Mladá rodina cestuje autom, otec však robí nebezpečný manéver a provokuje pomalého vodiča minivanu. Ten sa naštve a minivan ich začína prenasledovať. Obyčajný rodinný výlet sa mení na boj o život. (Jadro)

KUFI

Malokdy se mi stane ze dokoukam film na jeden zatah. Vetsinou bud usnu  anebo me nudi, tak ho vypnu a dam ho na tri-ctyri seance. Tohle bylo vsema dobre zahrany, docela chytry a i vtipny. Hlavne sem chcal kdyz "pumpoval" :) ()

RedRose

Nápad fajn, ale to zpracování bylo hrozné! Vytroubit levoproudaře v dodávce je běžná praxe, pokud jede pomalu, nemá tam co dělat! Ale následky můžou být dost divoké... Chování té rodinky je často značně nelogické! V okamžiku, kdy všichni zjistili, že jsou sledováni, zastaví v lese a jdou to řešit! Vážně?! Pokud nemám něco jako zbraň, tak je to to poslední, co by mě napadlo udělat!! A když už, tak manželka měla volat policii a celou situaci natáčet mobilem, z toho se nikdo nevylže! Další věc s tím mobilem? Když ho chce, tak mu ho nechám, ať si ho nechá a nahlásím krádež, když vím kdo to je. Následné řízení manželky, přesto, že ve stresové situaci bylo doslova příšerné!! Zkrátka těch nečekaných/nelogických tahů, je tady tolik, že spíše kroutím hlavou než abych sledoval vývoj situace... ()

Pitryx

Mňo, tak já tuhle "Smrtící nenávist" hodnotím jen za to, že to mělo skutečně spád, obešlo se to bez klasických ukecaných scén a místy to bylo i napínavé.To já cením, protože takto nějak má vypadat thriller. Ovšem jinak, je to děs běs. Nepřemýšlejte, jen koukejte. Přesto si to šedesátku zasloužilo. ()

warhammer odpad!

Tohle je jedna z největších přehlídek stupidity, trapnosti a neschopnosti co jsem kdy viděl. A co se týče postav??? OMG!!! Hysterická tupá ženská (slepice), neschopnej chlap, uřvaný haranti, důchodci s totální demencí a psychopatickej dědek, kterej je i při svým důchodovým věku strašnej zabiják. ()

Mamlas odpad!

Protivný uřvaný film, protivný fotr, protivná matka, protivná děcka, protivný scénář, táhlé, blbé, trapné, o ničem. Asi to měla být komedie, ale i tak by to byla žumpa. (3%) ()

a0001

Obstojné herecké výkoný, komická atmosféra. Bavilo ma to, zabávalo aby som bol presnejší. Celkom fajn víkendová návšteva rodičov. 45 % ()

jokino

Úprimne povedané, za mňa teda hrozná blbosť.. Otec rodiny, úplný idiot (nad jeho sebavedomosť a totálnu aroganciu nebolo), matka úplná krava. Mimo iného, na útržok papiera zapisuje ŠPZ dodávky, namiesto toho, aby vzala MT do ruky a minimálne to všetko vyfotila (ŠPZ + vodiča), no a obe dcérušky, ako inak, rozmaznané.. Vodič dodávky evidentne psychopat. Všetko riešil s úplným kľudom, bez akýchkoľvek emócií a s "úsmevom" na tvári. O samotnom deji radšej pomlčím. Myslím si, že sa to dalo spraviť úplne inak, omnoho lepšie.. ()

J.Mayen odpad!

Nebudu komentovat idiotský chování a neherecký výkony všech  "herců", protože bych se upsal a tím nechci ztrácet čas. To že je film vykrádačka všech podobných filmů je snad také jasné. Jen nechápu co vedlo holanďany natočit takovou sračku. Byl to úmysl udělat ze všech idioty? Mělo jít o parodii, komedii nebo sci-fi? Protože přívlastek thriller filmu rozhodně nepatří. Bylo částečně směšný (ale ne vtipný) a částečně k pláči, jelikož jsem svůj čas mohl trávit nečím přínosnějším. ()

fooggyy7

Ani nevím kdy jsem naposled viděl holandský film. Nizozemský už vůbec ne. Ale bylo to docela dobrý. Děkuji touto cestou zdejším diskutérům a filmovým kritikům za obsáhlé vysvětlení poenty a obsahu filmu. Jinak nevím, asi bych film nepochopil. Jinak, jmenovalo se to: Smrtící posedlost ()

Monyfik odpad!

Chlap neschopný idiot, žena která neumí vyfotit mobilem ani napsat na papír RZ, natož řídit, děcka házející na dálnici hambáče z okna a rodiče jen tytyty... Moc jsem se těšil na konec, jestli bude borec zherbicidován či nikoliv. ()

Accuphose

Já bych to vnímal spíš jako komedii/parodii s přesahem... normálně tyhle filmy ani nehodnotím, ale tady některé dialogy a řešení situací jsou natolik kouzelnými, že to stojí za ocenění. A to nemluvím o tom, že každej druhej je silák, než dojde na konfrontaci a řešení problému v praxi. A že se postavy chovají dementně, a ta ženská leze na nervy možná víc jak tchýně, no a, to k tomuhle filmu prostě patří :-D ()

yoryk

WTF???....ten zaver mal ako co znamenať?  Tak uškriekaný film plný nezmyselností, nelogickostí a nesympatických hercov som už dlho nevidel. Normálne mi išla na nervy na ich nemohúcnosť a uškriekanosť. ()

lukas.pukas.

Hrozné jak nepřirozeně to na mě působilo , jedině snad co můžu pochválit je tak možna střih a kamera , jinak postavy stupidní nepřirozené hloupé .I přesto jestli se na to někdo podívá i já sem udělal tu chybu a chtěl by to napravit a zjistit jak by měl tento film vypadat tak mu doporučím tenhle kousek s názvem Vyšinutý, je to film s Russellem Crowem s v podstate totožným námětem ale poněkud lépe natočen a zpracován. ()

SirErLeerdan

Musím uznat, že ten záporák mi byl sympatičtější, než ta divná nevychovaná rodina. Otec naprosto nezodpovědný blb, ohrožující agresivní jízdou všechny kolem, nikdy nechybující sociopat, mamka by taky klidně všechny přejela, protože na cyklostezce jede autem a ostatní ať chcípnout a nevychovaní frackové vyhazující bordel z okýnek auta. Nezasloužili by si za to trochu insekticidu? Jinak lehce podprůměrný thriller bez scénáře, ale na sobotní podvečer na pohodu. Za mě 40% ()

Nikol45

Nebylo to až tak špatné. I když chvílemi mi to přišlo jako postavené na hlavu. Co bylo nejhorší, tak to byl český dabing té matky. Ta když ječela, tak bych ji nejraději zabila sama. ()

Gerick

Vodič bielej dodávky, tak trochu labužník, ktorý je vyzbrojený akýmsi vysokoúčinným biolitom a všetko robí s kľudom Angličana, prenasleduje rodinu na čele s tak trochu pripečenou hlavou rodiny, otcom, ktorý to na diaľnici už psychicky nevydržal a zobral dodávku z pravej strany. Nuž, to malo za následok zničené Volvo, rozbitý mobil, zopár pľuzgierov a zásah polície. Starý otec dostal kľučkou po čele a stará mama asi aj zabudla ako sa volá. Film je smutný a veselý súčasne, to sa často nevidí. Okrem toho, kto rád holandskú muziku, mal by filmu dať šancu. ()