poster

Super Team

 • Česko

  Sanjayův super tým

 • USA

  Sanjay's Super Team

Animovaný / Krátkometrážní

USA, 2015, 7 min

Režie:

Sanjay Patel

Scénář:

Sanjay Patel

Hudba:

Mychael Danna
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (14)

 • Paldiny
  **

  Starší Apu chce nájsť s tým mladším spoločnú reč a naučiť ho vážiť si božstva, lenže to by ten mladší nemohol mať v hlave iných superhrdinov. Zvrat prichádza s nástupom mladej fantázie, ktorá hinduistické sošky zahrnie do boja so zlom. S týmto krátkym filmom mám ale problém, nie je totiž dosť krátky a na tak jednoduchý dej sa zbytočne utápa v predstavivosti chlapca, kedy za nekončiacich pestrofarebných bojov aj zabudnem čo chcel básnik filmom zdeliť. Tiež mi nevonia ázijská kultúra a už vôbec nie vykalkulované podlizovanie sa jej náboženským komunitám, ktoré malo za úlohu iba zapísať Pixaru ďalšiu čiarku. Vlastne sa len čudujem, prečo sa k nám ešte nedostali animované dobrodružstvá inak orientovaných dvojíc.(31.12.2018)

 • T2
  ****

  v kinách uvádzané pred animákom Dobrý dinosaurus, Super Team s kľudnej seansovej etapy po chvíli naskočí na dosť temnú strašidelnú stránku, ten zlosyn čo sa vynorí z dymu má teda dosť hrôzostrašný nádych, toto môže byť pre decká pekný horor, našťastie to má dobrý záver, zmysluplní /80%/(4.12.2015)

 • D.Moore
  ***

  Kraťas s dobrou myšlenkou, ale trvá mu velmi dlouho než k ní dospěje. Toho bojování bylo na můj vkus příliš.(27.11.2015)

 • Davies182
  ***

  PIXAR duševní. O vůli hledání kompromisů na místech, kde se jednomu taková služba dost možná nemusí vrátit zpátky. A také o vnitřní síle, kterou je k dělání podobných ústupků často nutno vyvinout. Když ale odměna nakonec přeci jen přijde, tak ten pocit stojí za to... ne? Škoda, že se celkem milé poselství ztrácí v jakémsi mozaikovském vizuálu, a na kraťas i docela odbyté akci.(5.1.2017)

 • swamp
  ***

  Režisér vzpomíná na chvíle se svým otcem, který mu chce mimo animovaných postaviček, na které Sanjay kouká v televizi, ukázat i hinduistické tradice. Zprvu to Sanjaye nebaví, ale následně najde i v těchto hodnotách své zalíbení... svým osobitým způsobem.(7.11.2016)

 • Vančura
  ****

  Předfilm, který je lepší jak samotný film - smutné. (Snímek Super Team v režii Sanjaye Patela a produkci Nicole Paradis Grindle přichází do kin 26. listopadu 2015 jako předfilm snímku Hodný dinosaurus společností Disney-Pixar). Super Team je Patelovým osobním příběhem a „převážně pravdivým“ záznamem jeho pouti za pochopením hinduistického světa, který byl pro jeho rodiče tak zásadní. Na prostoru pár minut to dá pocítit nečekaný závan vizuální radosti a, nebál bych se říct, až opojné psychedeličnosti. Perfektní kraťas, který by neměl ujít vaší pozornosti, máte-li tyto filmové jednohubky v oblibě.(26.11.2015)

 • Stanislaus
  ***

  Kráťoučká animovaná jednohubka před Hodným dinosaurem, která má za účel zejména poučit (nejen) dětské publikum o žebříčku hodnot v životě, které čítají rodinu, víru, zábavu atd. Z hlediska animace byl tento kraťas zvládnut slušně, ale po dějové stránce šlo spíše o průměr.(26.1.2016)

 • kajas
  ***

  Ucházející kraťas, který může nejmenší diváky docela vyděsit. Určitě bych ale o minutku nebo dvě zkrátila stopáž.(13.12.2015)

 • easaque
  *

  1* nechápu nominaci tohoto animovaného kraťasu na Oskara - možná jen, že jim tam chyběl asijský zástupce. Zbytečnost po všech strankách, ale klidně posuďte sami - třeba na tady [ PŘÍBĚH: 0 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 3 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 1 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: X (3*MAX) ](8.11.2016)

 • bartias
  ****

  7/10(30.8.2018)

 • Khalia
  *****

  Jeden z těch lepších krátkých animáků, nadupaný, i když pro děti až příliš strašidelný. S hlubokou myšlenkou. Chytlo za srdce. :) 85%(6.12.2015)

 • filipvrbik
  ***

  já myšlenku to má,ale provedení nic moc (až takové strašidelné, když to má být pro děti)..60% (Dobrý dinosaurus-předfilm)(13.12.2015)

 • Pertinacia
  ***

  Vyšlo na DVD jako bonus k filmu Hodný dinosaurus pod českým názvem Sanjayův super tým.(20.1.2017)

 • PaTeXx
  ***

  Tohle není Pixar, jaký jsme znali dřív..(24.2.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace