? To jsou všechno znaky špatného hororu. Poslední díl to maličko zachránil, ale stejně nic moc. ()

Bihary

Zjevně nejsem cílová skupina tohoto produktu, ale noční se vleče, tak jsem to zkusil. Předpokládám, že účelem hororu je vzbudit v divákovi strach, úzkost nebo ho donutit, aby si trochu ukdáknul do trenek a následně se holedbal, že mu to nic nedělá. Podle vysokého procenta soudím že u podmnožiny přispěvatelů s nevyhraněnou sexuální orientací, popřípadě 16 let a méně v čele s lokálním Bubu odborníkem se to povedlo. ()

Jittulle11

Chcete vidět a vědět jak to dopadne a dopadne to asi na další řadu, protože Marianne ví co chce, nepustí to a vždy si něco vezme sebou. Slušně lekavé, děj ubíhá. Chtěla jsem dát 4, ale tohle mě vtáhlo a říkám si, že na seriál s neznámými herci je to víc než obstojné. ()

Harekrshna

Stupidní horor, stupidní lidi a naprosto nerealistické chování postav. Nesympatická babochlapoidní hlavní postava. 2 dementní lidi odejdou nahý v noci do lesa a nikomu to nepřijde divný, nikdo nevolá policii, nikdo nevolá psychiatry, oba si můžou žít dál. Ve městě je bába, která si myslí, že je čarodejnice, pochčije se a tahá cizí lidi, aby jí hrabali do rozkroku, trhá zuby a do kůže smotává váčky, vyhrožuje likvidací, ale nikomu to nepřijde divný, nikdo nevolá policii, nikdo nevolá psychiatry. Jak by řekl Šerminátor: "To je ale blbost" ()

Dakota1978

Jsem hodný, dal jsem i 4. hvězdičku. Řemeslně zvládnuto naprosto bez výhrad, včetně kamery, hudby. Herci taky hráli bezvadně, první díly byly úžasné, ale pak jsem postupně ztrácel zájem. Trošku mrzelo, že bohužel nešlo sympatizovat se žádnou postavou. Každopádně ve vybraném žánru slušný výkon a pro fanoušky stojí za shlédnutí. ()