Epizody(8)

Dublin, 2006. Uprostred temného lesa je medzi korunami stromov objavené telo 13 ročnej dievčiny, ktoré je položené na veľkom náhrobnom kameni, pripomínajúceho oltár. Samotné podivné úmrtie vyvolá ešte väčšie obavy v momente, keď vyjdú najavo informácie, že na totožnom mieste sa pred viac ako 20 rokmi stratili dve malé deti, ktoré sa nevrátili z vychádzky. Prípadu sa ujíma detektívka Cassie Maddox (Sarah Greene) a jej partner Rob Reilly (Killian Scott), ktorý sa bude musieť obhliadnuť do dávnej minulosti, aby vyriešil tento ohavný prípad z prítomnosti. (*CARNIFEX*)

Recenze uživatele skaza k tomuto seriálu (1)

Dublin Murders (2019)

Zaujímavý seriál, ktorý určite nadchne všetkých milovníkov krimi. Vcelku neznáme herecké tváre, slušné herecké výkony a hlavne spokojnosť, že aj Briti vedia točiť naozaj dobre. Škoda, že v poslednej dobe sa roztrhlo vrece s otvoreným koncom. Nemala som zo seriálu pocit, že by chcel prejsť do druhej série, alebo je to len zámer tvorcov? Príde mi nefér, že sme sa nemali šancu dozvedieť viac o postave Cassie Maddox. Taktiež mi v závere neuniklo to romantické klišé od Roba Reillyho, ktoré sa do záverečných scén absolútne nehodilo. Aj napriek niektorým nepochopiteľným scénam si zaslúži tento seriál dobré hodnotenie ()