Na Crockettův ostrov se snáší noc. Skupina vzbouřenců se snaží přežít, jak se dá, a zvládnout nastalý chaos. (Netflix)

Lenka.Vilka

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Závěr byl skvělý. Líbilo se mi, že nikoho nesvítilo a neřekl si, že když teda to vypadá pro obě strany, jak to pro ně vypadalo, tak tam dáme něco, co nikdo nečekal, aby divák zůstal v šoku. Já v tenhle konec doufala a jsem ráda, že jsem ho dostala. "Pokračování" rozhovoru o smrti bylo to nejkrásnější, co v seriálu padlo. A taky to na pláži. Škodolibě jsem se usmála. Měla věřit víc, třeba by jí bůh dal ruce želvy  ;) (Úplně jsem nepochopila komentář zde o nelogice s můstkem, ale zároveň to je hezký důkaz, jak více lidí pochopí jedno sdělení. Třeba já měla za to, že tam umřít chtěli. Proč žít dál? Neměl důvod pokračovat. Už jenom kvůli tomu, co se řeklo v kostele, když spolu ti dva mluvili předtím.) ()

fixaman

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Škoda tak hloupého konce. Jasně, už se údajně není kam schovat. A tak třeba dvě postavy sedí na můstku, pod který by stačilo zalézt. No a takových míst by se určitě po ostrově našla celá řada. Jinak ale nakonec poměrně příjemná podívaná. ()

Nach

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Začínám si myslet, že před natáčením Půlnoční mše, Mike Flanagan četl Prokletí Salemu. Protože evidentně si osvojil Kingovský styl zakončování. Naprostou destrukcí. Sám jsem byl ale překvapen, že k ní nedošlo z té strany, kde jsem jí čekal, ale zcela z opačné. Jakoby sám tvůrce říkal, že slepá víra má i slepý rozum. A že ten, kdo je ovládán pudy, je slepý k nebezpečí okolo. Pro mě ale naprosto výborné zakončení, které je jasně uzavřené a finální skladba Blíž k tobě Bože můj mi evokovala poslední píseň hranou na Titaniku. Možná tak i byla úmyslně vybrána. Jasný plný počet a všem doporučuji se na seriál podívat. 95% ()