Skupina teenagerů závislých na technologii se dostane do offline tábora. Společná turistika v lese bez přístupu k smartphonům však nekončí tak, jak to naplánovali organizátoři. Budou muset bojovat o skutečný život s něčím, co neviděli ani v nejtemnějších koutech internetu. Tváří v tvář smrtelnému nebezpečí číhajícímu v lese, objevují skutečné přátelství, lásku a oběti. Vyjdou z toho celí nebo v krvavých kouscích? (překlad: LIVINGDEAD) (dixx)

SAINTS

Ano,je to predvidatelne.Ano je to plne kliše,ale stale je to dobra zabava.Je tu vela komedialnych momentov zmiešanymi s tymi krvavymi a je tu vela sympatickych postav.Užite si krasny polsky les. ()

Pitryx

Nebylo to špatné, ale je zde dost hluchých míst. Přesto bych snímeček zařadil mezi dobré, snad i malinko nadprůměrné. Možná to chtělo větší rychlejší spád. ()

blazma

Ani prd, taková ta polská atmosféra, ten slovanský nádech si to nese a docela to vytváří příjemné horrorové prostředí, ale to je tak všechno co tento film nabízí. Offline tábor není tak špatný nápad, v dnešní době to chce asi upozornit aby jsme tolik času netrávili na internetu, jenže zároveň tenhle film dokazuje, že je fajn mít nějakou tu techniku díky které můžete zavolat o pomoc mít sakra u sebe :D Tábor plný děcek, ale my se dostaneme jen k 5 děckám, tlouštík youtuber, namachrovanej sportovec, nevýrazný třetí cápek nejspíš asi gay, blondýna co je sexy a při první možnosti přefikne sportovce no a pak je tady tichá a tajemná holka u které hned víte že to přežije nebo umře jako poslední. Všechno je předvídatelný, monstra můžou vypadat dobře, ale jinak je to stupidní. Fakt nechápu ale jak záporáci tak i ty děcka jsou naprosto hluší a nebo totálně tupí :D prostě ne, ze začátku si řeknete, že to může být fajn a nakonec je to jenom podřadná tuctovka. ()

djbarrel

Neuvěřitelně klišovitá volovina, ale docela mě to bavilo. Jako horor určitě ne, ale pokud se na to koukám optikou "parodie na klasickou studentskou vyvražďovačku" tak je to celkem dobrý. 48% ()

srolyma

Dvojice zmutovaných bratrů likviduje oddíl polských skautíků. Přiměřeně drsné a krvavé, ale jinak blbost. ()

Nikolas__

Doslova výborná hororová zábava. Jsem nesmírně rád že se ještě tyto lesní slashery točí - navíc takto skvěle. Není to samozřejmě perfektní, ale je to výtečně natočené, s minimalistickou hudbou, dokonalou atmosférou, a je to prostě zábava. Řeči toho nerda o žánrových klišé lahoda. Přál bych si aby to dostalo dalších dvacet pět pokračování. Těchto survivalů s mutanty se nemůžu nabažit. Ve výsledku kvalitní scénář, dobré tempo, a byl jsem jednoduše spokojený. PS: Oproti těmto mutantům je i Three Finger sympaťák. PSS: Jedna scéna z finále odkazuje na úvodní scénu z Wrong Turn 2. PSSS: Podtitulková scéna láká na pokračování - jak jsem za to rád! ()

hematop92

Film o niczym. Sceny okrutnie narysowane jak moszna Bernarda, morderstwa tak oryginalne jak pisk sowy, punkt tak kretyński jak Alena Schillerová. Daję jedną gwiazdkę tylko dlatego, że i tak jest lepiej niż The Street czy Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków. ()

Ace.A.T.L.

