Skupina teenagerů závislých na technologii se dostane do offline tábora. Společná turistika v lese bez přístupu k smartphonům však nekončí tak, jak to naplánovali organizátoři. Budou muset bojovat o skutečný život s něčím, co neviděli ani v nejtemnějších koutech internetu. Tváří v tvář smrtelnému nebezpečí číhajícímu v lese, objevují skutečné přátelství, lásku a oběti. Vyjdou z toho celí nebo v krvavých kouscích? (překlad: LIVINGDEAD) (dixx)

Asgard

Wow. Tak to byl slušnej sešup. Na začátku se to zdá být biják v atraktivním prostředí s atraktivními postavami, což se prudce transformuje v dost klišé skoro-lekačku. Ale tak nějak to pořád člověk sleduje, a bůh ví proč to nevypne. Všechny ty negativní emoce na mě dopadly snad s příchodem titulků. Cítil jsem se, jako bych pil nějaké snesitelné kafe pochybného původu a omylem polkl i lógr! ()

jethrotull odpad!

Totalna blbost a kravina.Spravanie sa postav zasluzi vysoku skolu debility a nerealnosti. Ten co pisal scenar by sa mal dat liecit spolu s reziserom. ()

Dakota1978

Podařený, svižně natočený horor nejen pro náctileté (vyvražďovačka na táboře pro závisláky na soc. sítích). Hezky vykreslené hlavní postavy, příjemné prostředí lesa a parádně odporné hlavní monstra. Překvapením a to velmi pozitivním je polská produkce. Jen tak dál... ()

Bagrowitz

Tak tohle se bratrům Polákům fakt povedlo. Atmosféra slasheru krásně vystižená, od té doby co se to rozjede jsem byl napnutý kdy to zrovna ten člověk na obrazovce odnese. Krev, střeva a jiné tekutiny! Dost mě potěšili narážky na různé horory* (pokud to tak bylo schválně nebo je podoba čistě náhodná, těžko říct). Jsem moc rád i za prsa, dokonce na netflixu, do takového filmu prostě patří. Postavy se kterými si člověk i za ten krátký čas utvoří určitý vztah a přes klasickou vyvražďovačku poměrně originální téma (mladiství na odvykačce od internetu). I vedlejší postavy co se tam objevili na pár minut nepůsobili jako komparz. Zamrzelo mě, že vedoucí tábora, celkem vyšinutej magor, tam nebyl víc a konečný původ mutantů mě taky úplně nezvedl ze židle. Jinak fakt dobrý počin a snad to Poláci potáhnou takhle dál. * SPOILER: Rozseklý šerif vejpůl (Pach krve), týpek ve spacáku rozmlácený o strom (Pátek 13tého) ()

Somewheres

Film Dnes v noci v lese nikdo nespí je obyčejný tuctový horor, podobný hororu Pach krve, kdy mutanti honí po lese skupinu teenagerů, kteří do lesa přijeli na odvykací tábor kvůli své závislosti na internetu. V podstatě už po pár prvních minutách budete schopni děj filmu odříkat do poslední minuty. Lze pouze tipovat, které postava zemře jako první a která to přežije. Jedinou zajímavou věcí je na celém filmu to, kdo jsou vlastně oni mutanti a kde se v lese vzali. I přes všechna negativa nám ovšem film nabízí nějaká ponaučení: 1) nebuď závislý na internetu, 2) nikdy nelez do podivného cizího domu uprostřed lesa a 3) když nalezneš meteorit, nenos si ho domů a nedávej si ho pod postel. I přes tato ponaučení však musím konstatovat, že horor je to velmi podprůměrný a neplní svou funkci. Nečekejte, že se budete bát - opravdu není čeho. ()

gggggg odpad!

V Poľsku by po tomto filme mali obnoviť trest smrti a popraviť všetkých účastníkov tohto filmu. Je to absolútne nezvládnutý a vykradnutý film. Žiadne napätie, otrepaný dej. Špeciálne efekty boli otrasné a to je to film z roku 2020. Ak sa film vážne niekomu páčil, mal by zvážiť návštevu odbornej lekárskej pomoci. ()

mp5991

Mozna bych ty 4 i dal. Mozna, ale odmitam tolerovat plot twisty na konci filmu, ktere nemaji oporu v predchozim deji a do jiste miry ho dokonce popiraji. Jinak je to celkem fajn, na muj vkus misty az moc gore, ale hadam, ze jini divaci to naopak oceni. Ocenit je treba i fakt, ze oproti jinym hororum tu postavy...sice taky nejsou uplne nejostrejsi tuzky v penale, ale celkem se jejich jednani da pochopit a soucitit s nimi. Na druhou stranu je take treba rici, ze to z pocatku pusobi spis jako komedie a i kdyz se uz neco nebezpecnejsiho rozjede, tak to nema moc dobrou atmosferu, vlastne bych rekl, ze se o ni moc ani nesnazi, coz je skoda, protoze potencial tu urcite byl. Celkove je to zajimave zpestreni, hlavne tim, ze je z Polska a snad i proto nataceny v trochu neobvyklem stylu. ()