Řidič vysokozdvižného vozíku Klaus

(festivalový název)
  • Česko Řidič vysokozdvižného vozíku Klaus – první pracovní den (festivalový název) (více)

Bezpečnostní ukázkové video pro řidiče vidlicového vysokozdvižného vozíku (ještěrka) sleduje mladého Klause, když začíná první den v práci jako klalifikovaný řidič ještěkry. Film zdůrazňuje rizika a oblasti, kde se nehody můžou snadno vyskytovat za účelem cvičit ostatní řidiče. (Kryšpín)

Slarque

Zábavná brutálně černá komedie nebo jeden z divácky nejvděčnějších instruktážních filmů o bezpečnosti při práci? Nevím, nejspíš oboje. :-))) ()

packa

Tuhle šílenost dokáží nejvíce ocenit ti, kteří někdy s ještěrkou pracovali, aniž by na ni měli papíry. V mém případě to byly příjemné dva roky. Dva roky jsem porušoval snad všechny předpisy, které měly v Klausově podání tak fatální následky. Je s podivem, že jsem stále bezúhonný občan s čistým trestním rejstříkem :-) ()

SOLOM.

Ani jeden z pánů režiséru rozhodně nezamýšlel, že by se tento snímek mohl zařadit mezi horory, ale svým pozoruhodným zpracováním a spoustou gore efektů dokonale zaujal nejednoho hororového fandu. Rozhodně sem tento snímek patří a každý správný hororový fanda by si ho neměl nechat ujít. Dá se shlédnout téměř kdekoliv na internetu. Těch devět minut stojí určitě zato, aby jste je obětovali. Takové instruktážní video neuvidíte hned tak každý den. Po dlouhé době musím pochválit německou produkci, že stvořila něco na co se dá opravdu dívat i několikrát. Už teď však vím, že řídit ještěrku určitě nebudu. Jelikož jsem byl nadmíru spokojený bude i mé hodnocení vysoké. ()

JASON_X

Tuhle naprosto úžasnou německou záležitost s vytříbeným suchým německým humorem a v parodujícím stylu instruktážních filmů z provenience DDR jsem kdysi viděl několikrát za sebou, prvotřídně se u ní pobavil... a pak na ní trestuhodně úplně zapomněl. Teď jsem si jí díky uživateli Seabeast znovu připomenul, tak díky! ()

Lacike

Nadherna ukazka toho, ze aj gore sceny môzu byt vtipne, pokial sa pouziju vynaliezavym absurdnym spôsobom. Aj po rokoch stale pecka. Vsak, Klaus? ()

Seabeast

Hezké a poučné instruktážní video pro řidiče vysokozdvižného vozíku. Vše je názorně a jasně předvedeno, důkladně je probraná bezpečnost práce a celé je to podbarveno vkusnou hudbou. Ke shlédnutí ZDE. ()

Falcor

Natankovat naftu, dolít olej, zkontrolovat brzdy, zvedák, řízení, ať je všechno tak, jak to má být. A pokud je všechno tip ťop, můžeš, milý Klausi, vyrazit vstříc novým zážitkům Tvého prvního pracovního dne. Těšíš se? To je dobře. Nebuď ale tak hrrr, hezky s rozvahou a dodržovat bezpečnost práce, jak jsme Tě to učili. Stačí dávat pozor, ať se nikomu nic nestane. No, kdybys náhodou někde něco někomu odřel, nic se neděje, vždyť žádný učený z nebe nespadl. No ne? Hlavně neztrácej hlavu... ()

corpsy

Vysoká úroveň zábavy zaručená. Na krátkej ploche sa objavilo všetko, čo robí splatter splatterom. Humor, gore a výborná réžia. ()

faana21

německý návod, jak ne-používat vysokozdvižný vozík. děkuji autorům, od nynějška se vysokozdvižným vozíkům vyhýbám obloukem větším než velkým! ()