Reklama

Reklama

Obsahy(1)

UNPLUGGED je série akustických koncertů velkých hudebních hvězd tehdejší populární scény, které byly vysílané stanicí MTV. Jako nejznámější příklad se dá uvést koncert Nirvany Unplugged In New York z roku 1993. (poz3n)

Recenze (25)

NightPorter 

všechny recenze uživatele

Nirvána byla božská, Alice in Chains taky, u Oasis mě na**** Liam, kterej se na brášku pěkně vy**** a nechal ho v tom pěkně vykoupat s tím, že má chřipku, a pak si tam na balkónku vesele popotahuje z cíga a usrkáva z lahváče:-/ mohla to bejt taky božská věc. Page s Plantem klasika, která pohladí, i ty Cranberries mě jako malýho bavili. Dylan ovšem naprosto vůbec, Clapton taky nudil až hrůza, o jinejch exotech ani nemluvě. Kvůli těm výše zmíněnejm ale nezapomenutelnej zážitek. Když tenkrát tahal producent Kurta z šatny, ať sakra přidá ještě jednu, dostalo se mu upřímné odpovědi: "No. I cannot top that last song." Pravda, ta atmoška se tam v tu chvíli dala krájet. Nej song celýho tohodle seriálu. ()

Janko_Vlyrd 

všechny recenze uživatele

Cez jeseň 2017 videná BluRay verzia a-ha – MTV Unplugged: Summer Solstice, live in Giske, Norway, minutáž: 115, ukážka. A-ha u mňa po tomto akustickom koncerte patria do top päťky hudobných skupín. Skvelý výber kultových songov, super ozvučenie a ostrý obraz. Hudobné nástroje presne také, aké sa od akustiky predpokladá, skvelá atmosféra s výhľadom priamo zo sály atď. Odporúčam a veľký dík MTV za tento projekt. ()

Reklama

LexBarker 

všechny recenze uživatele

Jojo,série unplugged koncertů se skutečně vydařila.Je to opravdová prověrka schopností některých muzikantů.Nirvana,KISS a další nám předvedli,že to umí rozbalit i bez pomoci ac/dc...Když už je řeč o unplugged verzích,tak musím zmínit Hotel California od Eagles,to bylo asi to nejlepší co jsem kdy bez napětí slyšel,akorát to nebylo na MTV,ale na jejich koncertě z roku 1995. ()

Morien 

všechny recenze uživatele

Hudbu komentovat nebudu, ale musím říct, že mi vadí, jak to snímají - ty opakující se krouživé pohyby kamery plus neustálé prolínání záběrů (hovořím hlavně o těch koncertech z první poloviny 90. let, z těch pozdějších už jsem toho moc neviděla) mě při sledování docela dost rušily. ()

giaruj 

všechny recenze uživatele

MTV Unplugged. Jasné. V mojom prípade vedú Nirvana, Cranberries a Oasis. Všetky tri skupiny boli navrchole slávy. Cobainov výkon počul či videl hádam každý. Dolores s kapelou predviedla dojímavý a silný exkurz prvými dvoma albumami a Oasis presvedčili, že to dokážu i bez Liama. Na druhej strane nemusím toľko vzydvihovaný koncert Erica Claptona... ()

Galerie (3)

Reklama

Reklama