Řidič vysokozdvižného vozíku Klaus

(festivalový název)
  • Česko Řidič vysokozdvižného vozíku Klaus – první pracovní den (festivalový název) (více)

Bezpečnostní ukázkové video pro řidiče vidlicového vysokozdvižného vozíku (ještěrka) sleduje mladého Klause, když začíná první den v práci jako klalifikovaný řidič ještěkry. Film zdůrazňuje rizika a oblasti, kde se nehody můžou snadno vyskytovat za účelem cvičit ostatní řidiče. (Kryšpín)

drankeryth

Zo zaciatku ma to nebavilo pozerat, nudilo ma to. Po nejakej dobe to dostalo spravne obratky a filmicek naberal na rychlosti a o zaverecnom finale, ani nehovorim. To uz fakt bolo na co pozerat a tie nestastne nahody ma kurevsky pobavili na tom vysokozdviznom voziku. ()

PEZ

Zo zaciatku ako vystrihnute zo socialistickeho instruktazneho videa (v Nemecku o to silnejsie, ze hlas, ktory pocujeme patri Egon Hoegenovi, ktory realne za sociku nahovoril take videa). Postupne sa to vsak otaca inym, tym "spravnym" smerom a zaver je uz tazka zabava. :) Paradicka. PS: Odhadovany rozpocet 90 000 EUR. ()

Cheeker

Instruktážní video pro začínající pracovníky skladů. A plyne z toho také poučení:,,Nikdy neberte práci ve skladu!". :) ()

FeriusParfax

Dost povedená satira na, povětšinou stupidní, instruktážní videa. Tohle by se mělo pouštět. Humorem oplývající kraťas s perfektním německým komentářem, který tomu všemu dodává ten správný šmrnc. Předchozí dva krátkometrážní filmy ale nasadily vysokou laťku. Pro zasmání je to ale naprosto perfektní. ()

desade

Stojí za zmienku, že úryvok z tohto dnes už legendárneho kraťasu sa objavil v tohtoročnom nádhernom poetickom filme "In den Gängen" (Láska medzi regálmi) režiséra Thomasa Stubera.z Východného Nemecka... ()

xladojx

Povinné instruktážní video minimálně pro všechny skladníky. Nejprve jsem chtěl dát hodnocení nižší, ale poslední cca 3 minuty mě přinutili dát plných pět hvězdiček. Jedním slovem famózní... ()

altaica

PRO MUŽE: Instruktážní, zkratkovité, geniální. Gagy jak z němého filmu. Krve jak z vola – spíše z menšího stáda. Počet mrtvol na minutu filmu překoná i Tarantina. Díl první Ještěrka a její lidé, díl druhý Samotná, smutná ještěrka? Těším se, až tvůrci zpracují instruktážní film pro letecké společnosti. Obloha zůstane jen pro ptáky.  PRO ŽENY A *CITLIVÉ* MUŽE: Viděla jste někdy, madame, toho svého jak s lesklýma očima jde se zbrusu novou hračkou pro kutily do dílny jí vyzkoušet? Viděla jste pak i to ponížení v jeho očích, potom, co jste mu zastavila krev a ovázala rány, když se plížil kolem a štrachal v krabici hledajíc “Návod na použití”? Tušíte vůbec, jaké to je, když technický imbecil musí pracovat se strojem??! JÁ ANO, bohužel. A nejen díky tomu snímku. ()

karlospr

Povedeně zpracovaný krátkometrážní instruktážní film, který má za cíl humorně, ač černým humorem, poučit začátečníky o typických rizicích v každodenním provozu. ()