Skupina teenagerů závislých na technologii se dostane do offline tábora. Společná turistika v lese bez přístupu k smartphonům však nekončí tak, jak to naplánovali organizátoři. Budou muset bojovat o skutečný život s něčím, co neviděli ani v nejtemnějších koutech internetu. Tváří v tvář smrtelnému nebezpečí číhajícímu v lese, objevují skutečné přátelství, lásku a oběti. Vyjdou z toho celí nebo v krvavých kouscích? (překlad: LIVINGDEAD) (dixx)

Stinger78

Trochu mi to přišlo jako polský Choking hazard, prostě komediální horor. Jenže tady to autor jako komedii vzít určitě nechtěl. Dostali jsme klasickou lesní vyvražďovačku s ujetými vrahy, zmutovanými jakýmsi meteoritem, ze kterého se vylil venomský asfalt. Za snahu, několik cool momentů a parádní polštinu to máme za dvě hvězdy. ()

pájap

Tak po půl hodině fakt nechápu z čeho jste všichni tak uneseni...no třeba se to zlepší...jinak pach krve jak vysitej....tohle kdyby vzniklo u nás,tak to tady všichni zdrbnou...za 40 minut jedna pichacka...no nic moc...polský horší pach krve...bodka...a za parodii na vec jednu ubiram...a tenhle film je zajímavý ještě jednou věcí..není tu ani jedna originální maličkost, která by uz nebyla jinde...takových filmu je sice víc,ale v tomhle měřítku jsem to viděl prvně....věc, pach krve,a spol. ()

naytsirk

Slusny....obsazeni za me naprosto v poradku...Janse ze kdyby to byla jina produkce, tak je hodnoceni o neco dole, ale ta polstina je takova neokoukana... ()

Accuphose

Tak nějak si to chvíli drží nějakou úroveň a dal bych tomu kvůli Julkovi (jeho zasraný polský béčko mě rozsekalo :-D) i 2 hvězdy, nicméně pak to začne bejt dost nelogické, zdlouhavé a nudné... Pokud se chtěli v Polsku vyrovnat béčkům v USA, tak se to povedlo. ()

LoArmistead

Ve všech ohledech podprůměr. Mělká tuctovka bez myšlenky, nápadu, originality, dobrých herců, slušné hudby, sympatických postav s mozkem nebo povedených monster. Je tu pár (asi tak 3-4) dobrých momentů a hezký polský lesy, ale to je málo. Všechno už jsem někde viděli a všude to bylo lepší. A ty pro-gay a anti-klerikální pasáže už jsou jenom pověstná olezlá třešnička na nepříliš poživatelným dortu. ()

Ajfist

Na Polsko dobrý,ale stálo to jen na krvavých záběrech a dějově slabé,ale dalo se na to dívat.Pokračování u takových filmů je ale většinou průšvih. ()

Peddro odpad!

Další progresivistická propaganda a navíc v konzervativním Polsku. Vadí mi čím dál víc, jak to všude cpou. V každém filmu se musí objevit a být heroizován nějaký outsider nebo homosexuál. Proč tak tlačí na pilu? Dřív jsem to  moc neřešil, ale teď je mi to trnem v oku. Děj je předvídatelný a klasické klišé s odlehlým místem a  nelogickým chováním postav. Toho byly natočeny mraky, jen je to navíc zatíženo onou progresivistickou propagandou. ()

Miroslav.Zac

Je fakt, že film není žádná sláva, ale dívat se na to dá, navíc je to polský horor, kterému ty naše české, novodobé (bohužel) nesahají ani po kotníky. Příběh je sice tuctový, ale masky a násilí to bohatě vynahrazují. ()

oskiii

Polská verze Pachu krve…ale rovněž zábavná. Jasně, není to pětihvězdičkový horor, ale naháněčky s mutanty nikdy nezklamou. ()

matko2351

Chapem komentarom, kde tento film hodnotia ako Pach krvi Polska. Mne sa to rozhodne na Polsky pocin pacilo. Velmi ma prekvapilo, ze nasi susedia dokazu nieco taketo natocit. Jasne ze to nevyhra oscara za najlepsi scenar, ani za najlepsi film. Ale islo to. Herci obstojni, masky paradne, krvi dostatok. Pre mna 3* PS: to vytrhnutie jazyka, delikatesa :-) ()

lineker

To se takhle v jednom nejmenovaném polském vojvodství, jedna roztomilá dvojčátka Tomek a Julek připravují na službu k místnímu duchovnímu, aby mu preventivně pod talárem kontrolovali stav genitálií, když zasáhne vyšší vesmírná moc a oni náhle zmutují ve dvě bradavičnatá prasata. No nic. Ten film je možné brát z několika pohledů, když si však před sledováním laťku případného zážitku nenasadíte moc vysoko, dá se to dokoukat. Protože. Jako ironie prostě dobrý. ()

Loosser

Tak vylozene zklamani to neni.sympaticky herci, zapletka v pohode, mutanti dostatecne odpudivi. Jen uz me to asi po vsech tech Wrong Turnech uz nebavi a nema cim prekvapit. A jednu hvezdu ubiram za to, ze tu mame k Jasonovi a Michaelovi dalsi dva exoty nesmrtelny.. ()

prof.Snape

Trochu spoiler. Tady se někdo velmi inspiroval Pachem smrti. To by ani tak nevadilo, kdyby to nebylo místy tak nějak stejně hloupé, možná i víc. Výkony ne zrovna přesvědčivé, autoři místy lavírují mezi zběsilým thrillerem s prvky horroru založeném víc na nechutnosti než strachu a (nepovedenou) komedií. Dohromady mi to vůbec nezaklaplo. Ale výprava až tak špatná není, Poláci v poslední době mile překvapují... ()

Drolit

Na Polsko obstojný, ale co si budeme povídat, americký Wrong Turn a další podobné počiny mě rozmazlily natolik, že tohle byl pro mě takový slabší odvar. Nehledě na nelogické chování a dialogy hlavních postav. ()

zvendulka

SPOILERY! Jinak řečeno ,,Pach krve" po Polsku. Poláci se rozhodli udělat horror, ano, toto je podle nich horror. Příběh to vůbec nemá, teda až na hlavní hrdinku která nám po kouskách svýma haluškama ukazuje, proč je tak toxic, proč nosí šátek na ruce a proč nosí nějakou hračku na krku. Film je o ničem, vražda, vražda, sex vražda, vražda, konec,...Vlastně ne! Ty obludy které hlavní hrdinka zabila NEČEKANĚ ožijí a jdou si vraždit dál,...Pak je teda konec. Je jasný že je to blbost, a s hororem to má společného asi jako já s Einsteinem. btw, malá rada, pokud se někdo chystá vraždit, nepřejíždějte nikoho autem, stejně ožije ()

BigJohn02

Dost dobrý. Netušil jsem, že Poláci umí natočit lesní vyvražďovačku, navíc s pěknejma holkama. A ještě do toho uvrtali problémy polské společnosti: chudák teplouš - už má takhle spoustu problémů a nakonec vběhne do rukou katolickýho úchyláka v sutaně. Jinak klasika, občas nějaká nelogičnost, ale kdyby se postavy chovaly logicky, nebylo by co točit. Nejlepší scéna: páter vyhánějící ďábla ze smartphonů a tabletů svěcenou vodou za přihlížení osazenstva celého web-detox tábora. ()