Agentka CIA Mase Brownová (Jessica Chastain) je na smrtící misi. Přísně utajovaná zbraň se dostala do rukou nepovolaných žoldáků, a tak vymyslí plán. Spojí své síly s mezinárodní konkurencí! První je německá agentka - drsňačka Marie (Diane Kruger), další je bývalá  spojenkyně MI6 a špičková počítačová specialistka Khadihjah (Lupita Nyong'o) a do třetice je to zkušená kolumbijská psycholožka Graciela (Penèlope Cruz). Tyto ženy se navzájem moc nemusí, ale v zájmu důležité mise je nutné, aby spolupracovaly. Musí být o krok napřed před tajemnou ženou Li Mi Sheng (Bingbing Fan), která sleduje každý jejich pohyb. (JOJ Cinema)

bonovox

Čisto ženský akčný film sme okrem Charlieho anjelikov ešte nemali. Už tu chýbala len Ch. Theron a bolo by to totálne cool. Celkovo ale ide o priemerný akčňák bez pamätných momentov. A aj ústredné trio hrá na pol plynu. 50% ()

Sunwheel

Feministická úderka chce ukázať svetu, že biť mužov treba a je úplne jedno, že vám krváca mozog od nelogického balastu, chcete sa smiať z toho ako vám je trápne a celé sexistické vyznenie snímku posúva na úroveň paródie. Na jedno pozretie aby ste vedeli, že už akčné filmy nestoja za nič. Z remeselného hľadiska je to taká blbá jednohubka. ()

v.indruchova

Velice průměrné, spoustu věcí co jsme už tolikrát viděli. Odbornící na pohyb a bojové uméní trpí a úpí. Palec hore za normální násilí nikoliv nadměrné. Tohle hned jak uvidíte tak zapomenete o čem bylo. Nelogické chyby, ve vše i v bojových scénách. Některé scény jsme radši přeskočili/ některé které měly být dojemné nebo souboj. Elitní agentka? a bojuje jako holka v baru! Některé dámy pěkné a půvabné, o mužích se říct nedalo, takže ženy koukající na ženy si nemohli zaslintat nad přitažlivými muži, v podprůměráku aspoň něco. ..možná pro některé záporák. Já bych to mu řekla taková oddechovka. Nenadchne a moc neurazí. Jak Simon Kingberg který stojí i tak za dobrý věcmi mohl nechat tento výsledek, je mi záhadou. ()

fafejt001

Hodně  přitažené  za  vlasy.  Křehké  ženy  proti  tlupám  cvičených  zabijáků . Dost  mrtvol  ,  hodně  nábojů  a  často  scifi  nápady . ()

Sopholojong

Velmi som sa tesil! Na Jessicu, na Penelope, na vysperkovanu akciu (z traileru viditelnu), na spionazne "pletky"... a dostal som hovno znacky Kinberg. Simon vrat sa prosim ta naspat ku klavesnici. Scenare pises skvele (X Meni), ale reziserskej stolicke daj pokoj. Dialogy detinske, takmer kategorie Asylum, kontaktne bitky neprehladne, nahanacky chaoticky zostrihane (Jessica s tlmicom v ruke nahanajuca Diane v tych retro kvetinovych satach je totalny faceplam). Uz prdacky uvod z Kolumbie o nastroji na teror a ovladnutie sveta mi silne naznacil, ze bude zle-nedobre. A ked vas z tych sukadelickych milfiek (Chastain, Cruz, Kruger) najviac pritahuje mladsia "cokoladka" Lupita (dokonca i herecky vladne), viete, ze "soudruzi z USA udelali velikou chybu". Najhorsi wannabe blockbuster zimnej sezony (ak sa da tak oznacit ohladom tych mizivych trzieb). PS: Sebastian Stan ako zaporak uz nikdy viac. ()

charles3

Vcelku otřepané a předvídatelné, ale díky hlavním představitelkám a místy solidní kameře a střihu se na to dobře dívá. Nenadchne, ale ani nezklame a neurazí. 65 %. ()

Yamatosan odpad!

Na filmu mě nejvíc zaujalo, že postava hraná Penélope Cruz s nimi je jen proto, že superagentky neumí přidat další otisk prstu do telefonu. A pak ještě hodná čínská tajná služba. Fakt do hajzlu s takovými sračkami! ()

gatuso

Narativ o spolupracujicich svetovych tajnych sluzbach vyjma Ruska proti ruznorodym psychopatum chtejicim znicit civilizaci je skutecne geopoliticky bizar... Bohuzel presne takto uvazuji soucasne media, novinari, celebrity a obcane zapadniho okruhu... ()

Dataminer

Nemuselo by to být špatné kdyby neskřípala akce a hlavně děj. Jeden z těch akčních filmů, kde je povinnost vypnout mozek a předkládanou filmovou potravu přijmout bez sebemenšího přemýšlení, protože jinak se v lepším případě divák zakucká, v horším..... 45-50 %. ()

