Řidič vysokozdvižného vozíku Klaus

(festivalový název)
  • Česko Řidič vysokozdvižného vozíku Klaus – první pracovní den (festivalový název) (více)

Bezpečnostní ukázkové video pro řidiče vidlicového vysokozdvižného vozíku (ještěrka) sleduje mladého Klause, když začíná první den v práci jako klalifikovaný řidič ještěkry. Film zdůrazňuje rizika a oblasti, kde se nehody můžou snadno vyskytovat za účelem cvičit ostatní řidiče. (Kryšpín)

Wallas

Nechápavý pohled na začátku vystřídaly úvahy o vypnutí, ty ustoupily posměšným trháním koutků ve prostřed, až po závěrečný pobavený pohled. ()

gjjm

Jak byste odstranili přilepenou čínskou nudli z košile? Odpověď najdete v tomto instruktážním videu. Úchylný, geniálně morbidní černohumorný minifilm, stylizovaný jako instruktážní video nejmenované německé společnosti, zaměstnávající řidiče vysokozdvižného vozíku. S doprovodem neuvěřitelně infantilní hudby si, milé děti, ukážeme, co všechno se při takové směně Forklift Drivera Klause může stát a jak moc to někdy může být brutální podívaná, kolik je při tom rozsekaných těl a nožů v hlavě :) Mimo celkové geniality asi nejlepší voiceover v dějinách filmu :) ()

Compadre

Koukám jak blázen že tu jsou i takovéhle srandičky. Aspoň já bych Staplerfahrera za FILM rozhodně nepovažoval. Krvavý instruktážní video od našich neměckých sousedů. Konečně od nich vzešlo taky něco hodnotnýho :) ()

ABCD Marta

Zábavná krátkometrážní komedie plná černého humoru a litrů filmové krve ve formě instruktážního videa? Ano, to je Staplerfahrer Klaus - Der erste Arbeitstag. Ale horor to určitě není... ;) ()

Lottr

Naprosto masakrozní a skvělý krátkometrážní horor- instruktáž, aneb co se může člověku tak běžně v práci přihodit, když nedodrží pokyny ze školení bezpečnosti práce :) ()

solskjaer

Řidič ještěrky Klaus a jeho pracovní dopoledne:-) Skvělé retro do dob ranného socialismu formou úsměvného hororu. Super, vřele doporučuji jako instruktážní video pro bezpečnost práce. ()