Prvni povidka byla takova divna, takze za 3*, druha nemela chybu, takze 5*, treti byla povedena az ke konci, ze zacatku nic moc, proto 4* a ctvrta, na kterou jsem se diky Tarantinovy tesil nejvic, me docela zklamala, par kecu o nicem a scenka skopirovana z jineho filmu, takze za 3*. Tim Roth ovsem nemel chybu, takze za 5*. celkove davam 4*.(7.5.2004)

Líbí se mi všechny čtyři pokoje, tenhle hotel beru jako celek. Jasně, některé jsou luxusnější, jiné míň, ale podobně řešené filmy mám prostě rád. Každá povídka má zajímavý nápad (ta poslední mi připomněla jednu od Roalda Dahla), a myslím, že být v kůži postavy Tima Rotha, a prožít si třeba jen ten první příběh, tak s tím lámu ledy na večírcích až do nejdelší smrti.(5.5.2007)

"Bohyně Diano, mě stal se malér, sperma svého pila chtěla jsem ti dát, ale když stříkal a byl tak akorát, já zapomněla daru a spolkla jeho šťávu." Silvestra trávím raději doma, ale pokud by Ted potřeboval v hotelu s něčím pomoci, tak bych si tu noční směnu dal s ním. Třeba bych se nechal obrat o sperma od čarodějek - tuto oběť bych asi unesl. K sadistovi do pokoje bych s Tedem taky zašel, ale spíše bych se věnoval jeho sebevědomé oběti. K mafiánům by musel Ted sám, protože při této nejzábavnější historce bych nedokázal udržet kamennou tvář. Ale machrovat se sekáčkem bych už mohl, kdyby mne tedy Tarantino uplatilo, protože v sekání prstů, zejména svých, jsem skutečný mistr. Mně se zkrátka v tomto hotelu líbilo, párkrát jsem v něm již Silvestra slavil, a i když jsem v každém pokoji nalezl humor zcela jiného druhu a úrovně, tak jako celek mě to uspokojilo.(22.12.2016)

Veselý film o jednom hotelu, vlastně jedné silvestrovské noci v hotelu. Tim Roth má službu a jeho povinností je splnit každičké přání hostů, kteří si jej volají na pokoj. Že to nebude jen donáška šampaňského si buďte jisti. Postupně na něj z panelu zablikají 4 žárovičky od čtyř pokojů. Já osobně nechápu tu tří hvězdičkovou záplavu jakoby se jednalo o nějakou průměrnou záležitost. Když jsem film viděl poprvé, bavil jsem se královsky a i napodruhé i když kouzlo nečekaného již bylo pryč... U mně je to co pokoj, to hvězda! * * * *(21.12.2014)

• Pejpr

No na první dva příběhy jsem koukal jak spadlej z višně, aboslutně jsem nechápal o co běží, popřípadě o co tu má běžet. Až u přeposledního příběhu mi došlo, že moje snaha byla zbytečná, neboť první dva pokoje jsou prostě a jednoduše nepochopitelně stupidní. Hodnocení je možná přísné, ale za poslední dva pokoje bych šel klidně mnohem výš..(15.5.2008)

• - Žena tančící ve třetí povídce v televizi je Salma Hayek. (Karlos80)

• - Ve čtvrtém příběhu je po vstupu pikolíka (Tim Roth) do pokoje natočena úvodní scéna na jeden záběr. Trvá 6 a půl minuty. Podobně je natočena následná scéna u baru. (Pyron)

• - Důvod, proč není Bruce Willis uveden v titulcích je ten, že hrál zadarmo, což zakazuje odborářská SAG. Willis roli přijal kvůli Quentinovi Tarantinovi a za toto gesto mu hrozila i žaloba. Nakonec se SAG spokojili s tím, že nebude uvedený v titulcích filmu. (don corleone)