Polux

5/10 | Další z početné řady zástupců v poslední době populárního podžánru "akce se silnými ženskými hrdinkami proti slabým mužským záporákům", v tomto případě pro změnu v akčně-špionážním stylu, takže nechybějí všechny povinné atributy typu honba za, už na papíře nesmyslným, MacGuffinem (který by se ale neztratil v lecjaké, trochu hloupější, bondovce:-)), "překvapující" opakované střídání poloh "kdo je s kým proti komu" v rámci jednotlivých postav, průběžné cestování po atraktivních lokacích na celém světě, "šokující" odhalení identity hlavního padoucha (které je jasné okamžitě poté, co se daná postava v úvodu filmu "nečekaně" odklidí stranou, protože ji hraje hlavní mužská hvězda filmu), nebo oblíbená příběhová klička (aneb nezbytná to ingredience téměř všech huntovek) s falešným obviněním, útěkem před vlastními lidmi a potřebou dokázat svou nevinnu (a při tom samozřejmě porazit padoucha:-)). | A to vše za doprovodu v každém ohledu průměrné akce, dějových klišé na každém rohu a skupiny tu více (vévodí rozhodně Kruger, Chastain a Cruz se také snaží), tu méně (víceméně všichni ostatní) povedených postav. Kolik tady podobných filmů ze zmíněného podžánru už bylo a kolik jich tady ještě bude, přestože všechny dopadly, jak po kvalitativní, tak po tržební stránce, v podstatě stejně? Těžko soudit, ovšem ani tentokrát to průlomem (v jakémkoliv směru) bohužel neskončilo. | PeZet ()

CheeseFigure odpad!

Po 40 minútach vypnuté. To, že ide o akčný film zameraný na nežnejšie pohlavie mi nevadí. Vadia mi ale nudné dialógy a hrozná akcia, pri ktorej sa skombinoval šialený strih s roztrasenou kamerou. A aj ten macguffin schopný hacknúť všetko (ako presne spôsobil ten výbuch lietadla?) mi prišiel extrémne hlúpy. Ani Jessica Chastain, na ktorú sa fajn pozerá, ma nedonútila tento počin pretrpieť až do konca. ()

lucij68ee14

Mě tento film prostě baví i po několikátém shlédnutí. Skvěle vybraná "banda" hereček, mezi kterými panuje dobrá chemie. Žádného z obsazených nevnímám tak, že by mi tam vadil. Propojení postav je zajímavé, zápletka nečekaná a napínavá. Film a akční scény působí dost kvalitně. Nějaké slabší stránky bych asi našla, ale převažují spíše ty pozitivní. Upřímně bych tuto partu klidně uvítala i v nějakém pokračování. Takové Debbie a její parťačky v akčním kabátě. ()

bul odpad!

Raději se podívám znovu na Charlieho andílky znovu, než na tohle. Je to jejich ubohá kopie, a vlastně ani to ne. Jako fakt Penélope, Jessica a Diane nemají lepší nabídky na nějaké méně hrozné filmy. Utrpení to sledovat. Celkem jsem u toho vydržel strávit půl hodiny a i s notným přeskakování se mi ani trochu neztratil příběh. Tu půl hodinu života mi už nikdo nevrátí... ()

Jindra_S

V podstatě bych řekl, že dnes nejde natočit film s 5 krásnými ženami v roli špiónek, který by byl nudný a v podstatě by mě nezajímalo, jak dopadne. Ale Kinbergovi se to podařilo!  Na film v podstatě zapomenete v okamžiku, kdy začnou závěrečné titulky. ()

mdf

Nic velkého jsem od toho neočekával a nakonec z toho byla pohodovka, která není ani moc přehnaná,i souboje nejsou špatný, ()

McGuffin

Jakýsi brzy zastřelený hacker vyrobí jakýsi čip, kterým se vlomí do jakéhokoli elektronického systému světa a jen tak pro příklad shodí z nebe pár osobních letadel. Po brzy ztraceném čipu začnou vzápětí pást agentky několika tajných služeb sdružené coby The 355, neboť podle států by v rukou zlých gaunerů napáchal větší škody, než v rukou hodných států. Agentky gaunerům čip kolektivním přičiněním seberou, pak o něj hloupě přijdou a nakonec ho chytře znovu dostanou. Takový scénář napsaly Theresa Rebeck a Rebekah F. Smith a jim sekundující též režírující Simon Kinberg. P.S. To je zpráva o příběhu, ne o filmu z něj. MacGuffin ()

agatha111 odpad!

Zla CIA, mieru milovna Cina. To snad bolo napisane na objednavku KSC. Cista vymyvacka mozgov ,zle natocene, zle zahrane,odpad. ()

Zaks

Holky to celkom dávali, milé, vtipné miestami až moc priamočiare. Nie je to však žiadny prepadák, určite sa dá na to pozerať. ()