Je to sice ohraná písnička, ale protože jsem zjistil, že je docela pravdivá, tak ji ve stručnosti zopakuji - první epizodka připomíná obsahem průměrný studentský film, druhá se nemotorně snaží vygradovat situaci rádoby cool dialogy a nemá co říci, třetí hodně baví herectvím Banderase a velmi zábavným vypointováním až k závěrečné hlášce a čtvrtá je nadprůměrnou scénou z libovolného Tarantinova celovečeráku, zakončená jedním z nejvtipnějších momentů celé jeho tvorby. Něco jako trochu rutinní prohlídka hotelu, kde každé další patro představuje vyšší stupínek režijního nadání - a v součtu to stačí akorát na 3*.(29.11.2017)

Scénář: Allison Anders, Alexandre Rockwell, Robert Rodriguez, Quentin Tarantino .. The Missing Ingredient *, The Wrong Man *, The Misbehavers ***, The Man From Holywood ****. A Tim Roth, to byl tedy f*ck "výkon"..(10.12.2004)

• Snorlax

Všemi čtyřmi povídkami se táhne jako hodně nechutný nosní sekret vrtící se zadek Tima Rotha, který přehrává až se hory zelenají. První povídka nemá příběh ani pointu, její absence je nahrazena pohledy na obnažená ňadra. Druhá povídka má náznak pointy. Třetí je zábavná a děťátka, především chytrá holčička, jsou k pomilování. Kdyby zlatý maliňák Roth nezkazil poslední Tarantinovu povídku, byla by báječná. Jenže Roth se musel svíjet, až diváka zamrzí, že se neomotával kolem tyče, tam by se hodil. Škoda, že ani jeden ze čtyř režisérů s ním nic nesvedl.(24.4.2014)

To, že jednotlivé scény točili jednotliví reřiséži (a zároveň scénáristé) znamená, že jsou jednotlivé části různě zábavné a zajímavé...Osobně preferuji druhou scénku, v hlavní roli s psychopaticky žárlivým manželem Sigfriedem a jeho nabitým revolverem a poslední(4.) z pera Quentina tarantina ve které se opilí přátelé vsadí o prst a o auto, že jeden z nich nezapálí desetkrát po sobě svůj zippo zapalovač. Jako zakončení filmu mi přijde výborně vybraná. První schází po hříchu pointa a vtip a třetí je na mé gusto až moc šílená, holt Rodriguez(18.6.2006)

Nevyvážený povídkový film, kde Rodriguezova povídka je naprosto dokonalá (tempo, gradace, eskalace napětí spojená s blížícím se návratem rodičů, stylizace, pointa...), Tarantinova o sekání prstů výborná a velmi vtipná, ale dost neoriginální (předem jsem znal pointu z obdobného fabulačního rámce jiného filmu), zbylé dvě povídky jsou ale dost podprůměrné, ta o hotelovém sabbatu čarodějnic dokonce hodně ubohá a postavená na estetice kýče (navíc ta Madonna byla ... trapná...). Suma sumárum - jen lehký nadprůměr...(22.6.2007)

• - Muž, který ztvárnil opilého oslavence, jenž je u telefonátu při objednávání ledu a následně zvrací na pikolíka (Tim Roth) zaseknutého v toaletním okénku, je Lawrence Bender, hlavní producent téměř všech filmů Quentina Tarantina. (Pyron)

• - V poslední povídce "The Man From Hollywood", která trvá 21 minut, zazní slovo "fuck" ve všemožných variacích celkem 193krát. (don corleone)

• - Tlející mrtvola je ve skutečnosti sestra Roberta Rodrigueze. (Dromedár)