Řidič vysokozdvižného vozíku Klaus

(festivalový název)
  • Česko Řidič vysokozdvižného vozíku Klaus – první pracovní den (festivalový název) (více)

Bezpečnostní ukázkové video pro řidiče vidlicového vysokozdvižného vozíku (ještěrka) sleduje mladého Klause, když začíná první den v práci jako klalifikovaný řidič ještěkry. Film zdůrazňuje rizika a oblasti, kde se nehody můžou snadno vyskytovat za účelem cvičit ostatní řidiče. (Kryšpín)

sedm.1

Ještě teď se chlámu na celý byt 8D.Instruktážní,řádně "vtipné",video.První dva úrazy nic moc,ale pak se rozjede maximálně vtipné gore.Doporučuji!!! ()

ericek

Názorný příklad, že s ještěrkou opravdu nemůže jezdit každý. Chce to fištrón a mít obě koule:-). Važme si nedoceněných ještěrkářů mezi námi! :-) 50% ()

DeLaMorte

Komediálně bezpečnostní video jak jezdit a pracovat/nejezdit a nepracovat na "ještěrce" umím si živě představit jak se toto video promítá v továrních halách :-) VTIPNÉ!Poučné tzn.splňující účel ()

Dargel

Jedna hvězda a nevím co dodat. Prostě to asi neni pro mě. Brutálním příběhům se někdy směju, ale jiné jsou zcela nepochopeny. Tohle mi vtipné nepřipadá. Asi bude rozdíl v pojetí brutálního humoru. Bagman- super! HTF- super! Tohle? Kravina ()

wosho

Kdyz jsem delal v minule praci {taky jsme pouzuvali jesterku], tak jsem navrhl vedoucimu, aby jsme misto nudneho BOZP si pousteli tento kratas a ten blbec to odmitl. Krasne morbitni, vtipny, poucny film, jenz dava dalsi a velmi krvavy hrebicek do rakve nazoru, ze nemci neumi tatocit nic vtipneho. ()

Sancty

Jašterkára Klausa si pamätám spred pár rokov pri opakovanom školení na VZV. Zábavnejšie a brutálnejšie inštruktážne video som dovtedy ani odvtedy nevidel. ()

TERRORDROME

Socialisticky vyzerajúce nemecké inštruktážne gore video pre šoférov vysokozdvižného vozíka. Suché poučky o bezpečnosti práce sa rýchlo zmenia na veľmi názorný masaker s odseknutými rukami, rozpolenými telami, jačiacimi napichnutými chudákmi a motorovou pílou. Až také k posratiu vtipné to zas nie je, ale dokáže pobaviť, hlavne v poslednej tretine. Banda nemeckých kreténov je obsadená veľmi dobre a končí to pekným záberom na rozbesnený vražedný vozík, ktorého vodič nemá hlavu, ako si to serie v ústrety zapadajúcemu slnku. ()

system

Nejdriv sem mel pocit ze sleduju nejaky propagacni film pro soudruhy, ale to, co se delo posledni 4 minuty me posadilo pevne na prdel. Skvela a originalni parodie. BRAVO Her Klaus ()

j0nathan

Věřte nebo ne, ale tohle mi opravdu pouštěli při školení o bezpečnosti, když jsem dělal papíry na ještěrku. (jak jinak než v německé firmě). Zajímavé. Opravdu jsem nečekal, že na to narazím tady. :))) ()