• troufalka

"Ségra, Tobě smrděj nohy!" "Kecáš" "To teda ne, klidně si čuchni"!                                                                                         ... si nemůžu pomoct, pokud má být terč z Turnera (byť šlo o reprodukci) vtipný, tak mám asi hodně zvrácený smysl pro humor. Pikolík i veškeré osazenstvo na odstřel. Hnus. Brrr!(6.10.2014)

Veselý film o jednom hotelu, vlastně jedné silvestrovské noci v hotelu. Tim Roth má službu a jeho povinností je splnit každičké přání hostů, kteří si jej volají na pokoj. Že to nebude jen donáška šampaňského si buďte jisti. Postupně na něj z panelu zablikají 4 žárovičky od čtyř pokojů. Já osobně nechápu tu tří hvězdičkovou záplavu jakoby se jednalo o nějakou průměrnou záležitost. Když jsem film viděl poprvé, bavil jsem se královsky a i napodruhé i když kouzlo nečekaného již bylo pryč... U mně je to co pokoj, to hvězda! * * * *(21.12.2014)

Báječná jízda, 4 povídky se stupňující se kvalitou vyvrcholí Tarantinovou hříčkou, která mě dostala do kolen. Všechny spojuje jen budova hotelu a pikolík Tim Roth, který je k nezaplacení. Opravdu originální podívaná, na kterou se vždycky rád podívám znovu...4 pokoje, 4 hvězdičky? Ale kdeže, radši 5...(17.4.2005)

Všechny 3 hvězdy jdou na účet Rodriguezova a Tarantinova příběhu v poměru Robert 2* a Quentin 1*. Jinak je to o prdu, druhý dvě povídky nuda, člověk si zapamatuje tak akorát cameo Madonny a že tam hrála krásná Valeria Golino, Charlieho Ramada ze Žhavých výstřelů. Nijak mě nevzal ani nahypovanej výkon Tima Rotha á la pan Bean, rozhodně má ve svý filmografii mnohem lepší role (hlavně Gaunery). 50%(31.3.2011)

Scénář: Allison Anders, Alexandre Rockwell, Robert Rodriguez, Quentin Tarantino .. The Missing Ingredient *, The Wrong Man *, The Misbehavers ***, The Man From Holywood ****. A Tim Roth, to byl tedy f*ck "výkon"..(10.12.2004)

• - Ve čtvrté povídce je vidět balíček cigaret Red Apple. To je oblíbená fiktivní značka Quentina Tarantina, která se vyskytuje i v dalších jeho filmech. (duklak2)

• - Nápad na realizaci povídkového filmu se zrodil v hlavě Alexandra Rockwella. (Folky)

• - Žena tančící ve třetí povídce v televizi je Salma Hayek. (Karlos80)