Snímek se odehrává o silvestrovské noci v bývalém hollywoodském grandhotelu, který nyní prochází těžkými časy. Zachycuje groteskní útrapy Teda (Tim Roth), smolařského hotelového poslíčka. Ten při své první službě prožívá trpkou noční můru, když ho čarodějnice, které mají slet v novomanželském apartmá, požádají o pomoc. Všechno se ještě zhorší, když omylem doručí led do špatného pokoje a ve vskutku špatný čas se tak stane svědkem domácího násilí. Následně pošetile přistoupí na gangsterovu prosbu, aby mu v době jeho nepřítomnosti dohlédnul na děti. A aby toho nebylo málo, stane se v závěru noci rozhodčím strašlivé sázky. Bruce Willis, Madonna, Jennifer Bealsová a Antonio Banderas excelují v hlavních rolích této netradiční povídkové komedie, která je dílem čtyř režisérských hvězd - Allison Andersové, Alexandra Rockwella, Roberta Rodrigueze a Quentina Tarantina. (Cinemax)

Mesmeric

Ještě že jsem na to slyšel tolik pochvalných komentářů než jsem se na to podíval, protože jinak bych to asi po 1. povídce vypnul, ta byla doopravdy slabá. Postupně se děj začal uvolňovat a povídky začaly mít šmrnc a Roth zaseklej v okýnku a nad ním zvracející opilec mě poprvé za celý film doopravdy pobavil. No při povídce Malí spratci jsem se smál celou dobu a při závěrečné scéně, kdy Banderas vstoupí do pokoje, vidí celou tu spoušť a mrskne manželkou na zem, jsem sotva dýchal smíchy a poslední povídka, na to snad jenom 2 slova-Quentin Tarantino. To prostě musí být záruka kvality a taky že byla. Kvůli 1. povídce 4 hvězdy, jinak by bylo 5 ()

mayla

Zvláštní počin, po prvních dvou povídkách jsem měla chuť to vypnout, ale naštěstí jsem vydržela. Povídka Rodrigueze byla dokonalá a Tarantino chvílemi nudil i když konec se opravdu vyvedl. Takže doporučuji vytrvat a každý nechť si z toho vezme to, co je mu po chuti... ()

Latec

4 divné izby. Minimálne jednu budete nenávidieť, minimálne jedna bude obľúbená (musí oproti ostatným). Prečo vlastne uprednostňujem ufiknutý malíček pred sexom vo fontánke? Lebo niekto z tých štyroch točiť vie a niekto na to jednoducho nemá. ()

james11

Čtyři pokoje a jen jeden se povedl. Na rovinu, jediný čtvrtý pokoj od Tarantina se mi líbil, jinak mi to přišlo průměrné. Tarantinovu filmu 80%. Celému filmu 50%. ()

Naby

Celkem sranda i napeti. Celkovy pocin dohromady je jasne nadprumerny. Da se tomu odpustit, ze napad je casti inspirovan asi Hitchcockem ;-). 3,8* ()

Kolaj

Super výkon Tima Rotha z Gaunerů, v naprosto odlišné roli exceloval a tím u mě vysoce stoupl. Film je nutné vidět do konce, impozantní vygradování, které, po tom co jste už zhlédli, způsobí min. minutový záchvat smíchu. Pokud byste se chtěli podívat nejprve na konec, tak upozorňuju, že si tím zkazíte ten pocit. ()

Smartynko

Tento film je jedna z mojich najobľúbenejších oddychoviek. Jediná izba, ktorá u mňa postráda plný počet hviezd je tá druhá. Dokonca ani tá prvá s čarodejnicami nie je až tak na zahodenie, aj keď je scenárovo slabšia. Tim Roth je geniálny herec a na hlavnú rolu v tomto filme sa mi naozaj skvele hodí. Hudba vo filme je taktiež skvelá, a tie hlášky naozaj stoja za to. Jeden z filmov, na ktoré naozaj nedám dopustiť. Keby to záležalo odo mňa zaradím ho medzi 200 najlepších, u mňa tam jednoznačne je. Odporúčam každému kto má rád komédie a kto sa rád pozrie na chudáka, ktorému na silvestrovskú noc zavesili na krk hotel plný bláznivých ľudí. :) ()

Caesius S.

Co mi vadilo nejvíce bylo, že jsem se nedočkal ani jedné pořádné pointy, vyzdvihl bych snad jen druhou povídku, ve které herecky zazářil Tim Roth, ten celkově podal dobrý výkon po pohybové a mimické stránce, ale jedna postava bohužel povídkový film neutáhne. Rodriguez a Tarantino své povídky dost odflákli, vsadili na hvězdy a Tarantino dokonce na svou vlastní propagandu, ale nebylo jim to moc platné. ()

Hrobař

Tři hvězdy mi fakt drásají srdce. Tohle bych měl za první povídku poslat do odpadu, za druhou tak na 2 hvězdy a za poslední dvě někam do nebes. Režijní um je tu diametrálně odlišný a Tarantino s Rodriguezem si zaslouží jasných 5*. Za celek ale 5 dát nemůžu. Promiňte chlapi.. ()

PepsonFikson

Dost dobrý nápad jen škoda že první dva režiséři to nepojali jako druzí dva. Při první povídce jsem měl tendenci film vypnout a přád si abych si ho nikdy nepustil ale dokoukal jsem. Nakonec jsem byl rád protože Tarantino a Rodriguez odvedli opravdu kus nádherný práce, + samozřejmě pikolík který proplouval všemi pokoji a bylo jen na režisérech jak se bude líbit a proto si u mě vysloužil tento film 4 hvězdičky. Takže za mě Palec hore. ()

PanNafka

Timu Rothovi bych za jeho herecký projev nejradši vypíchnul oko, nicméně poslední povídka je natolik dobrá, že nakonec dávám 3 hvězdy - ovšem s těžce odřenýma ušima... ()

Dixie_Cara

První tři příběhy jsou fajn. Líbí se mi jak jsou aktéři povídek správně ulítlý. Jistě příběhově to není žádné terno, ale atmosférou to má co do sebe, což mě vždy v podobně natáčených filmech potěší. Poslední povídka mě naopak příliš nenadchla snad možná i díky tomu, že Tarantino mi jako herec prostě nesedí a nebo proto, že byla narušena dávka šílenosti povídek předchozích, jenž mě v tomhle filmu tak brala.... ()