VOD (1)

Soudem jmenovaná zákonná zástupkyně podvádí svoje klienty, a místo aby o ně pečovala, získává nad nimi absolutní moc. Její nejnovější oběť má ale v rukávu nečekané eso. (Netflix)

Trailer 1

emma53

Dlouho jsem neviděla tak ultra odpornou mrchu, kterou bych postupně a hezky pomaloučku umučila k smrti. Nervy drásající pocity a otázky typu "kdy už jí sakra někdo ťafne přes tu ruku" jsem měla až do poslední klapky. Jak to Rosamund hrála, to mně snad ani hlava nebere. Už jí budu mít spojenou nastálo s touhle potvorou i když bude hrát třeba Popelku. V každém případě zaslouží Oskara jak byla brilantní. ()

Ant

Nebýt toho konce, dám tomu tak jednu hvězdu, protože dvě hodiny se dívat na tu svini, jak ničí životy, bylo hodně i pro cynika, jako jsem já. Navíc mi to dost připomnělo momentální zacházení se seniory v domovech, ke kterým se stát chová jako k vězňům a méněcenným bytostem. Nicméně takoví lidé vládnou momentálně světu, a proto jsme všichni tam, kde jsme. ()

Davies182

Škoda těch ústupků divácké líbivosti ke konci. Kdyby se zůstalo v přirozenějších thrillerových vodách a netlačilo se tolik na odklon od reality na vrub uměle roubovanému napětí, mohl být tenhle filmový zážitek ještě syrovější. Jinak po dlouhé době vyloženě fyzicky nepříjemná věc na sledování, to čekání na satisfakci je ze začátku fakt peklo. Těžko říct, kam by tuhle pecku vygradovali třeba nekompromisní seveřani. [Netflix] ()

3DD!3

S politikou naší vlády se důchodu naštěstí asi nedožiju. Bude jen otázkou času než se Marlou někdo inspiruje a otevře podobnou pečovatelskou službu v našich končinách. Cynická ženská verze Zjizvené tváře dokonale surfuje na módních trendech a přesto působí podvratně. Dokonalý scénář, který ani v závěru neselže a z legrační premisy opatrovnice, která (legálně) okrade matku obchodníka s bílým masem vytříská jak onu komedii tak solidní porci napětí. Herecký koncert Rosamund Pike vkusně doplňuje Peter Dinklage. Nečekaná chuťovka. ()

Cappuccino

Veľmi mi lezie na nervy, ak scenáristi využívajú všetky možné barličky, aby hlavnú hrdinku dostali tam, kam chcú oni. SPOILER: Prvá tretina filmu bola zaujímavá, avšak následne sledujeme ako si Rosamund Pike podá neustále chybujúcu mafiu. Zázračne prežije všetky útoky, s poriadnym kusom šťastia a náhod vypátra a unesie bossa gangu, a nakoniec s ním založí spoločnosť, ktorá v rozmeroch uvedených vo filme nemôže existovať. Niekto zo zamestnancov by vyšiel s pravdou von, prípadne by narazili na bohatého klienta, ktorý má za sebou schopnejšiu zločineckú skupinu, ako Don Peter Dinklage. Z bad b*tch postavy Marly Grayson jednoducho tvorcovia spravili neporaziteľnú sviňu, ktorej to vôbec nežeriem. Jej vysporiadanie sa s problémami je zjednodušené a ťažko uveriteľné. ()

• Minimálne v dvoch prípadoch je niekto zasiahnutý paralyzérom a iná osoba sa ho dotkne bez toho, aby dostala aj ona elektrický šok. (megajalec)

Související novinky

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

31.12.2021

Přichází den, kdy se každoročně obracíme na nejoblíbenější uživatele, aby se nám svěřili se svými topkami 3 filmů (a případně 3 seriálů) uplynulého roku. Od loňska je navíc doplňují i vybraní… (více)

Netflix letos utratí za obsah 17 miliard dolarů

Netflix letos utratí za obsah 17 miliard dolarů

21.04.2021

Streamovací gigant Netflix pokračuje v trendu obřího utrácení za nový obsah. Nově bylo odhaleno, že služba hodlá v letošním roce zase vypláznout neuvěřitelných 17 miliard dolarů. Tedy stejně tomu… (více)

Byly uděleny Zlaté glóby

Byly uděleny Zlaté glóby

01.03.2021

V noci z neděle na pondělí proběhl 78. ročník udílení cen Zlatý glóbus a celý ceremoniál se z důvodu pandemie odehrával ve velmi úsporném duchu s minimem přítomných diváků a ze dvou lokací najednou.… (více)