Režie:
Dani LevyScénář:
Marc-Uwe KlingKamera:
Filip ZumbrunnHudba:
Niki ReiserHrají:
Dimitrij Schaad, Marc-Uwe Kling, Rosalie Thomass, Carmen-Maja Antoni, Henry Hübchen, Tim Seyfi, Bettina Lamprecht, Lena Dörrie, Helge Schneider, Adnan Maral (více)Hrají
Dimitrij Schaad
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Beat (2018) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Vůle (2023)
Marc-Uwe Kling
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Die Känguru-Chroniken (2020)
Rosalie Thomass
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Pozdravy z Fukušimy (2016)
Žena v Berlíně (2008)
Život není med (2012)
Carmen-Maja Antoni
Nejlepší filmy:
Předčítač (2008)
Život - stavba povolena (1997)
Tichá revoluce (2018)
Henry Hübchen
Německo
Nejlepší filmy:
Jakub lhář (1974)
Velké dobrodružství Kašpara Schmecka (1981) (TV film)
Eastie Boys (1999)
Tim Seyfi
Turecko
Nejlepší filmy:
Proti zdi (2004)
Květ pouště (2009)
Das jüngste Gericht (2008) (TV film)
Bettina Lamprecht
Východní Německo
Nejlepší filmy:
Je to jen úlet, miláčku (2021)
Die Känguru-Chroniken (2020)
29 a ještě panna (2007) (TV film)
Lena Dörrie
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Who am I - žádný systém není bezpečný (2014)
Ztracený čas (2011)
Místo činu (1970) (seriál)
Helge Schneider
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Manta - Der Film (1991)
Kleines Arschloch (1997)
Die Känguru-Chroniken (2020)
Adnan Maral
Turecko
Nejlepší filmy:
Neznámý (2011)
Kebab Connection (2004)
Pěkně daleko (2023)
Daniel Zillmann
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Pod jedním nebem (2017) (seriál)
Oranžové léto (2011)
Já a Kaminski (2015)
Moritz Katzmair
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Na prahu války (2019)
Die Hebamme 2 (2016) (TV film)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Marco Albrecht
Nejlepší filmy:
Muži, kteří nenávidí ženy (2011)
Ten, který přišel (1985)
Atlas mraků (2012)
Janina Agnes Schröder
Německo
Nejlepší filmy:
Olivovník (2016)
Fucking Berlin (2016)
Die Känguru-Chroniken (2020)
Fred Aaron Blake
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Sakra, kluku! (2012)
Muž ve stínu (2010)
Už je tady zas (2015)
Victor Pape-Thies
Nejlepší filmy:
Jack (2014)
Miluj svého robota (2021)
Před ranními červánky (2016)
Patrick Finger
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Holka s prknem (2011)
Die Känguru-Chroniken (2020)
Pornorama (2007)
Stefan Arndt
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Život - stavba povolena (1997)
Die Känguru-Chroniken (2020)
Lulu a Jimi (2009)
Monika Gossmann
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Schodiště (2022) (seriál)
The Unlikely Pilgrimage of Harold Fry (2023)
Mank (2020)
Felix Maria Zeppenfeld
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Když jsme snili (2015)
Die Känguru-Chroniken (2020)