Neohrožený žoldák se pouští do nejnebezpečnější mise kariéry. Má zločineckému bossovi zachránit uneseného syna. (Netflix)

papadoce

Neviem čo tu riešite. Toto je čistá päťka jak oči. Lepšiu akciu som jakživ nevidel. To bola vysoká škola extrahovania. Hromovládca sa v Indii rozhodne nestratil. Odstránil toľko špinavých cigošov, že aj Magián by pgvejavil gvešpekt. Fantázia. Fantázia. Fantázia. ()

alldo.raine

Za mne slušná akční jednohubka, která slušně šlape. Akce dobrá, Thor jako vždy také obstojný. Jen to není nic nového, pořád to samé dokola, a tak to občas stopnete, něco uděláte, pak zase. Já to v kuse nedal, klidně bych tomu stáhnul stopáž. Jako neurazí, ale budete tím jen tak nějak proplouvat. ()

BFG2000

Dokud je akce, je to perfektní. Jakmile akce přestane, je to na hlavu :-( Ale akce je tam více než dost, takže super. Kamera TOP! ()

Clark_Kent

Taková předvídatelnější průměrná akce, jinak nezapomenu na scénku kdy Hemsworth podal bandu rozjívených fracků z Bangladéše. ()

DeathRock

Filmové Call of Duty z Indie. Akce, výbuchy, vrtulníky, koridorovka, akční příběh, sám proti všem, nečekaná přátelství, nečekaná nepřátelství, srdceryvné scény a velký zlý bandita v pozadí. ()

hospoda96

Slušná choreografie akce, ale jinak béčko největšího kalibru, ale pokud už za potvrzenou dvojkou budou stát stejný lidi, dám si jí s chutí na vypnutí mozku je to ideální. ()

Knor

Tak tohle mě dostalo, perfektní akční nářez, u kterýho se sice nesmí moc přemýšlet, ale v tomto případě je mi to úplně jedno. Chris Hemsworth je skvělej, tady ztvárnil přesně ten typ hrdiny, kterým já fandím a jásám při každý jeho bitce. Tvrdej a nekompromisní bijec, kterej si jde za svým. Tahle role mu sedla a klidně bych ho z fleku přidal do týmu Postradatelných vedle těch největších akčních ikon. Nonstop stylovej akční námrd, kterej si s chutí dám ještě několikrát. ()

ANTYCHRYST

Tady není co řešit.. :) od prvního záběru až do poslední minuty.. Nářez jako blázen.. V rámci novodobých akčnaku Topovka.. Není šance vydechnout.. Kulky a vlastně všechno.. Litá nonstop.. Stovky mrtvejch.. No jako Mega rychta.. Soundtrack více nežli dost podobný počátku.. :) ale to vůbec neva.. 100% tohle si nechám líbit takovou akční nálož ::) ()

Najt

Je pravda, ze si stim tvurci mohli lip pohrat. Thor mohl byt lidstejsi, akcni sceny emocnejsi a konec mohli vypiplat do dokonalosti. Pokud bych to hodnotil jen na zaklade pribehu a emoci a akcni scenu nebral az tak vazne dal bych minimalne o hvězdu min, ale tohle prostě byla akční rež s božím Hemsworthem a i kdyz tam pusobil jako assassin bez citů, zandal to proste mega. Akcni pasaze byly naprosto perfektni efekty a kamera taky a emoce ? Jo ke konci se na ně dostalo taky. Slo by to udelat líp, citim z toho promarněný potencial, mohla to byt akční bomba poslednich let, ale i tak to byl jeden z top akcnaku, ktery jsem videl. ()

JohnZ87

Působivá akční podívaná, která nabízí mimo jiné skvělé choreograficky vyprecizované souboje na blízko a také dlouhou dechberoucí akční scénu navozující dojem, že byla natočena bez jediného střihu. Ačkoli jsem film viděl s dabingem, tak nezanedbatelná část stopáže je v bangladéštině a postavy spolu často během takto v mateřštině vedeného dialogu občas trochu nelogicky promluví pár slov v angličtině, aby hned zase přepnuli zpátky do svého rodného jazyka. Absence titulků překládajících tyto pasáže tak může být docela problém. Ke konci lehce předvídatelné a tlačené malinko na sílu, ale konec u bazénu dává tušit, že Tyler má ještě co říct. 75% ()

ŠpetaMarek

A co toto bylo za chujovinu? Prislo me to jak ty cinske filmy s jednou tezce preplacenou Beckovou hollywood star, kde se pul filmu snazite zorientovat ve vsech tech divnych jmenech. Tady nastesti neni zadna premysliva zapletka, takze se staci oddat flow akce. Coz funguje tak... pul filmu? Uznavam snazeni te one-shot patnactiminutovky, nicmene omezeni rozpoctu, stabu a asi i casu je videt. Pripadal jsem si jak pri sledovani konce klipu Michaela Jacksona - Black and White. To byl Mighty morphing mezi zabery jak od Power Rangers. Myslim, ze pokud nejsou schopni udelat aspon pul minutové opravdové one-shot zabery, tak to radsi nemaj delat. Ke konci jsem si dal tak 15 minut slofika, takze netusim jak se urcite postavy dali dohromady, ale bylo mi to vlastne jedno. Nejlepsi vec na celem filmu byla totalni destrukce gangu 10-letych deti. ()

