poster

Profesoři za školou

Drama / Povídkový

Československo, 1975, 91 min

 • Rizek75
  *

  Některé filmy byly opravdu, ale opravdu zbytečné.... Nebýt těch vynikajících herců, kteří se zde vyskytli, hodnotil bych ještě hůře. Nějak mi tu chyběl i zajímavý syžet, něco, co by alespoň 5 minut zaujalo, ale bohužel...(15.9.2011)

 • Pitryx
  odpad!

  Jen stěží usoudit, kteráže to povídka byla pitomější. Ani já si nejsem jist a proto nedávám vůbec nic, protože kde nic není atd. atd. Herci to asi věděli, a taky to podle toho odflákli. 290820118933/9141(27.2.2014)

 • sator
  **

  První povídka zajímavá jen záběry již neexistujícího Mostu....(30.5.2011)

 • snaked
  ***

  Hodnotím jen povídku s Högerem a Medřickou. Lenka Kořínková slušně halucinuje tady (ptačí scéna): http://www.youtube.com/watch?v=zExLqmKaFAA(22.1.2014)

 • klúčik
  ***

  Poviedkový film z prostredia učiteľov , ktoré sa odohrávajú v okolí hnedouhoľných baní. V prvej poviedke ma zaujal herecky Jiří Pleskot , ako profesor Smrtihlav.... Tretia poviedka je dosť politicky zaujatá.... Mne sa najviac páčila druhá poviedka. Tá mala aj celkom dobrý príbeh. Krásna spomienka na hercov v tejto poviedke Hoger, Medřická, Drbohlav a mladučká L. Kořínková.... Celkovo dávam filmu 50%.(12.9.2013)

 • - Natáčení probíhalo v Kadani a na zámku Sokolov. Ve filmu se objevují i záběry dnes už neexistujícího historického města Mostu. (ondey)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace