Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Filmový producent Max má za sebou obrovský propadák a na krku naštvaného mafiána, který mu na něj půjčil peníze. Tenkrát ve zlatých časech Hollywoodu si ale producenti věděli se vším rady a Max díky šťastné nehodě dostane nápad. Na vlastní oči vidí, jak jeden odporně slavný a protivný herec uklouzne, spadne ze střechy a je na místě tuhý. Rozhodne se vydělat balík peněz vysokou pojistkou na svou vlastní hlavní hvězdu a tu přímo v akci nenápadně odpravit během kaskadérského kousku. Geniálně jednoduché! Max vytáhne zaprášený scénář, druhořadý štáb, stárnoucí hereckou legendu a jde se na věc, za dva dny by mělo být po něm a po všem. Z nastražené nehody ale jeho tučně pojištěná hvězda vyjde živá, a další léčce se díky permanentní opilosti rovnou vyhne. Max přidává další nebezpečné scény a klade do nich pasti, ale toho zatracenýho chlapa je prostě nemožné zabít! Mafie si zas jednou bude muset poradit sama a bez zbytečných okolků... (Bontonfilm)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (41)

kenkaku 

všechny recenze uživatele

Ta tlupa dobrých herců pohromadě navnadila, nicméně jakmile jsem pochopil, že půjde hlavně o konverzační cvičení, humor dost rozpačitý a křišťálově jasnou zápletku pochopil jsem, že tohle není film pro mě. Prakticky jediné co má myšlenku je hlavní kostra “ojebat stařenku na pojistném”. Zbytek je spíš trapné, než zábavné. Včetně hry “koukněte, upoutávky na neexistující film”. Kde jsem to už jen viděl… ()

MontyBrogan 

všechny recenze uživatele

Niektoré vtipy sú tu prvoplánové a neoriginálne. Ale mne úplne stačilo, že keď príbeh ponúkol situácie, aby sa Robert De Niro, Morgan Freeman a Tommy Lee Jones spolu rozprávali o filmoch, splní sa to vrchovate. Hlavne slovné prestrelky prvých dvoch menovaných sú toho dôkazom. Čiže priemer strieda splnený sen cinefila. Ani Zach Braff a Emile Hirsch nezaostávali. Prvý svojou dôverčivosťou, druhý aroganciou, predstavovali zrýchlenú dobu novej generácie. Ak sa teraz dozviem, že ide o vykrádačku Once Upon a Time in Hollywood, poviem si, v takomto prevedení dobrý nápad. Keď už som pri Tarantinovi, De Nirov Barber mal podobne impulzívne sklony ako v Jackie Brown a Duke Montana sa celý život v podstate honil za svojou Pam Grier. ()

Reklama

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

skvěle obsazené,leč žánrově těžko zařaditelné.Na akční film je to málo akční,na drama málo dramatické a na komedii málo vtipné.Celou dobu to pluje někde mezi tím vším a na dálku to smrdí nevyužitým potenciálem.Buď to mělo být vážnější a nebo naopak (což bych uvítal víc) nadsazenější.Pak by to byl jeden z těch polozapadlých klenotů,který se časem stane kultovkou.Bohužel ale není a za pár dní si na něj nevzpomenu a to je škoda...60% ()

Djoker 

všechny recenze uživatele

De Niro chce být aktivní důchodce, tak skáče z jedné hovadiny do druhé. Tady přibral další zvučná jména a o to větší zklamání připravil. Celý podfuk je na palici a humor drhne až to bolí. Nevýrazné filmy, které hned upadnou v zapomnění, budou vznikat pořád, ale bývalí hráči první ligy by se tam motat neměli. ()

Anderton 

všechny recenze uživatele

Dá sa predpokladať, že množstvo divákov nalákaných na hviezdne obsadenie nebude pri fórikoch odkazujúcich na staré klasiky chápať, ktorá bije. Dobre, Psycho asi pojme každý. Nápad by to bol super, ak by bol aj lepšie prepracovaný, pretože takto sa v podstate určitú dobu nikam nedostávame a sledujeme iba ďalší a ďalší pokus o elimináciu hlavnej hviezdy nakrúcaného filmu. Ako celok je ale tento počin sympatický, už len preto, že na podobné "lacné" kúsky v multiplexoch len tak nenarazíme a tu sú reklamou najmä tie hviezdy a žiadne triky, čo je už samé o sebe retro, nielen doba, do ktorej je film zasadený. Inak ide o takú milú polemiku o tom, že aj v Hollywoode je/by mala víťazí/víťaziť v konečnom dôsledku radosť z nakrúcania nad vidinou zisku. ()

Galerie (116)

Zajímavosti (1)

  • Natáčení začalo na začátku června 2019. Film se natáčel v Albuquerque (Nové Mexiko, USA) a Cincinnati (Ohio, USA). (ČSFD)

Reklama

Reklama