Na Polsko to nebylo marný. Pár klišé a pár nesmyslných scén tam bylo, ale v globálu to bylo fajn. Jen je škoda, že to bylo zase díky "nepozemskýmu čemusi". Víc to nahrávalo na chemickou reakci a chemickou nákazu, ale což. Rozhodně to bylo lepší, než plno Hollywoodských kravin, stylu Hostel. Za mě zasloužený 3* a DOPORUČUJU ()

Kushina

Ale no ták, doprčit !!! Přitom se to zdálo bych jako docela ucházející horor. Správný krvák, s ničím se nesral a tlusťoši šli rovnou na věc. Řezat krky, ruce, propichovat hlavy, mlátit s lidmi o strom... Vlastně ne nějak originální, ale sem tam ten horor ve stylu Pátek 13. neškodí. Co mě ale nasralo bylo to, že šílení a zhyzdění tlusťoši vlastně nebyli retardi, ale posedla je zvláštní bytost z vesmíru, která jim dala hroznou chuť na lidská těla (takový parazit), dalo by se, ale to že to bylo jak ve Venomovi, že retardi se tím stali i nesmrtelní, tak to už se stalo moc sci-fi a to k tomuto typu hororu fakt nesedělo. To že asi 9/11 lidí pochcípalo, no budiž, je to horor, ale sci-fi ne...Kowalski se to snažit až moc zkombinovat, ale nenudilo to. 50% ()

trickmaster

Peckova vyvrazdovacka! Polaci umi! Film vubec nenudil a skvele plynul... zadny ty klasicky hollywoodsky klise, ale poradnej Polskej masakr. Konec roku 2020 a ja mohu s klidem rict, ze jsem videl za tenhle rok alespon jediny, normalni horor, kterej me bavil od zacatku do konce!! ()

hony23

Poláci opět ukázali, že jsou schopní natočit solidní biják jakéhokoliv žánru. Narozdíl od nás, vždyť kdy se tu naposled natočil nějaký horor? Scénář tedy není zrovna originální, skupina teenagerů odjede na tábor, aby se zbavila závislosti na moderních technologií. A uprostřed lesů narazí na zmutované zabijáky, takže sledujeme klasickou vybíjenou. Filmařsky se tomu nedá moc vytknout, kamera je dokonce hodně nadprůmerná a jindy upjatí Poláci se nebáli ani pohledu na nějakou tu useknutou část těla. ()

stanyko

Remeselne dobre zvladnute, pekne ma to vtiahlo do deja a dobre sa to pozeralo aj ked to nie je extra milnik v zanre ale mila jednohubka. Vtipne prvky taktiez zafungovali. Bohuzial ma dost iritovala snaha autorov sirit primitivny protikatolicky a protipolsky sentiment, ked z Poliakov rolibi rasistov, sexistov, mizogynov... A este tak prvoplanovo, ked sa policajt stazuje ako mu ludia volaju lebo videli zenu za volantom ci cernocha instalatera (hmm, kolko taky instalaterov v PL asi bude). Polsko poznam, ale toto bolo extremne stupidne. A vo filme ziaden cernoch vobec nehral, tak neviem ci aj ti autori nebudu rasisti :) ()

Tomko87

Poliaci si skúsili spraviť žánrovú jednohubku. Musím povedať, ze sa im to viac menej podarilo. Taký Wrong Turn v Poľsku. ()

Lendak

Poľaci si chceli natočiť svoj Friday the 13th/ Scream a vzniklo...toto. Nič som od toho nečakal, ale nečakal som že to bude taká sračka. Nepomohlo už ani to že tvorcovia (keď sa tak dajú nazvať) už od začiatku škatuľkujú tínedžerov a hráčov ako totálnych antisociálov a tlusté prasce. Ale na Ghoul to furt nemá, tu to má aspoň dobré masky a raz som sa tu z hrdla zasmial. Akože tá blondína už bola celkom piča ale nečakal som že bude mať aj podobne ladenú smrť. O čo tam vlastne išlo? Neviem¯\(°_o)/¯. Nepomohol mi ani ten origin ktorý len tak tak neprekonal ten hrozný origin z The Nun. Proste len tak tu pristál asi pol tonový meteorit, nikto si toho nevšimol okrem dvojičiek ktorí ten meteorit bez problémov odniesli domov a položili si ho pod posteľ. A v noci z toho meteoritu vytieklo čierne, mimozemské čosi, vsiaklo sa to do nich a zmenilo ich na monštrá ಠ_ಠ ()

Sashmen13

Tak tohle byl děs, běs. Moc neřeším, když někdo hodí svojí politiku do filmu, přidá venoma a zamíchá do teleportujícími omawa mou shindeiru zabijáky. Tady se někdo solidně utrhl ze řetězu... ()