Chůva na zabití: Krvavá královna

• USA The Babysitter: Killer Queen (více)

Před dvěma lety Cole unikl ze spárů satanského kultu. Teď ho čeká ještě něco horšího – střední škola. A démoni z minulosti mu nepřestávají dělat ze života peklo. (Netflix)

Lilith03

Je to ještě víc psycho, ještě více propracované, děj dává daleko větší smysl, skládačka z jedničky je úplná a přišla skvělá Jenna Ortega, kterou po Wednesday nemám moc ráda, ale tady mi ukázala, že to prostě umí. Je zábavná a umí dobře hrát. No a Samara Weaving? Ta to zandala ještě víc než v jedničce. To samé Bella Thorne, já tu holku miluju prostě. Jinak návrat mrtvých postav mi normálně vadí, ale tady to jinak nešlo a jako snad v jediným filmu to dává maximálně smysl! + Cením vtipné zmínky známých hororů a filmů ()

soukyd33

Ve druhém díle už jsou na hlavu všichni od začátku. Teda ten kluk má vážně smůlu. Sexy neznamená být hodná. Tyhle holky jsou na hlavu. Hláška: Co to kurva je? ... Už zase! 😀 Opět sexy holky všude, ale také pěkný masakr. Poznámka: Scéna s vázou v chatě je TOP. 😀 Poznámka: Ty hlášky jsou TOP. 😀 Hvězdiček 3 ()

Moonwalker

Očekával jsem od filmu větší zábavu, a jak se říká v nejlepším je třeba přestat. Tím samozřejmě nechci říct že je snímek o ničem, že je to nekoukatelné to vůbec ne, ale zkrátka první díl byla větší zábava. Nevadí, i mistr tesař se někdy utne a to se zrovna režisérovi McGovi nepovedlo, nevadí. ()

Pythonator

Jednička byla zábavný splatter a od dvojky jsem čekal jen blbé béčkové pokračování. A ona je ta dvojka ještě zábavnější a ještě splaterovější. Tak ujeté a zdánlivě zbytečné pokračování se jen tak nevidí. Oživit mrtvé únikem z pekla ("Vykouřila jsem ďáblovi."), to je prostě scénáristický úlet. A funguje to skvěle. Podobné filmy se mi obvykle nelíbí, ale tohle byla super jízda, snad díky režii McG. Ten pán umí zkoulet teenagerovskou vyvražďovačku se stejným humorem a tempem jako Charlieho Andílky. Hlavní hrdinka ve filmu říká, že Terminator 2 je jedno ze čtyř pokračování, které překonalo jedničku. Hned jsem přemýšlel, která to jsou a hned jsem si vybavil Vetřelce. No určitě jich bude daleko víc než čtyři a Chůva na zabití: Krvavá královna rozhodně patří mezi ně. ()

DeLonge

Je to nämlich to samé v bleděmodrém jako první díl. Stejní herci, stejně nudný příběh, stejně trapné rádobyvtípky, atd. Prostě totální splácanina všemožného kýče a přehnanosti. Jenže přes to všechno je to docela sranda a člověk se u toho upřímně zasměje. Třeba závěrečná scéna na pláži mě úplně rozsekala. Takže v jedničce jsem přidával hvězdu za Samaru Weaving, jenže té si v pokračování moc neužijeme. Což je veliká škoda a hodnocení je tím pádem, tam kde je. A víc se nepohne ani kdyby Emily A. L. ta prsiska z výstřihu vypadla. Top hláška: "Jseš zasranej kaňour! Nezlobím se brácho, respekt." ()

Little_Sawy

Podlě mě jakožto i podaktorí zmínili, Babysitter two je jednoznačně lepší, a to se říka že pokračovaní jsou sračky. Leda houno. U tohoto to teda rozhodně nepatří. Jsou tady pařádny odkazy na filmy,Hanibal Lecter, Terminátor, Chata v horách, můj miláček Jackass, a další.. Nicméně jsi tvůrci, mohli odpustiť zbytečné digi efekty, dle kterých by to bylo stokrát lepší. Ale i tak chválim, zábavnost je mnohem víc než u předošlýho dílu. Scénka s jeleňíma parohama byla menší mňamka. Tvůrci nam se zakonponovali i pár nových postav, ale zanechali i známe tváře, za co mají u mě palec nahoru. A opět tam byla, Bee.. ()

Destoroyah

Úplne zbytočné pokračovanie ktoré nemá poriadny príbeh a nedáva žiadnu logiku. Killer Queen má prvú hodinu takmer tie isté zápletky a scény ako jednotka no potom tam už je trocha originality. Vtipy sú trápne, návrat vrahov z predošlej časti spravil Netflix iba kvôli tomu aby čo najviac zarobili a vraždy sú nudné. Nájdu sa tu niektoré výnimky ako napríklad rozsekanie vrtuľou alebo prepadnutie sa do pekla ale chyby sú tu také isté. Trápne, narýchlo natočené a nudné. HODNOTENIE: 4,5/10 ()

sommernachts

Nie. Nein. Nope. Toto by mohlo byť vo frazeologickom slovníku vedľa hesla "trying too hard". Zrejme len funguje prekliatie druhého dielu, ale všetkého je priveľa a dohromady to nefunguje. Nezachránia to ani meta-vtípky o *SPOILER* černochovi, čo neumrie tentokrát prvý, lebo post-Jordan Peele era /*SPOILER*. Čaro prvého dielu je preč a ostal len mišmaš nepresvedčivých a nezábavných gore efektov, blbého príbehu s úplne, ale že úplne zmršeným záverom a nepresvedčivého herectva. Alebo som mal len priveľké oči... ale to skôr nie. ()

Dody345

Jedničku jsem viděl asi před deseti dny a upřímně mě dost bavila. Takže když jsem viděl, že za chvíli vyjde dvojka, tak jsem se docela těšil. Ovšem to jsem asi předbíhal, protože druhý díl je mnohem slabší než jednička. Je tady více postav, takže každá postava má méně prostoru. Navíc členové nového kultu nejsou nic moc. Stará banda nemá tolik prostoru, což je zvláště u Robbieho Amella škoda, protože ten si tu svou roli dává neskutečně. V jedničce byl mou oblíbenou postavou a tady si i v tom malém prostoru jel to svoje. Emily Alyn Lind byla v jedničce super jako kámoška od vedle, ale ve dvojce ji dost pokazili a jakožto šéfka nového kultu mě fakt nebavila. A ten fight jakožto hra mezi ní a novou přítelkyní Colea byl vcelku trapný. Celkově ne moc záživný film, ve kterém se objeví pár dobrých hlášek. Nejvíce asi znovu zaujal Robbie Amell a dost i Bella Thorne. Další díl bych už asi nedělal, ovšem rád bych viděl znovu Robbieho Amella v jeho dost možná životní roli, tak třeba nějaký Spin-off s ním a Colem? :D ()

23ch

Ještě jsem snad neviděl film, kde by všechny ženské postavy byly tak nesympatické. V jedničce jsem Samaru s těží přešel, tentokrát zapadla mezi ostatní nepřitažlivé postavy a i s celkovým dojmem z filmu mě totálně nebavila ()

DavHav

Metahumor. Jako kdyby všem zúčastněním bylo zcela jedno, jestli natočí sr**ku nebo zábavný filmík a prostě se rozhodli si to užít. Mohlo to být ještě krvavější či zábavnější, ale poměrně velkou část stopáže jsem se bavil. ()