Toshio

OBSAHUJE BROJLERY: Nemůžu si pomoct. Jeden z nejlepších akčních filmů ever. Postava chlastajícího Kryštofa H., který ztratil všechno co se dalo, je úžasná. Geniální jedenáctiminutová "jednozáběrová" scéna. Ze scén, kdy se Kryštof musí vypořádat s útočícími dětmi, běhá mráz po zádech. Kryštof opakuje, že chce za vysvobození malého inda peníze. Ale divák s IQ nad 80 bodů pochopí, že Kryštof je hlavně charakter. Pro mě je to takový "akční film noir". ()

J.e.r.e.c

Má to tempo i extra(a)kci, ale výsledný dojem je pouze lehce nadprůměrný. Na vině je možná trochu paradoxně snaha působit realističtěji, než je v rámci žánru mlátiček/vyvražďovaček zvykem. Naopak by pomohlo, kdyby to celé bylo ještě ulítlejší a nadsazenější, zkrátka debilnější. Ke špičce chybí i variabilnější a atraktivnější prostředí – přeci jen, bangladéšské slumy se za chvilku okoukají – a víc zapamatovatelných postav ve vedlejších rolích. Ind ze speciálních jednotek, ta vopálená kočička s raketometem a Ivan Jonák jsou OK, ale zbytek je prostě jen nepříliš výrazná stafáž. Na druhou stranu, Hemsworthovi tahle poloha sedne jako kladivo do ruky Odinova syna a dovedu si představit, že se z něj stane akční hrdina ve stylu moderní verze Arnolda. A na to, že děti ve filmech tohoto ranku upřímně nesnáším, tak mi tady byl ten kluk docela sympatickej a vlastně i vztah mezi ním a Chrisem fungoval, jak měl. 71%__Edit__15.4.2023 Po druhém zhlédnutí musím jít výrazně výš. Akce je pořád super (a je jí tak akorát, mrk mrk, Johne Wicku), ale tentokrát mě to dostalo emocionálně, což jsem vůbec nečekal. 80% ()

TaNya_

Úplný průměr, který víc než čímkoliv jiným překvapil pěknou hudbou. Takhle... příběh jsme znali asi úplně všichni, ještě předtím než film vyšel. Milionkrát recyklované téma tady není ozvláštněno ničím a tak hlavním lákadlem zůstává Chris Hemsworth. Jestli to stačí, to ať si posoudí každý sám. ()

RAFT

Svižné ,rychlé, dobrý akční film s Hemsworth v hlavní roli.Hemsworth musí zachránit synka zločinému bossovi.Za mě 70% ()

RedRose

Inteligentní? NE!, Chytré nebo poučné? NE! Zábavné? Sakra že ANO!! Opravdu, občas se u nás, kteří jsme odkojeni filmy ze zlaté éry akčního filmu, tedy z přelomu 80/90 let, že se povede i dnes natočit film, který je podobného ražení. V reálu by byl Thor už 13x mrtvý, ale je to akční film a u toho se přece nemusí tolik přemýšlet. Vypnout hlavu a jen se bavit. Tady mi to sedlo i přes pokulhávající logiku samotné zápletky. 74% ()

honeja

Což o to, Chrisovi jsem toho drsňáka věřil. Akční scény jsou navíc řemeslně zvládnuté na jedničku a exotické lokace Indie a Bangladéše jednoznačně potěší. Na můj vkus je však film příliš násilný a až moc jednoduchý a přímočarý. Chápu, že se v tomto zabijáckém akčním žánru nedá očekávat oscarový scénář, ale přece jenom si s tím mohli tvůrci trošku více pohrát. Ono vás totiž i sebedokonalejší akční scény bez poutavější zápletky a propracovanějších postav začnou po chvíli trochu nudit. Že jsou američtí hrdinové nesmrtelní, to už dávno víme a nedivíme se tomu. ()

makakus

Zlatým hřebem této výborné střílečky je skvělá akční scéna - třináctiminutová jednozáběrovka lovu na prchající dvojici, kterou vrcholí první třetina filmu. Samozřejmě jsou v tomto jediném záběru neviditelné střihy, ale stejně nechápu, jak se něco takového vůbec dá zrealizovat - úžasná, až nepochopitelná kamera (se všemi skoky, pády, obraty, průlezy...) a originální, plynulá forma v kontrastu k akčním scénám s třeba šedesáti střihy na minutu (např. marocká honička v Bourne Ultimatum). Výborná je i kombinace akčních scén se silným sociálním příběhem a téměř dokumentárním pojetím nuzného prostředí v bangladéšské Dhace. A odvážně nehollywoodské zakončení. Snad jen sentimentální a zdlouhavá konverzačka o ztraceném štěstí v polovině filmu brání dát víc- takto tedy 75 %. ()

Třetí Vyproštění na Netflixu potvrzeno

Třetí Vyproštění na Netflixu potvrzeno

18.06.2023

V pátek 16. června si na Netflixu odbylo premiéru dlouho očekávané pokračování akčního snímku Vyproštění z roku 2020 v režii zkušeného kaskadéra a akčního koordinátora Sama Hargrava. První film se na… (více)

Seriál Bridgerton je největším hitem Netflixu

Seriál Bridgerton je největším hitem Netflixu

28.09.2021

Furiosa dorazí až v roce 2024

Furiosa dorazí až v roce 2024

11.09.2021

A je to oficiální. Furiosa, prequel Šíleného Maxe z roku 2015, dorazí místo roku 2023 až v roce 2024. Austrálie si totiž v těchto dnech prochází něčím, čemu se kupodivu jako jedna z mála zemí na… (více)